Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

danes je bilo na ridah kr živo...kr lep kos primorske sekcije je prišel vendar se jim je mudilo....malo smo podebatirali z našo popotnico Sando7 in o obisku Slovaške...pogledali par motorjev in dan se je prehitro nagnil h koncu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, škoda da sm se tako dolgo zadržal na vršiču (pa na bledu, pa še kje ;)), če ne bi prej pršu

pa drugič B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na ridah, se prepeljal mal čez ride, v zgornjih ovinkih me ustavli policaji :BUA: ! K me je vidu kakšen sem (žedvadninčnaspanpavesodblata press), mi je dal za pihat :doze: Itak da napihal 0.00% :lol1: Tako da je sam poročilo napisal! Pol smo se še srečali z primorci in sem odletel domov (še vedno sem na poti v posteljo :D ).

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pelu tam čez, še zmer se mi ne zdijo nič posebnga, poprasku mal štender, hotu it na viteške igre al karkol je že blo pr predjamskem gradu, pa je bla predolga kolona, kofe v postojni pa nazaj...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polcaji so bli kar prjazni,mal smo ga pihal pol ka je blo vse ok so mi pa dal mir tak de sm ga lohk urezau do vrha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bilo na ridah živo...tud policajev ni manjkalo...veliko motorjev se je vračalo z obale....tam bilo tudi par Ms....skratka fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm. Sej ne vem mogoče je to samo moj občutek apak tele ride niti niso ravno kdo ve kaj, je pa res 100 ljudi 100 čudi. Osebno bolj priporočam Marijo Reko, Jezersko ali pa Golico (v Avstriji) je pa res da so mi tele ride tudi bližje (še dobro :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj je bilo v soboto popoldne oz. v nedeljo dopoldne na glavnem ovinku (na začetku ovinka, če se pelješ v hrib), očitno je bila nesreča. Ima kdo kaj več info.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem prišel po tistem dogodku. To je blo v soboto popoldne. Eden se je s čoperjem zabil v ograjo, ko je prihajal iz gornje strani dol. Točno ne vem kako je blo, samo baje je ene dvakrat podrajsal s tačko pol pa mu je zmanjkalo placa pa se je zabil v ograjo (hitrost baje da ni bila velika). Je pa počil vilce prvo kolo mu je zvilo do mašine, šla feltna, po mojem tut okvir ni ostal nedotaknjen. z šoferjem ni bilo nč, sam bil v stresu. Na srečo nastradala samo pločevina. Motor pa da je bil Aquila 250 (nisem siguren glede kubikaže pa tut ne vem če sem prav napisal ime).

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm. Sej ne vem mogoče je to samo moj občutek apak tele ride niti niso ravno kdo ve kaj, je pa res 100 ljudi 100 čudi. Osebno bolj priporočam Marijo Reko, Jezersko ali pa Golico (v Avstriji) je pa res da so mi tele ride tudi bližje (še dobro :D )

se popolnoma strinjam, ceprav me golica se ni docakala. bo pa :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v nedeljo na ridah, blo polno plavčkov,ampak model z rdečo cbr-ko pa ma jajca. :notworthy:

Tonč a si ti tisti z srebrno CBRo takšno kot jo imaš za avatar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v nedeljo na ridah, blo polno plavčkov,ampak model z rdečo cbr-ko pa ma jajca. :notworthy:

predvsem ima znanje...pa veliko kilometrov na ridah...jajca so na zadnjem mestu.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffffffffffffffffffffffff

Zakaj se mi zdi......tale moped poznan :hmm: :? :( :( :(

Ja,deli Aleševega mopeda.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je dobil svoje, prtljago v mreži je premaknilo naprej, kako pa je z motoristom?

Upam, da zgolj bolečine v rokah in ramah zaradi naslonitve na belanco, pa morda še kakšna bolečinica med nogami, ko je zajahal rezervoar.

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je dobil svoje, prtljago v mreži je premaknilo naprej, kako pa je z motoristom?

Upam, da zgolj bolečine v rokah in ramah zaradi naslonitve na belanco, pa morda še kakšna bolečinica med nogami, ko je zajahal rezervoar.

:huh:

Motorist je o.k....motor pa že v popravilu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vračal se v nedeljo iz morja, v ridah čez polno črto prehitel avtodom in plavčki pokasiral od mene 10 jurjev. Totalno pa se mu je odrolal zaradi zadnje gume, ker je v nulo zlizana. Policaj se me je usmilil in mi ni dal kazen 25.000 SIT zaradi zadnje gume, zato jo grem jutri zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno pa se mu je odrolal zaradi zadnje gume, ker je v nulo zlizana. Policaj se me je usmilil in mi ni dal kazen 25.000 SIT zaradi zadnje gume, zato jo grem jutri zamenjat.

Matic, ne morem si kaj, da te ne bi uprašal, ali ti menjaš gume zaradi policajev, ali zaradi sebe? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi policajev,

zato te dni, ker je moja zadnja tudi že močno zlizana, vozim več ali manj po pravilih, da me ne bi po neumnem kak policist zaustavil, ker pogled mu iz tablice takoj zdrsne še na gumo, tam pa pomanjkanje profila :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!