Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

pelov učeri mem pa nobenga gor ..... zvečer sm šel pa nazaj pa skor srno fasou :yes: jo je en avto pred mano fasou direkt :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelov učeri mem pa nobenga gor ..... zvečer sm šel pa nazaj pa skor srno fasou :yes: jo je en avto pred mano fasou direkt :eek:

Sej si Jeger :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dns poop sm bla gor... ma samevajo tele naše ride... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne, so tudi samevale...

Jaz dvakrat gor in dol potem pa gasa domov....

Nisem ravno prepričan. Na rihdah okoli 17h srečal 3 motoriste + vsaj 5 na cesti kalce-planina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tu smo bli pa mi... no recmo d dns kr blo neki, mimo jih je šlo doost... dobil smo se trije... furca do postojne in nazaj, pa je bla že tma počas, po j pa prhrumela še polonna, smo eno rekle in proti domu...

ma zakon:P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap sam res... jah sm tuk pozn dam pršla, sj sm šla koj na motor sam se pozna... pa slikco sm mela sabo zatu sm te klicala... drug dan dobiš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tu smo bli pa mi... no recmo d dns kr blo neki, mimo jih je šlo doost... dobil smo se trije... furca do postojne in nazaj, pa je bla že tma počas, po j pa prhrumela še polonna, smo eno rekle in proti domu...

ma zakon:P :OK:

Ja blo je kratko a sladko... :D Drugič se morva prej zmenit, k tole po temi men lih ne ustreza najbolj...

Jutri upam, da kaka turca pade podnevi, pa čez ride ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem sel danes dopoldan do Kopra moped homologirat in to po stari cesti - ocitno sem se po ridah vozil :D .Pa nisem nikogar srecal - se dobr, sem lahko vsaj pocasi brez sramu za avtobusom vozil :krneki: :grim .

Nazaj grede pa po avtocesti, da sem bil se pravi cas doma- bi po "ridah" predolgo trajalo :D .

Se pa tolazim, da vaja dela "monstra"... :grim

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jšt bla zanč s frendom pa nker nkogar...sm se že ustrašla ke je folk... :? ...drug dan pa navala d joj! .) Kdor da gaaaaaaasa, ni mu spaaaaasa! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap sam res... jah sm tuk pozn dam pršla, sj sm šla koj na motor sam se pozna... pa slikco sm mela sabo zatu sm te klicala... drug dan dobiš :OK:

Drugič mobitel pusti doma pa boš več kilometrov naredila. :grim A si bila ustavljena na ovinku z čoperjem in se pogovarjala po gsmjčku? Če si sva te peter1 in jaz srečala ko sva šla proti Postojni in čez cca 30min spet ko sva šla nazaj v Lj. Kakšn je to račun za mobitel a? :slap: Tist dnar raje v bencin vlagaj. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ja sm sm... uf mene vsi kličejo k sm na motorju :blink: kaj obakat sm govorla? biu j en kratek klic, ostalo pa sam drugi klical... menl za turco :OK:

aja pa drugič kej ustavta :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asfalt ne drži še povsem dobr...sploh pa na ridah...k se takoj shladi pa vlaga se nabere itd...počas pa bo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asvalt drži...proti morju...več kot odlično .) preskušano. drgači pa se že nabirate gor na ridah kej? še zmeri u ovinku al kej višje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nevem no :closedeyes: po mojem mnenju so ceste zdele še zelo zavedljive in lahko hitro pride do zdrsa...vsak ve zase kako pa kaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asfalt ne drži še povsem dobr...sploh pa na ridah...k se takoj shladi pa vlaga se nabere itd...počas pa bo :grim

Črni kal je že za kolenčkanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je reku nejc ja...sam usen v tem času previdnost ni odveč .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je reku nejc ja...sam usen v tem času previdnost ni odveč .)

Previdnost, je vsakič ko se vsedeš na moped, dobrodošla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr to je res ja :D

sam v tem času k še nismo tok prpravleni na sezono pa še vremenski pogoji še niso 100% je pa še posebej dobrodošla previdnost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asvalt drži...proti morju...več kot odlično .) preskušano. drgači pa se že nabirate gor na ridah kej? še zmeri u ovinku al kej višje?

kr na ovinku...

:kva2: ampak svetujm počas glavn ovink še par dni... OLJE...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zgleda,da se je mogu nekdo z modrim Z750 raskantat,dol grede,in glih v tiste skale,ki so kot nekakšn magnet,zgleda da je kr orng stolkel glede na koščke motorja v grmu in kot predvidevam mu je moglo kr precej olja stečt,upam da je vsaj voznik dobr odnesu.

irencko slika na varnem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!