Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

res je, se bodo že sami oglasil če se bodo hoteli

iz mojga dolgoletnega opazovanja obnašanja na forumu - raznih "rejserjev" je zmer poln gobec, ride gor ride dol levo, desno, na tačko, auspuh, gua do roba, ... ko se pa ker odnese iz ovinka, ga pa pol diskretno kak mesec ni na forum ... verjetno jih je sram, al pa jim je vsaj orenk nerodno, al kaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz mojga dolgoletnega opazovanja obnašanja na forumu - raznih "rejserjev" je zmer poln gobec, ride gor ride dol levo, desno, na tačko, auspuh, gua do roba, ... ko se pa ker odnese iz ovinka, ga pa pol diskretno kak mesec ni na forum ... verjetno jih je sram, al pa jim je vsaj orenk nerodno, al kaj ...

Ne vidm razloga zakaj bi jim blo nerodno.Pa kaj, če padem, me ni sram, se lahko zgodi vsakemu,se nimaš kej sramovat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz mojga dolgoletnega opazovanja obnašanja na forumu - raznih "rejserjev" je zmer poln gobec, ride gor ride dol levo, desno, na tačko, auspuh, gua do roba, ... ko se pa ker odnese iz ovinka, ga pa pol diskretno kak mesec ni na forum ... verjetno jih je sram, al pa jim je vsaj orenk nerodno, al kaj ...

Aha se pravi ti k se vsuješ pomisliš kero sramoto si naredu al kaj?

Ne pomisliš če je vse v redu s tabo, pogledaš naokoli in ščistiš motor z ceste in sabega sebe......to ne a?

Pa verjetno ga ni ker mu je slabo, je v bolnici itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta peljala po omejitvah a ne - če to dokažete pol ni panike

Dvomim d je kdo pelju preko 90 :hmm: če pa ti to dokažeš, pol pa kapo dol.... pejd za forenzika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V the ovinku je nemogoče prekoračit omejitev :) Razen mogoče s formulo, ampak se ne spomnim, da bi se včeraj kakšna furala po ridah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok k vidim da ste se vsi razpisal, pa nej se se jst ...

ne ni me sram da sm se usul... jst k sm to dozivi vam samo povem da je bla moja edina napaka k nism prej terena mal dobr pregledu :BUA: kajti moja zadna guma me je spustila zato je motor odneslo koncalo se je pa z raznimi cirkuskimi akrobacijami po cesti :BUA: guma mi je spustila pa zaradi tiste sence kjer je najbrz ratalo ze malce osojno in mrzlo :blink: na posnetku se dobro vidi da mi gume zelo dobr drzijo po soncni strani cesti .... v tisti sekundi ko pa zadna guma pride na osencen del ceste mi samo zadna guma spusti .... to je to ...... zej pa povejte kar hocete .... tolkrat sm ze sel cez planino in vedno sm sel na enak nacin kot tokrat ... ocitno se sezona koncuje :BUA:

glede hitrosti na ovinkih pa je en profesor iz nase sole k je tud motorist in forenzik za prometne nesrece izmeru najvecjo hitrost na ovinku 68km/h baje narejena szi yamaho ... to je blo pa takrat kdor je bil na ridah k je bil nek rumen dukati gor parkiran k je bil nek crash .... samo tolk o hitrostih ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim d je kdo pelju preko 90 :hmm: če pa ti to dokažeš, pol pa kapo dol.... pejd za forenzika :D

Polž je lezu čez cesto, pa je grip zgubu a ne, polžja familija pa fotra!

98% zlimanih na Ridah je prehitrih in s tem se boš verjetno strinjal tudi ti.... NO COMENT ANY MORE!

Zamisli si občutek, ko takmu modelu prihaja skozi ovinek, potem pa v delčku sekunde spozna, da je zajebal in se bo zlimal. Se ti je že zgodilo? Takega sem videl na železnem ovivnku (po malo manj novem) v živo in zame so Ride sinonim za nespametno nabijanje skozi ovinke - pol pa kakor se komu izide, očitno, da se vsem ne! Pol pa beremo komentarje v črni kroniki v stilu Grozno, Pa kva je zdej to... itd, samo take poste takoj brišejo! Mrtve pokopljejo, razsute pa na Soči za velike denarje zdravijo in skup sestavljajo, skratka sama mizerija......! Najbolj hecno je pa to, kako nekateri iščejo izgovore za vožnjo na meji, opravičila za svoje ravnanje, usoda pa dnevno izstavlja račune, igralci na sceni se menjajo, prihajajo pa novi še bolj odpikani....Fredy Mercury je pel SHOV MUST GO ON ...in ta shov plačal z glavo! Ga hoče kdo med nami, jaz nebi, hvala! Sej moped je kul ampak tolk pa spet ne!

TO REAL.... :krneki: , grem v ilegalo!

