Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

mah tud avti se tam spravjo prehitavat :eek: zadnic mi je prow bed blo k ga nism vidu ko pa pridm iz ovinka ven pa lih da se je avto na svoj pas postavu .... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enmu avtu, ki je prehiteval v škarje z roko levo ogledalo odbil. :wacko: Ampak to ni bilo na ridah.

Še več takih "borcev" rabmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tud avti se tam spravjo prehitavat :eek: zadnic mi je prow bed blo k ga nism vidu ko pa pridm iz ovinka ven pa lih da se je avto na svoj pas postavu .... :wacko:

dej BaHa nebodi pameten, saj si mi skočil iz ovnka na moj pas za sekundo bi bila totalka :slap:

Še več takih "borcev" rabmo

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enmu avtu, ki je prehiteval v škarje z roko levo ogledalo odbil. :wacko: Ampak to ni bilo na ridah.

Tudi meni se je 2x to naredilo, potem so mi špegli dopizdili... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride pravkar na POP TV, vendar z tragičnim priokusom

Kaj so pa povedal? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da smo motoristi največkrat sami krivi za nesreče.Da smo objestni,...take stvari.

So pa na vidou lepo ujelu avto kako motoristu pripelje izza ovinka po njegovem pasu(posneto na zgornjem dvojnem S ovinku)!!Žal o takih

svareh NIKOLI ne govorijo!!

PS:sam so res popularne te Ride!!Djmo poklicat pa posnamejo cel kolektiv :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največkrat smo krivi sami, pa kva še :? :? :kva2: :kva2: največkrat so krivi avtomobilisti pr izsiljevanju, še posebi kšni stari ati pa mame k bi jim mogl že 5x izpit uzet <_< <_< al pa nej grejo še enkrat izpit za reflekse delat :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največkrat smo krivi sami, pa kva še :? :? :kva2: :kva2: največkrat so krivi avtomobilisti pr izsiljevanju, še posebi kšni stari ati pa mame k bi jim mogl že 5x izpit uzet <_< <_< al pa nej grejo še enkrat izpit za reflekse delat :OK: :OK:

ja pa če boš ti namest 200kmh prletu 90kmh se boš lahko ustavu, oz. te on sploh nebo "spregledu"

lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa če boš ti namest 200kmh prletu 90kmh se boš lahko ustavu, oz. te on sploh nebo "spregledu"

lp

Ja sj to je res, ne pravm d se je treba 200 vozt sam dostkrat pa tu mi nismo krivi. Sm že meu tako izkušno pa sm se pelu po omejitvi in v križišču je en ata 5m pred mano levo zaviu pa se usen nism mogu ustavt pa sm pelu po omejitvi, sm usen poču vanga :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj to je res, ne pravm d se je treba 200 vozt sam dostkrat pa tu mi nismo krivi. Sm že meu tako izkušno pa sm se pelu po omejitvi in v križišču je en ata 5m pred mano levo zaviu pa se usen nism mogu ustavt pa sm pelu po omejitvi, sm usen poču vanga :angry2: :angry2:

vse je res ampak take nesreče se ponavadi ne končajo tragično oz. s smrtnim izidom

lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je! In ravno to je problem.. Ker motoristi smo v defaultu hitrejši od ostalih in čeprav nismo povzročitelji nesreče, se lahko ta konča tragično zaradi prevelike hitrosti..

Mi ne bo pa noben rekel, da se motoristi vozimo po omejitvah. Ok v naselju pa ob znakih že nekateri, ma zunaj naselja, kjer cesta to omogoča gre pa vsak čez 90km/h.

In če ti traktor z njive spelje na cesto je lahko ravno 120km/h namesto 90km/h tisti dejavnik, ki odloči ali te bodo odpeljali v bolnišnico, ali v mrtvašnico..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi jih tepu te novinarje :angry: Sami krivi, kako si lahko sam kriv če ti izsili prednost.

tako da letiš še enkrat tok kot je omejitev ;)

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje ste bili danes ob 13h. Prav bi mi prišle dobrote iz Sanda 7me kuhinje, pa koga po kolenu bi tudi z veseljem pogledal .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako da letiš še enkrat tok kot je omejitev ;)

ali voziš do roba tam, kjer nisi 100% zihr, da ti nau noben prletu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako da letiš še enkrat tok kot je omejitev ;)

Tvojga bratranca je skor snel, pa je pelu max 80. Zato, ker bakica ni dobr vidla kako se ji približuje. Ne vem, če je pol metra mim avta spelu. Drgač pa ja, hitrost je poglavitni vzrok (a ni to super beseda - poglavitni)

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarji bi mogli narediti poučno oddajo.Tako za motoriste kot za ostale udeležence v prometu.

Pa več bi mogl opozarjat...ne samo kazni pisat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!