Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Tonč a si ti tisti z srebrno CBRo takšno kot jo imaš za avatar?

Ja to sem jaz. Ampak vseeno mislim , da ima tud nekaj jajc ,da se pred plavčke pripelje po kolenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo od tahitrih na ridah pove koliksne so hitrosti na ovinkih??? namrec zanima me na kaksno foro policaji pisejo kazni. za hitrosti verjetno ne, ker gre za "pocasne" 180 stopinjske ovinke, policaji pa stojijo ponavadi na izteku ovinka gledano navzgor ali na koncu ravnine gledano navzdol. ali jih potemtakem pisejo samo za prehitevanje preko polne crte, ker verjamem, da nikomur ni v uzitek tiscanje motorja navzdol (proti radarju).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo od tahitrih na ridah pove koliksne so hitrosti na ovinkih??? namrec zanima me na kaksno foro policaji pisejo kazni. za hitrosti verjetno ne, ker gre za "pocasne" 180 stopinjske ovinke, policaji pa stojijo ponavadi na izteku ovinka gledano navzgor ali na koncu ravnine gledano navzdol. ali jih potemtakem pisejo samo za prehitevanje preko polne crte, ker verjamem, da nikomur ni v uzitek tiscanje motorja navzdol (proti radarju).

Tudi jaz sem policaje videl dva ovinka višje :hmm: mogoče so pa kreteni ugotovili, da se dirkači podijo spodaj :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo od tahitrih na ridah pove koliksne so hitrosti na ovinkih???

ne gledaš glih števca....

mene so pokasiral nižje... v naselju. omejitev 50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj kreteni? sej so ravno tako ljudje kot mi in pac opravljajo svoj posel.

ce se peljes po ridah navzgor (logicna smer) potem na koncih ravnin ni prostora za ustavljanje policajev, torej tam kjer ima motorist najvecjo hitrost policaji ne morejo meriti z radarjem. se motim? ce se ne, na kaksno foro vas potem tam lovijo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js sm enkrat li pofirbcou po števcu in če greš na izi se pelješ enih 40-45. Kdr štapa podrsa potleh je pa nekje med 50-55 po občutku, takrat nism na števc gledu :P Govorim za glavni ovink v hrib

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo od tahitrih na ridah pove koliksne so hitrosti na ovinkih??? namrec zanima me na kaksno foro policaji pisejo kazni. za hitrosti verjetno ne,

prav ugotavljaš...v kolikor ustavljajo po glavnem ovinku za navzdol je najpogostejša kazen za prevoz polne črte...po ovinku marsikdo zapelje malo preveč navzven in prevozi polno črto....

hitrosti v glavnem ovinku so odvisne od voznika....okol 60 km/h za dol....za gor pa odvisno od voznika...lahko več ali manj..odvisno kako ti sede ovinek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej sledi ugotovitev: na ridah ga lahko tisis kolikor ti srce pozeli pa ti policaji ne morejo nic dokler ne prevozis polne crte. seveda ob predpostavki izpravnega motorja.

zakaj se pa potem tako pritozujete nad policaji na ridah, sej so v principu samo gledalci :o ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se pa potem tako pritozujete nad policaji na ridah, sej so v principu samo gledalci :o ?

zato ker oni mislijo lih obratno. Mislijo d so gledalci katerim vstopnino moramo plačati mi z našimi "balet" predstavami na cesti :BUA: dej jim razloži to tvojo verzijo k boš kej mim letu-bom prisluhnu odzivo z veliko mero zanimanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj kreteni? sej so ravno tako ljudje kot mi in pac opravljajo svoj posel.

ce se peljes po ridah navzgor (logicna smer) potem na koncih ravnin ni prostora za ustavljanje policajev, torej tam kjer ima motorist najvecjo hitrost policaji ne morejo meriti z radarjem. se motim? ce se ne, na kaksno foro vas potem tam lovijo???

Saj nisem mislil nič slabega :notworthy: samo, da oni zaostavlajo zgoraj in jeb*** ko pelješ morda 10km preveč O:-) spodaj pa dirkajo na znanem ovinku in ogrožajo udeležence v prometu :devil: še sam sem bil presenečen, ko je eden po moji strani ovinek sekal, ko sam satan :devil:

Ps: Saj ti pa tudi ne zneš drugega kot, da ga tišiš :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji je prov, da so na ridah.....drugače bi se folku utrgalo....

Saj jaz tudi to pravim :yea2: samo, da so stali dva ovinka višje in se delali kot, da ne vejo kaj se spodaj dogaja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej sledi ugotovitev: na ridah ga lahko tisis kolikor ti srce pozeli pa ti policaji ne morejo nic

na ridah radarja sicer še nisem vidu....sam se pa da hitrosti veliko prekoračit....nad glavnim ovinkom(navzgor) je prihod iz ovinka okrog 60 km/h ko stisneš motor po ravnini je lahko hitrost tudi do 150 km/h....zgornja ravnina pa je še dalša...še posebej za dol se da okrog 150 it s čist navadnim motorjem...

tako da hitrosti so kr velike...

