Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Vijaki so kar veliki.. M22 ali močnejši. A boš kaj šraufal dol?? :naughty: Kar taveliki gedore set prinesi sabo pa boš ziher našel tapravi nastavek not :D

Ograje so drugače že namontirane nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vijaki so kar veliki.. M22 ali močnejši. A boš kaj šraufal dol?? :naughty: Kar taveliki gedore set prinesi sabo pa boš ziher našel tapravi nastavek not :D

Ograje so drugače že namontirane nazaj .)

:naughty: :naughty: :P :P :yes: :yes: :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za demontažo ograje bi najbolje poskrbeli Češki turisti, ki bi si privoščili malico sredi ceste ker je počivališče pač zagrajeno. :blush:

Montaža in demontaža se bo nadaljevala dokler ne bodo enga revčka dobil in ga oglobili kot cigana.

Kar se mene tiče je ograja dobrodošla ker pač ni več peska po ovinku.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Montaža in demontaža se bo nadaljevala dokler ne bodo enga revčka dobil in ga oglobili kot cigana.

Revčka? Zakaj revčka? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revčka? Zakaj revčka? :blink:

Ker jih bo fasal še za vse tiste, ki so to počeli pred nijm :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jih bo fasal še za vse tiste, ki so to počeli pred nijm :fredy:

To je vse res, pa še tok zijal kot jih je gor, te lahko takoj ker :photo: , pol si pa :chase: , :topic: T, a si se ti men dons pod oknom vozu :hmm: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=95558]

evo....civilni avto slovenske policije s katerim vas "snamejo"....

so bili avti parkirani po tisti potki pa jim je policaj "zagrozil" z (navajam):"20jurjev je kazen"...sicer ne vem zakaj se tam ne sme parkirati avtov ampak vseeno...no potem je še eni motoristki ki je bila tam parkirana(nekam znana mi je bila :hmm: ) težil da so gume bl slabe....u glavnem...spet se "izživljajo"....tko kt mi, oz. vi .) uživejte....

PS:isti avto snema tudi na tisti ravnini nad THE ovinkom....

post-7954-1176560068_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=95558]

danes je eden z nekaj takega obležal tik pred mano - jaz sicer v avtu, me je spodaj malo pred planino prehitu. Prvič v živo videl motor na tleh. Me je kar malo strah primu. Še dobr, da se je voznik pobral iz ceste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo kr dost motoristov gor, sum su ene 7x gor pa dol pa en z r1-ko je tut nazigov sam gor pa dol :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=95558]

evo....civilni avto slovenske policije s katerim vas "snamejo"....

so bili avti parkirani po tisti potki pa jim je policaj "zagrozil" z (navajam):"20jurjev je kazen"...sicer ne vem zakaj se tam ne sme parkirati avtov ampak vseeno...no potem je še eni motoristki ki je bila tam parkirana(nekam znana mi je bila :hmm: ) težil da so gume bl slabe....u glavnem...spet se "izživljajo"....tko kt mi, oz. vi .) uživejte....

PS:isti avto snema tudi na tisti ravnini nad THE ovinkom....

S tem snemajo? Jz sm se mim peljala so se usi neki smejal pa mi je zgledal bolj kot da gledajo in opazujejo mimo "idoče" motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem snemajo? Jz sm se mim peljala so se usi neki smejal pa mi je zgledal bolj kot da gledajo in opazujejo mimo "idoče" motorje...

Ja ne snemajo vedno ane...ko so v akciji pa snemajo...se pravi...če ni zunaj policaja je notri in je velika verjetnost da snemajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjemi da je tud njim vedno prav da morajo cele vikende ždet v ridah. Konec koncev so tudi sami motoristi in si vsako službo mal privoščjo ride pa tud vsaj polovica majo svoje motorje. Prebivalci Planine skoz težijo in prijavljajo.

Pa tud majstri z avti grejo vse bolj čez zdrav razum in nastavljajo avte povsod. Sej če greš gor in dol ni noben problem. Zadnjiič se je en policaj ustavu na ovinku in prav lepo kramljal z nami. Fantje in dekleta ne izivat po neumnosti in bodo tud polcaji bolj tolerantni. Naj mi pove kdo je že plačal za Akrapoviča? Ne podpihovat če ni treba. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo kr dost motoristov gor, sum su ene 7x gor pa dol pa en z r1-ko je tut nazigov sam gor pa dol :OK: :OK:

Wow, super ... :slap:

pravilno :OK: :OK: čim več takih akciji.

dr.looney :devil:

Upam, da jim policijska uprava kdaj odobri, da bodo 2-6 tednov kampirali na Ridah in delali čisto vsakemu tehnični pregled motorja ter podobne preverke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse res, pa še tok zijal kot jih je gor, te lahko takoj ker :photo: , pol si pa :chase: , :topic: T, a si se ti men dons pod oknom vozu :hmm: ..

Ups, mal mam pozne :blush:

Ja najbrž da sm se res :grim

:topic: :whistle:

No drgač sm bil tud jest v petek v in včeraj malo mimo rid, in obakrat brez policije :D

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Tu bi pa znal bit še kar zanimiv odgovor Misty-a (če se bo mu dalo odgovarjat)....... :grim :evilgrin:

:D :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so že pršvasal une šraufe, ki fiksirajo ograjo?? Upam, da jo bodo čimprej...

Tista... sedemkrat gor in dol po ridah... Ta je pa bosa ja... :lol1: No-kakor za koga-očitno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so že pršvasal une šraufe, ki fiksirajo ograjo?? Upam, da jo bodo čimprej...

Tista... sedemkrat gor in dol po ridah... Ta je pa bosa ja... :lol1: No-kakor za koga-očitno :D

Če je sedemkret gor in dol je :headbang: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sedemkrat gor pa dol? :devil: :naughty:

Ma čak, je ena če si tam doma. Saj vem, da se da tudi večkrat, vendar postajaš z vakim šusom bolj predrzen, promet pa se spreminja, in tle pol nastane j..a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem prvič prevozil te vaše ride, pa če povem po resnici sem vendarle pričakoval malo več(dolžina, asvalt...), pač glede na to da imajo svojo temo na ms z 300+ stranmi in nevem kolko 1000 posti sem mislil da bom pa vsaj malo nove gume našmirglal. V naišh koncih sta vsaj dve daljši destinaciji z definitivno dosti lepišm asvaltom pa se jih niti omenja ne, no saj mi to kr paše da je tako. :grim

Posrečeni so mi bili edino tisti gledalci z fotoaparati in kamerami, dobiš občutek kot da si pridrajsal direkt v hollywood na redečo preprogo. :D :D :D , no upal sem da ni med njim še kakšen ''taplavi'' fotoaparat potem bi bila slika ziher zelo rožnata. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!