Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sem vidu 2 fejst punce na ovinku..Si to bla mogoče ti? Naslednič kar korajžno me primi za rokav, bomo 1 rekl

ps. fajn moped maš

Sm bla jst ja, sm mogla it spet mal pogledat. :D

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak v tej temi o Kačjih ridah se pa taki umotvori pišejo, da ne morš verjet. :grrr

Filozofska psihoanaliza na vrhuncu. Damn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste pa norci tle po teh ridah... to je neverjetno, po cesti pa kar z kolenom po tleh...

No shit! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem se pa tako navadil na te ride, da jih že prav pogrešam, zdaj ko nisem bil že nekaj časa gor, ker ni več tablice.. Bom šel kar z avtom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem se pa tako navadil na te ride, da jih že prav pogrešam, zdaj ko nisem bil že nekaj časa gor, ker ni več tablice.. Bom šel kar z avtom :OK:

najbol da nardimo en GHD Planina za motosvetovce :whistle: :kva2: :kva2: :kva2: z avti sevede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol da nardimo en GHD Planina za motosvetovce :whistle: :kva2: :kva2: :kva2: z avti sevede :P

Takoj za :) da ga mal podriftamo cez planinske ovinke... :OK:

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjen!A počakamo na sneg da ne bomo gum nucal brez veze?Pa se kostanj lohka pecemo na ovinku!

Za nov let pa party z ognjemetom(bo častil KS Planina??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prej se peljala čez ride gor,ma zanimivo da gre glava avtomatsko prečekirat če je kje gdo,pa čeprav ve da ni nobenga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si že tko tesno povezana z ridami. Tkoda vsak k reče, da ride pogreša, pol hoče rečt, da tud tebe pogreša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!