policija je pa na ridah prisotna, ker če jih ni imajo razni crowd pleaserji še več jajc in gre po ovinkah za vse soude...tako da so bolj preventivne narave...zraven pa še koga ustavijo in malo zatežijo da potem beseda in njihova tečnoba (namerno) hodi od ust do ust motoristov, ki kdaj peljejo čez ride....tako dosežejo da je marsikaterega strah noret...kar je tudi prav...tako je enkrat en policaj razlagal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah radarja sicer še nisem vidu....sam se pa da hitrosti veliko prekoračit....nad glavnim ovinkom(navzgor) je prihod iz ovinka okrog 60 km/h ko stisneš motor po ravnini je lahko hitrost tudi do 150 km/h....zgornja ravnina pa je še dalša...še posebej za dol se da okrog 150 it s čist navadnim motorjem...

tako da hitrosti so kr velike...

policija je pa na ridah prisotna, ker če jih ni imajo razni crowd pleaserji še več jajc in gre po ovinkah za vse soude...tako da so bolj preventivne narave...zraven pa še koga ustavijo in malo zatežijo da potem beseda in njihova tečnoba (namerno) hodi od ust do ust motoristov, ki kdaj peljejo čez ride....tako dosežejo da je marsikaterega strah noret...kar je tudi prav...tako je enkrat en policaj razlagal.....

Mislim, da je to to :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah radarja sicer še nisem vidu....sam se pa da hitrosti veliko prekoračit....nad glavnim ovinkom(navzgor) je prihod iz ovinka okrog 60 km/h ko stisneš motor po ravnini je lahko hitrost tudi do 150 km/h....zgornja ravnina pa je še dalša...še posebej za dol se da okrog 150 it s čist navadnim motorjem...

Na tisti ravninici je kao eno majhno počivališče. Tam je kakšne dve leti nazaj ponavadi stal rdeč Clio. Ustavljali so pa spodaj v vasi (pri bifeju).

Mene tudi enkrat. Po 800 km vožnje v tistem dnevu sem prekoračil hitrost za 4 km/h. To je bil razlog za zaustavitev, namen pa je bil predavanje, kako so že dopoldne nekoga strugali z asvalta. Vljudno sem zavrnil poskus predavanja (nisam odavde i u ovom filmu danas) in se nasmehnil ob ugotovitvi mladega moža v modrem o treh cilindrih na kravi. Povabil sem ga še na drugo stran krave, pa je potem seštel na 6. :P

Nič narobe niso naredili. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: Saj ti pa tudi ne zneš drugega kot, da ga tišiš :lol1:

neeee, se znam tud zelo turisticno in nedeljsko peljat in zadnje case prav to vse vec prakticiram.

poznam pa svoje pravice in se upam s policajem tudi skregati, ce je to potrebno. namrec tud policaji so samo ljudje in se tudi oni motijo. da pa ne bo ostrih polemik okoli tega naj povem, da nam je to izjavo podal prometni inspektor v gotenici in ce si preprican, da nisi storil prekrska potem vztrajaj pri svojem, seveda je potrebno poznati nekaj zakonov in pravilnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tundermijau se popolnoma strinjam s tem, da so policaji prisotni na ridah koristna zadeva, ker to je crna tocka na nasih cestah in je vse hvale vredno to, da delujejo s svojo prisotnostjo preventivno. vsaj za nekaj so uporabni.

ker nisem iz tistih koncev me je samo zanimalo zakaj se toliko pizdite okoli smrkcev, ce te pa v bistvu zaradi divjanja ne morejo oglobiti, ce odmislimo ravnine, kjer pa jih vidis ze na dalec in potem je jasno, da ga ne bos z drugo tisal do konca (vemo da so to pri SS visoke hitrosti).

pa se nekaj: a po klancu dol ga tud tisite???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ena :topic:

Sem zadnič govoru z enim pravnikom pa sva pršla na debato od radarjev nakar je on omenu zadevščino da je merjenje pravilno (podlaga za kaznovanje) le na razdalji 200-500 metrov. :hmm: :hmm:

Če je na tem kej resnice (ne zagotavljam) - kje na Ridah lahko sploh merijo hitrost. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povsod s stacionarnim radarjem....rdeč golf.... :)

samo zanimalo zakaj se toliko pizdite okoli smrkcev

ne uporabljaj množine.....noben se ne pizdi...če je kdo kaj rekel je rekel zato ker se mu zdi da so mu naredili krivico.....kot sam ugotavljaš da je potrebno znat svoje pravice....

a po klancu dol ga tud tisite

tisti, ki tišči, tišči povsod.....klanci niso omejitve....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco navzdol ni omejitve, nad 500 m je možnost napake prevelika in je meritev verjetno netočna zaradi širine snopa laserja, iz prakse pa vem da meri tudi na 50m.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem se po ridah vozil se mi zdi da so gor na ovinkih zato, da gledajo če kdo čez polno gre, v škarje prehiteva ali kako drugače nori, pa seveda kontrola dokumentov :D

Dol u naselju Planina pa z radarjem merijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povsod s stacionarnim radarjem....rdeč golf.... :)

:grrr Avto je v okvari. Multanove F6 trenutno v Postojni ne uporabljajo. Ampak laserjev je pa en kup. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem med tednom ko bo sonce, da lahko policaji laser kalibrirajo na 150 km/h ;) jim bom na vrhu, če mi bodo pomahal iz loparčkom, izdal S-test :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!