Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ne, saj nisem pretiraval ki se zavedam kaki pogoji so. No supercorsa je naredila enih 50km prej tako da bi mogla bit ogreta, motor tudi, le počasi čez parkrat potem pa enkrat gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, saj nisem pretiraval ki se zavedam kaki pogoji so. No supercorsa je naredila enih 50km prej tako da bi mogla bit ogreta, motor tudi, le počasi čez parkrat potem pa enkrat gasa

Ko bi ti vedel, kaj je vse potrebno,da se supercorsa ogreje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi ti vedel, kaj je vse potrebno,da se supercorsa ogreje :grim

obrazlozitev za neuke(konkretno mene :blink: )???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi mi pravijo tako bom raje nehal sej se ne zastopim v to. Kdaj pa bi bilo primerno za to ?

Saj nisem pretiraval, to nikoli ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlagaj si tko - "Danes sem imel srečo, da sem pršu brez prask domov."

Nekaj podobnega

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na planini cesta še zmeri drži tako da se da brusit kar dobro, preverjeno danes

in kaj si brusil na Dirkalni Repliki? centralni štender?

Ne, saj nisem pretiraval ki se zavedam kaki pogoji so. No supercorsa je naredila enih 50km prej tako da bi mogla bit ogreta, motor tudi, le počasi čez parkrat potem pa enkrat gasa

če so razmere za to bo supercorsa ogreta po 5ih, max 10ih km ... al pa sploh ne bo ker se bo sproti hladila

odebeljena izjava v tvojem postu je pa sploh cvetka. Po kolk maš ti buče? Rabm za ozimnico.

Pa mene tudi, sej eni ne znajo veliko veš, veliko glumijo, to ne ciljam na nobenega !

jaz pa mislim da ti veliko glumiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si brusil na Dirkalni Repliki? centralni štender?

špegle :devil: v takem se da brusit kolena ja, ma se mi zdi da hkrati s komolci, hrbtom, ritjo ipd... :blink: :kva2: :lol1: :lol1:

res pa da se lahko presedeš da maš rit nižje od stopalk, pol pa ima hudič mlade, da ne podrsa kej potleh :headbang: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si brusil na Dirkalni Repliki? centralni štender?

Dirkalna Replika,ta je sploh cvetka

150kmnakolesupress :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiiii ride so spet oživele.... :D Približno mesec se večina ne vozi več, tistih nekaj k jih pa še vztraja, jim pa ne privoščite....... :BUA:

Pa ni me treba zdej spet .... na tak in drugačen način..... sam svoje mnenje sm napisala.....

Tukaj se zmeraj najde nekdo, k ga vsi linčajo.... Mene ste že, tak da me zdej ni treba.....

Kar mirne živce do marca, takrat se boste pa itak izživljali na motorjih....

Lp

Polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kar mirne živce do marca, takrat se boste pa itak izživljali na motorjih....

Lp

Polona

do takrat bi se pa loh tud z avtomobili gor mal izživljali a :naughty: se enkat dobimo, pa gasa...ampak sam na gor, na dol bi se jih kuj par najdl k bi svoje avtočke v une skale pognal :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj vidite kaj pišejo sami.

Par ljudi nekaj zna, te lahko ne prste naštejem. Drugi pa samo sebe hvalijo in ponizujejo druge, če vidijo da ne morejo jim prit do kolena. To vam je že dekle spodaj napisalo pa še marsikdo drug tudi.

Original-one, ne govori neumnosti daj, tebe tud štejem za glumce, bova se videla enkrat marca, aprila na grobniku pa boš pokazal kok te je med jajci če si zares tako dober. Jaz sploh nisem dober, vendar v tako nakladanje kot sam sebe hvališ pa spet ne verjamem.. Aja motor ima 150 konjev na gredi, je bil motor pilota Cristiana Conte, kateri je z njim tekmoval v 600ccm kategoriji, preveri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mirne živce do marca, takrat se boste pa itak izživljali na motorjih....

Ja, izživlat se je sploh treba ... kdor ne izživla ni slowentz yeee yeee yeeah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj vidite kaj pišejo sami.

Par ljudi nekaj zna, te lahko ne prste naštejem. Drugi pa samo sebe hvalijo in ponizujejo druge, če vidijo da ne morejo jim prit do kolena. To vam je že dekle spodaj napisalo pa še marsikdo drug tudi.

Original-one, ne govori neumnosti daj, tebe tud štejem za glumce, bova se videla enkrat marca, aprila na grobniku pa boš pokazal kok te je med jajci če si zares tako dober. Jaz sploh nisem dober, vendar v tako nakladanje kot sam sebe hvališ pa spet ne verjamem.. Aja motor ima 150 konjev na gredi, je bil motor pilota Cristiana Conte, kateri je z njim tekmoval v 600ccm kategoriji, preveri :)

ORIGINALNI ne vozi, on pozera

Sicer pa nebi rad bil s tabo na pisti

da ne bom potem jst kej kriv,če boš Dirkalno Repliko sesu

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original-One se je že dokazal na grobniku, za prvič na pisti je naredil odličen čas ;)

Na cesti sem ga tudi videl peljati, ravno na ridah in zelo lepo pelje.

"Glumac" si pa ti, k konc novembra s supercorso po ridah drsaš. Ali pa spet praznoglavke pecaš s takimi izjavami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sesujem sesujem, šparou nebom, ne bom pa tako govoril okoli pa se hvalil.

Če že nekaj rečeš potem se tega tudi drži :)

Ti pa ga ne hvali, bosta pokazala kaj znata...

Aja, praznoglavke padajo, vi tudi, tako da ni v meni problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sesujem sesujem, šparou nebom, ne bom pa tako govoril okoli pa se hvalil.

Če že nekaj rečeš potem se tega tudi drži :)

Ti pa ga ne hvali, bosta pokazala kaj znata...

Aja, praznoglavke padajo, vi tudi, tako da ni v meni problem :D

Jst se ne hvalm,samo povem,da pišeš neumnosti..

Glede grobnika..

Put your money where your mouth is :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty a lohk prasam kok je soliden cas za prvo voznjo na grobniku???z80KM se verjetno ne splača hodit kor kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!