Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Saj si uredu fant ala, sam ne tolk kritizirat druge ki ti niso nič naredili.

Če se imaš pa za nekaj več pa to tudi dokaži, sej vem da bi izgubil pa kaj, bi dokazal da nisem glumac in bi dosegu to, kar sem prej trdil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res pa da se lahko presedeš da maš rit nižje od stopalk, pol pa ima hudič mlade, da ne podrsa kej potleh :headbang: :lol1: :lol1:

Lahka sam noge spustiš, pa drsaš s škornji B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty a lohk prasam kok je soliden cas za prvo voznjo na grobniku???z80KM se verjetno ne splača hodit kor kaj??

odvisno, zakaj greš. Camleka boš verjetno bolj težko ujel... če pa pametno pelješ, je lahko tvoj čas kar za nekaj sekund boljši od kakih napihnjencev z litrskimi dirkalniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty a lohk prasam kok je soliden cas za prvo voznjo na grobniku???z80KM se verjetno ne splača hodit kor kaj??

KM ji nimajo (tolk) veze za gor it, 80 jih je komot zadost

soliden čas za prvo vožnjo je, da si zvečer še cel pa da zarad tebe ni nobenga na tleh (beri, da nisi delal pizdarij). Vse ostalo je luksuz.

Za nas amaterje seveda.

Gsx600, dokaži se najprej na pisti pa pol otresaj. Ne delat obratno ker se s tem samo smešiš.

Jaz tebi nimam kaj dokazovat.

@Brihta: mi pozerji niti pomislili nismo na to, ta stil ni lih pićkohvatljiv ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja motor ima 150 konjev na gredi, je bil motor pilota Cristiana Conte, kateri je z njim tekmoval v 600ccm kategoriji, preveri :)

Google ne najde nobenega dirkača s tem imenom... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do takrat bi se pa loh tud z avtomobili gor mal izživljali a :naughty: se enkat dobimo, pa gasa...ampak sam na gor, na dol bi se jih kuj par najdl k bi svoje avtočke v une skale pognal :kva2:

Jst sm takoj za.... samo povej kdaj pa kje se dobimo..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem takoj, sam moj bogi avtoček je letnik 1987... tko da bo šlo to bl tko tko :kva2:

moj pa 89 pa kaj pol,...važn da leti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa še reč da je pežo :P No pa sva že ekipa pežo letnik 87 in 89 :OK:

:grim :grim :grim :devil: Piđo Rajcing Tim :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tut s svojim, ampak kadar imam bolj prazen kestl, mi v levih ovinkih cuka, ker zrak potegne. Za poln gas po rondoju je treba vsaj pol rezervarja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pol ride car rajcing team...da sprobam zadnji pogon :)

Jutri grem v tej smeri, samo po AC :D ....mogoce nazaj grede cez ride...

LP,Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, se bomo kej zmenil al ne????? Jst ne zdržim več doma, tak da se hitr zmislite kdaj se dobimo na ridah, da jih še pozimi mal ogrevamo.......... :D

Al ste moški take "prpe" da se ne morate nič zmenit....... Ženske smo takoj za stvar........ :grim

Aja, pa prosim še v tem letu...... :D

lp

Polonca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, se bomo kej zmenil al ne????? Jst ne zdržim več doma, tak da se hitr zmislite kdaj se dobimo na ridah, da jih še pozimi mal ogrevamo.......... :D

Al ste moški take "prpe" da se ne morate nič zmenit....... Ženske smo takoj za stvar........ :grim

Aja, pa prosim še v tem letu...... :D

lp

Polonca

Ojla , :yea1: cez cca tri ure boma z Ghiblijem na ridah,kajti greva malo v Hrvasko Istro vracava pa se cez ride okoli 18h-to se pravi nocna cez ride pa Wings gor brez denferja :OK: Sledijo slike iz rid caw vsem ce bo pa kdo gor okol 11 se pa vidimo pa kaksno recemo pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo vsem......ravnokar sem se vrnil domov, z Ghiblijem sva bila v Labinu,.......seveda pa je najina pot sla preko RID okoli 11h sva bila na Kačjih ...........in to edina dva, :OK: pa se malo mi je manjkalo da se nisem ulegel in to zaradi Ghiblijevega fotkiča, :headbang: letu je naprej da me bo slikal.... ride vlažne jaz gas in glih za glih da sem ga ujel :slap:

V Labin pa sva prisla okoli 14h na poti nisva srčala niti enega motorja,razen v Opatiji 2 maxi scuterja,pa malo pred Plominom se 2 motorja,ena je bila Varaderka ta drug pa ne vem kaj,ob 18h pa sva bila zopet na ridah :OK: Ghibli malo hitrejsi,jaz pa se vedno pod vtisom jutranjega zdrsa malo bolj na izi!

Evo pa se ena fotka iz rid 3.12.2006 :yea1: [attachmentid=87330]

post-6886-1165181885_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!