LP

V the ovinku je nemogoče prekoračit omejitev :) Razen mogoče s formulo, ampak se ne spomnim, da bi se včeraj kakšna furala po ridah :P

Kako da ne - kaj pa zakoni fizike, saj ni vse v hitrosti - ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok k vidim da ste se vsi razpisal, pa nej se se jst ...

ne ni me sram da sm se usul... jst k sm to dozivi vam samo povem da je bla moja edina napaka k nism prej terena mal dobr pregledu :BUA: kajti moja zadna guma me je spustila zato je motor odneslo koncalo se je pa z raznimi cirkuskimi akrobacijami po cesti :BUA: guma mi je spustila pa zaradi tiste sence kjer je najbrz ratalo ze malce osojno in mrzlo :blink: na posnetku se dobro vidi da mi gume zelo dobr drzijo po soncni strani cesti .... v tisti sekundi ko pa zadna guma pride na osencen del ceste mi samo zadna guma spusti .... to je to ...... zej pa povejte kar hocete .... tolkrat sm ze sel cez planino in vedno sm sel na enak nacin kot tokrat ... ocitno se sezona koncuje :BUA:

glede hitrosti na ovinkih pa je en profesor iz nase sole k je tud motorist in forenzik za prometne nesrece izmeru najvecjo hitrost na ovinku 68km/h baje narejena szi yamaho ... to je blo pa takrat kdor je bil na ridah k je bil nek rumen dukati gor parkiran k je bil nek crash .... samo tolk o hitrostih ....

Na kerem foglu je 68 izmerjena? Se mi zdi, da je to un, k je za "the ovinkom" ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da ne - kaj pa zakoni fizike, saj ni vse v hitrosti - ja!

Mišljena je bila formalna omejitev, ki je na tisti cesti 90km/h, ne kakršna koli druga pogojena s fizikalnimi zakoni :) Fizikalno omejitev se zgleda da zlahkoto preseči, glede na to, da jih je že toliko na tleh končalo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž je lezu čez cesto, pa je grip zgubu a ne, polžja familija pa fotra!

98% zlimanih na Ridah je prehitrih in s tem se boš verjetno strinjal tudi ti.... NO COMENT ANY MORE!

čuj gospod stric... fiziko mam v mezincu... in ja tudi mene jeba včasih :P glede omejitev pa smo se lepo zastopli, ne mi zdej razlagat mejitve fizike in človekovih lastnostih.... Če si že hotu napisat da je šel preko svojih zmožnosti, pol napiši tako, da bo to tudi razumljivo :blink: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj gospod stric... fiziko mam v mezincu... in ja tudi mene jeba včasih :P glede omejitev pa smo se lepo zastopli, ne mi zdej razlagat mejitve fizike in človekovih lastnostih.... Če si že hotu napisat da je šel preko svojih zmožnosti, pol napiši tako, da bo to tudi razumljivo :blink: :photo:

Saj lepo zastopiš in vsi ostali tudi, ker je 100% razumljivo! Ko greš preko meja si v dreku, po domače povedano (kakšne meje že gledava pa je relavantno, vse so smrtno nevarne)! Problem glej široko ne pa iskati dlako v jajcu!

A ti še kaj ni jasno gospod mladenič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na posnetku se dobro vidi da mi gume zelo dobr drzijo po soncni strani cesti .... v tisti sekundi ko pa zadna guma pride na osencen del ceste mi samo zadna guma spusti .... to je to ......

dej posnetek gor, da še mi vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet nesreča.. Sicer ne na ridah, ampak v Planini. Ko sem se peljal mimo, je bil en pas zaprt, na obeh straneh policija, ter ob robu parkirani trije motorji. Baje da je ponesrečenca odpeljal rešilec... Upam da ni kaj hujšega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V the ovinku je nemogoče prekoračit omejitev :) Razen mogoče s formulo, ampak se ne spomnim, da bi se včeraj kakšna furala po ridah :P

valjda da je prekoračena omejitev, ampak ne omejitev hitrosti ,temveč omejitev "varnega upravljanja vozila tako, da ne ogrožaš drugih" ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 18:00 sva šla mimo rid.... pa vse prazno... prav neverjetno... sem pogrešal Sando & Co., da bi spet kakšno rekli... tokrat je bila Urša zraven... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17ih kr neki folka na ridah(pa še so prihajal).Zadnji dnevi sezone(za nekatere),je treba izkoristit!!

Pa rad bi opozoru voznika zelenga kawasakija(ninja600 starejši model se mi zdi)-vozi po svoji strani ceste,

spoh pa ne prehitevaj v ovinek dokler nisi 10000000000%da maš frej.Namesto mene(rdeč kawasaki ki se ti je umaknil)bi tam lahko bil kdo drug(traktor,avto,kamion).Spoštuj se in si varuj življenje!!!!

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17ih kr neki folka na ridah(pa še so prihajal).Zadnji dnevi sezone(za nekatere),je treba izkoristit!!

Pa rad bi opozoru voznika zelenga kawasakija(ninja600 starejši model se mi zdi)-vozi po svoji strani ceste,

spoh pa ne prehitevaj v ovinek dokler nisi 10000000000%da maš frej.Namesto mene(rdeč kawasaki ki se ti je umaknil)bi tam lahko bil kdo drug(traktor,avto,kamion).Spoštuj se in si varuj življenje!!!!

LP Andrej

Takih in podobnih pilotov je na ridah vse več...zadnjič me je skoraj en pobral na tak način (prehiteval avto v totalno nepregleden ovinek, jst pa prišu nasproti). Ne rečem, z motorjem se veliko lažje umakneš kot z avtom. Ampak kaj, če nasproti pripelje podoben talent, ki prav tako prehiteva avto ?? Al pa kamion ? Traktor ? Šleper ? Freza s prikolico ? Ne vem no...me je prav strah se vozit tam zadnje čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!