Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sm te vidu ja, k si ga pičiu dol okol 19.00 :) Zakaj se nis nč ustavu?

mah tema me je lovila pa itak sem se že popoldne tm vozu tko da sem hitr letu naprej,...sem unga z rdečo vtr1000 k je bil pred mano lovil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je na ovinku preveč folka, se jaz skoraj v prvi vlečem čez ovink :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem da se vrnemo na temo...včer je prov fajn spet letel čez ride...hmm ene 4x gor-dol :whistle: :kva2: in nazaj grede iz morja policaji ustavljal,..spet ista zgodba...me je hotu pa me ni mogu :grrr sem se tok po sredini in tik za avtom pred mano peljal,da je loh sam gledal in jokal g.policajček :photo:

zaradi takih bedakov, smo vsi motoristi na slabem glasu

aja, hvališ se tud rad, ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fentaš se lahko kjerkoli :P

in ne vem za kaj bi bil bedak če se pelješ parkrat gor in dol :hmm:

pač vsako tele ima svoje veselje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ne vem za kaj bi bil bedak če se pelješ parkrat gor in dol :hmm:

preberi vse kaj je napisal (kađiva), pa ti bo bolj jasno - ne gre se zato, če se kdo pelje gor pa dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, mate že novo žrtev katero boste napadal! Prov nč slabga ni napisu...sam ga je treba pa takoj zabit ane!! :nono:

Tisti k zelo radi napadate, začnite se mal kontrolirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fentaš se lahko kjerkoli :P

in ne vem za kaj bi bil bedak če se pelješ parkrat gor in dol :hmm:

pač vsako tele ima svoje veselje :OK:

Zato sm se pa dons po dolgem cajtu potepu po dolenčiji, pa ni blo treba nč pelat gor pa dol k majo tko dolgo ovivnkasto cesto brez prometa, sam medvedje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kok ste eni pametni...pa naj se vozjo gor dol če jim paše (tudi jaz sem se fural na ridah gor dol pa ne enkrat ampak večkrat .) ). To se pravi če se vozjo/mo gor dol da smo bedaki kreteni oz. ogrožamo promet ali kako naj zdaj to razumem. Raje pametujte nad tistimi ki gredo prehitevat pred ovinkom oz. spustijo motorista pred ovinkom naprej :doze: :BUA: ali pa tiste ki se vozjo čez naselja kot bi bili na avtocesti...Policaji pa kr naj ustavljajo če hočjo sej morjo opravljat svojo delo ...ta čas si pa lahko eni spočijemo :whistle: :devil:

Policajev sploh ne bi bilo na teh postankah če bi se nekateri motoristi peljali čez naselja kot se spodobi ampak itak da je se folk razburja nad tem in zato kliče policijo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

pustite kađivca lepo fino pri miru. Fant se čisto v redu pelje, po moje precej bolje od vseh tistih, ki visite po desni strani ovinka po drevju, pa po skalah, pa po makadamu in....

Tele ride so postale kar nekaj. Sem se v prejšnjem tednu peljal na morje in nazaj in se mi je ne poti tja pripetilo, da so nad ovinkom viseli trije smrkavci in na cesto metali prazne plastenke. V času, ko sem peljal mimo so se po cestišču kotalile štiri.

Nočem biti pokroviteljski do kađive, toda fant ima v glavi poštimano, nekatere pa to še čaka! No, če boste kar naprej viseli gor v tistem grmovju, boste še dolgo čakali, da vas pamet najde.

