Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kačje ride pravkar na POP TV, vendar z tragičnim priokusom

tragicnim :? ka pa je blo ??? uni link sm odpru kar od ene poroke ???

aja zej sm vidu da je fake link na 24ur strani :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The strojček mal si ga u izi uzem, naret izpit za avto, pol pa jamrej. Ko vozim avto, so mi nekateri motoristi velika nadloga. Kolikokrat se znajdejo v mrtvem kotu, kolikokrat prinorijo v nepregledno cesto, kjer se jaz vključujem z avtom....

Mislm zdej bodo pa 15-letniki pametoval, kdo je kriv in ni kriv za veliko število mrtvih na cesti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The strojček mal si ga u izi uzem, naret izpit za avto, pol pa jamrej. Ko vozim avto, so mi nekateri motoristi velika nadloga. Kolikokrat se znajdejo v mrtvem kotu, kolikokrat prinorijo v nepregledno cesto, kjer se jaz vključujem z avtom....

Mislm zdej bodo pa 15-letniki pametoval, kdo je kriv in ni kriv za veliko število mrtvih na cesti :doze:

to se pa čist strinjam s tabo, dokler nisi sam voznik osebnega vozila, tega ne razumeš, žal

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, upam, da te ne bo sklatil kak škilasti lovski kolega .)

Sicer pa so ride vlažne, cesta med Planino in Grčarevcem pa pokrpana z širokimi zalivkami, ki ob vlažni podlagi kar konkretno nagajajo.

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, upam, da te ne bo sklatil kak škilasti lovski kolega .)

Sicer pa so ride vlažne, cesta med Planino in Grčarevcem pa pokrpana z širokimi zalivkami, ki ob vlažni podlagi kar konkretno nagajajo.

LP Cvetoo

Sem ga ciljal in ciljal pa je tako letu, da ni bilo šans, da bi ga sklatu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po dolgem času spet šel malo pogledat na ride :) Je bilo tudi nekaj motosvetovcev :)

A mi prosim pove kdo nick motosvetovca, ki je bil danes na ridah s srebrnim svjem 650, lahko pa se mi javiš tudi sam, če bereš to temo. Imam eno vprašanje :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi prosim pove kdo nick motosvetovca, ki je bil danes na ridah s srebrnim svjem 650, lahko pa se mi javiš tudi sam, če bereš to temo. Imam eno vprašanje :)

LP

nick: SV650 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy!!! A boš ta vikend kej na ridah? Te nisem še nič vidla v elementu, samo po logatcu gor pa dol se srečujeva. S kolegico bova vrjetno v soboto in nedeljo tam. Če si za kako turo, sporoč.

A ostali ste dosti na ridah? A mejbi koga moti ograja? Mene že dolgo ni bilo gor, oziroma sem se dosti tam prevozila pred 3 leti, in me ta ograja zdaj GROZNO moti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga ciljal in ciljal pa je tako letu, da ni bilo šans, da bi ga sklatu... :naughty:

:blush: Že mal slab vidim, pa sem na vseh tablah tvoj avatar videl. :P

Drugače pa res, včeraj ob 19h ride mokre in zoprna vsa cesta okoli Pastujne. Pa je bilo vseeno kar fletno, le bolj na pučas je šlo. Razen na odseku, kjer me je Terminator šical. .)

Ride pa prazne, čudno, kajne!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah danes okoli 14 ure kar dve kontroli prometa. Na vrhu je stal bel kangoo, spodaj pod ovinkom pa rdeča brava. Zgleda da so prešaltali na civilne avtomobile :)

Spodnja patrulja me je tudi ustavila, ampak niso nič komplicirali, sem bil frej u 2 min :) Sem se pa ravno vračal iz Solkana, kjer sem zamenjal zadnjo gumo.. Ne vem kako bi se končalo, če bi me ustavili za tja, ko je bla gor še "slajkica" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy!!! A boš ta vikend kej na ridah? Te nisem še nič vidla v elementu, samo po logatcu gor pa dol se srečujeva. S kolegico bova vrjetno v soboto in nedeljo tam. Če si za kako turo, sporoč.

A ostali ste dosti na ridah? A mejbi koga moti ograja? Mene že dolgo ni bilo gor, oziroma sem se dosti tam prevozila pred 3 leti, in me ta ograja zdaj GROZNO moti!

Ja bom na ridah(100% bom reku k bom gor :yes: )elementi so pa letos že skoraj mimo...je kr hladno ratal(čeprov se mal segreva :OK: )Kdaj pa sm te srečal?Pa kje?In s čim?Za turo...hja ne vem kako bojo moje kobilice lovile tvoje lipicance...

Kar se pa ograje tiče...me je motila ideja da bo gor,ko pa je dejansko blo narjen in k sm se parkrat zapelu čez...super...ni kamnčkov,ni ti treba merkat če bo ksn z ovinka spelu...edin bl globok mors zajet ovink.

PS:Kera polona?Stmica???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako. Polona s strmice, skor soseda. Se vidmo pol ta vikend na ridah.

a ti si mogoce veckrat na ridah k parkrat sm ze vidu en osebek zenskega spola na ducatiju po planini mal vozit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, če sm bla to jst. Me zdele ni blo 1,5 mesca. Prej sm se pa dost čez ride vozila, sam nikol ustavila. Če je bil črn monster z rdečim ogrodjem, al pa 996 sps sm bla jst, drugač pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar prirajsala čez ride domov :OK:

se opravičujem motoristu in bejbi ki sta stala na spodnjemu parkplacu k jih nisem uspela pozdravt :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, če sm bla to jst. Me zdele ni blo 1,5 mesca. Prej sm se pa dost čez ride vozila, sam nikol ustavila. Če je bil črn monster z rdečim ogrodjem, al pa 996 sps sm bla jst, drugač pa ne.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa :devil: ????

Kaj sm pa naredila???

Nč nisi nardila, sam imaš enga izmed najlepših motorjev :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... Pomota, ni moj, jst mam monsterja. 996 sps je pa od očeta. Kadar moram glavo "odklopit", si ga sposodim. Drugač se pa kar lepo penzionistično vozim z monsterjem.... Tud men se 996 zelo dopade. Sam nimam še takih voznih sposobnosti, da bi ga lahko obvladala. Drugo leto mejbi... upam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej polona, kako se ti pišeš? A pa si mogoč hodila na ekonomsko v Postojno? Če si, se verjetno poznamo :)

No sj se vidmo za vikend gor na ridah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!