Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sneto je ravno toliko, da se da noter zapeljat in parkirat. Kar je za moje pojme idealna situacija. Ograja na sredini ovinka naj kar ostane, vsaj ni peska :OK:

true, true....

sam po moje bodo na hitr to poštimali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ste bli danes, vidim da so ride zaživele. Smo obiskali jih dvakrat, za gor potem pa še za nazaj do doma..

Eni bolj dirkači, drugi smo bolj počasi šli čez pa uživali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič je več zijal ja.. :) Čeprav moram priznat, da sem danes bil tudi jaz z avtom, ker motor še ni v voznem stanju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim

Letos še vedno ko sem se peljal mimo, je bilo na ovinku več avtov kot motorjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...men se pa zdi, d je blo dons precej manj avtov kt ponavad... :hmm: Je blo dons kr senzacionalno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm na ridah vidu kako so policaji tablice jemal motoristom.(nova yamaha R6 bele barve) oz.mislim da je to bilo to.(nehomologiran izpuh).

Bo kar treba homologirat Akrapoviča. :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel jaz mem, je blo polno mularije u konzervah, ki so gor na skalah jajca nesli. :photo:

tut mi smo jih vidl :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Eni bolj dirkači, drugi smo bolj počasi šli čez pa uživali.

nič brušenja kolen na dirkalni repliki? da ni že pretoplo?

in če ne greš "bolj počasi" se ne da uživat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že toplo veš, samo nimam kombinezona. Boš ti kej pokazal frajer, samo da te ne bomo potem z špahtlo pobirali. Sej ne razumet da ti želim slabo :nono:

Uživat se da ! Če grem počasi lepo z pupo pa se dobro prime ali pa grem hitreje pa se guštiram. Pretiravajo pa samo za mene budale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Tu bi pa znal bit še kar zanimiv odgovor Misty-a (če se bo mu dalo odgovarjat)....... :grim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je bla še vedno ograja sneta na dveh koncih

dns je sreda,a se dobimo gor v PETEK OB 17h da kakšno "pametno"rečemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva prvič v soboto okusila ride na dveh kolesih. Moj je vozil navzgor, jaz pa v ponedeljek, ko sva se vračala, navzdol. Policajev ni bilo, vozila pa sva počasi, saj bo treba še veliko vaje, da jih bova normalno zvozila.

Moram priznat, da je kar dober občutek.

Sicer so mi najbolj všeč ovinki od Vrhnike do Logatca in potem čez planinsko polje.

Na najino začetniško žalost nama ride še delajo težave in če hočeva večkrat na najin vikend na koncu Istre morava ravno tukaj čez.

Zato, vaja dela mojstra.......... :yea1:

lp

P.s. ne verjamem, da danes prideva z Matjažem, bi vas bilo pa zanimivo malo od blizu pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: , kolikšen M imajo vijaki za pritrjevanje obcestnih zaščitnih ograj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!