Pa, da ne boste spet eni in isti nabijali, da naj me vaše druženje nikar ne moti. Mene nič ne moti. Čez ride se peljem 5 do 6X na leto. Bom že potrpel in brez zamere.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi takih bedakov, smo vsi motoristi na slabem glasu

aja, hvališ se tud rad, ane

ah na slabem glasu nismo sam zarad mene in meni podobnih, ki jih je mimogrede vsaj polovica vseh motoristov v SLO,... :grrr :grrr smo kr vsi skupaj sami po sebi na slabem glasu, ker smo se sploh odločili za motorizem,...in tole naše drkanje je le majhna kapljica v morju zaradi katere se ti ni treba sekirat ;)

ma ne hvalim se, zakaj le? sam povem kaj sem doživel :photo:

Drgač pa verjem , da vem kje je meja varnega in ne-varnega preganjanja po cesti :yes: sem bl ziheraške narave, tko da vem kdaj nehat, medtem ko marsikdo ne ve,...to opažam med postanki na ridah, ko opazujem druge in se velikokrat raje obrnem stran, ker nekateri grejo čez mejo svojih sposobnosti :nono: in samo zarad tega se dogajajo na ridah padci.

Sicer pa tko, kot je Erik reku...zamislt se bi blo treba nad takimi, ki letijo čez naselja k norci...ne pa nad nami, ki zagotovo na ridah ne bomo zbili stare mamce,otroka ki teče za žogo ipd. .... .)

lp kađiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

pustite kađivca lepo fino pri miru. Fant se čisto v redu pelje, po moje precej bolje od vseh tistih, ki visite po desni strani ovinka po drevju, pa po skalah, pa po makadamu in....

Tele ride so postale kar nekaj. Sem se v prejšnjem tednu peljal na morje in nazaj in se mi je ne poti tja pripetilo, da so nad ovinkom viseli trije smrkavci in na cesto metali prazne plastenke. V času, ko sem peljal mimo so se po cestišču kotalile štiri.

Nočem biti pokroviteljski do kađive, toda fant ima v glavi poštimano, nekatere pa to še čaka! No, če boste kar naprej viseli gor v tistem grmovju, boste še dolgo čakali, da vas pamet najde.

Pa, da ne boste spet eni in isti nabijali, da naj me vaše druženje nikar ne moti. Mene nič ne moti. Čez ride se peljem 5 do 6X na leto. Bom že potrpel in brez zamere.

LP Cvetoo.

Se podpišem pod vsako besedo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi takih bedakov, smo vsi motoristi na slabem glasu

aja, hvališ se tud rad, ane

vsak je po svoje kdaj bedak, ne da koga zagovarjam, vem, da tudi jaz nisem tako nedolžna, vem pa , da nisi niti ti..... :angry: :P :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak je po svoje kdaj bedak, ne da koga zagovarjam, vem, da tudi jaz nisem tako nedolžna, vem pa , da nisi niti ti..... :angry: :P :angry2:

Tati vidiš, v takšni izdaji pa si mi najbolj všeč :OK: :004 Kar se pa tiče samih rid pa mi prav prisrčno visijo dol. Niso prav nič posebnega razen dveh ovinkov. V Slo je veliko lepših in zanimivejših odsekov z dobrimi in hitrejšimi ovinki.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče samih rid pa mi prav prisrčno visijo dol. Niso prav nič posebnega razen dveh ovinkov. V Slo je veliko lepših in zanimivejših odsekov z dobrimi in hitrejšimi ovinki.

je res... samo ne smeš biti omejen na par ovinkov, katere "obvladaš" do potankosti in potem primerjaš svoje "zananje" z drugimi ******.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati vidiš, v takšni izdaji pa si mi najbolj všeč :OK: :004 Kar se pa tiče samih rid pa mi prav prisrčno visijo dol. Niso prav nič posebnega razen dveh ovinkov. V Slo je veliko lepših in zanimivejših odsekov z dobrimi in hitrejšimi ovinki.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

:004 :004 :004 vračam nazaj, se morva po kakšni dobri cesti zapeljati, ker jih imate tam okrog MB ful,

rada bi povedala to, da se tudi meni kdaj odpuli in divjam, pač ne po ridah , ker mi niso všeč, pa kaj pol, vsak po svoje - ne Kađiva :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!