Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

@Polona: čak čak bomo se zmenil :grim :grim morm v svoj koledarček pogledat najprej :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti jo ne uporabljaš??? :slap:

:BUA:

Brez ponev na motor? Nikoli!

Ampak ste pa face ej. Žive duše razen naju ni bilo. Razen tistih par avtomobilov.

@peter1: Pozabil si povedati da si drsel z tačko po tleh :worship: . Zato bi se skoraj ulegu ne pa zaradi ceste al pa "nedajboh" moje fotke :nono: .

Danes Africa a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Al ste moški take "prpe" da se ne morate nič zmenit....... Ženske smo takoj za stvar........ :grim

...

jutri popoldne oz zvečer? :P

:naughty:

ne prenesem da mi kdo reče da sm prpa, se morm tkoj dokazat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bi prsu na ride z avtom sam bi mogu it eden pred mano da gleda za policaje k nimam se izpita hehe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Polona: čak čak bomo se zmenil :grim :grim morm v svoj koledarček pogledat najprej :lol1:

Sej kakšno fešto pa lahku spustiš, lih na vseh ti pa res ni treba bit.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim :devil: Piđo Rajcing Tim :lol1: :lol1:

Evo mene... sm že tretji, sam vama bom mal letnico pokvaru :rolleyes:

Je pa pomoje moj lih za take stvari kot so ride narjen.. obožuje ovinke, jst pa tut :grim

Torej, kdaj? Dans mam cajt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dragi primorci in cenjene primorke ter spoštovani simpatizerji te naše sekcije.

Vabimo vas,da se udeležite prvega našega srečanja v letu 2007,z motorji ali brez dne:

Nedelja 14.1.2006 ob 17h v Postojni natančneje v EPICentru(nova stavba na koncu PO)v spodnji etaži,kjer se nahaja Rock caffe.[/

Plan druženja je da se po dolgemu času zopet dobimo in kakšno pametno rečemo,kaj popijemo,ter odigramo kak biljard,nogomet,ter ostale zabavne igre.

Glede na to,da bojo glavni simpatizerji rid na dogajanju vabim tudi ostale ridaše,da se nam pridružijo.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...772&st=7140

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Ma kaj se nič ne dogaja :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme ta vikend bom ziher šel malo pogledat kako zgledajo po dolgem času :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap če bod vreme oki, ride naujo samevale... že zmenjano :OK: tko od več ns bo, bol bbo luštnu :P

zaenkat, letos še nobenga nism gor vidla, pa sm se ta tedn vsak dan vozila... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js jih bom pa jutr obiskou ..... :D grem na primorsko stran mal pogledat ... ja upam d bo suho :)

:lol1: :lol1: :lol1:

Mogoče pridm tut jst mal pogledat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bi blo lpo, d nam skos edini gost rid hehe :OK: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se danes zapeljal do rid po dolgem času :OK: Srečal tudi motosvetovce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, bla gor, zaživele tako in tako, kup mootoritk, in zvončkov hihi :OK: mal čveka z našo polono, pa bahcem, po pa naprej na omv, kjer tut ogromn foolka, med drugimi tut mausy...in pol smo odkolenčkali proti domu, na ridah že druga porcija, med nnjimi dex... zakooooon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilo je ok. Sam kaj je bilo danes z cestaki??? :fredy: A so dizel tankali da so tko počasi skozi ride peljali? :grim "Cestaki" a vam ni čist nič nerodno ko vas pajsneta en na enduri pa en iz ER5 tko kot da bi vi stali :lol1:

Ajd naslednji vikend popravci(drugi rok)! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!