Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

V nedeljo sem prvič prevozil te vaše ride, pa če povem po resnici sem vendarle pričakoval malo več(dolžina, asvalt...), pač glede na to da imajo svojo temo na ms z 300+ stranmi in nevem kolko 1000 posti sem mislil da bom pa vsaj malo nove gume našmirglal. V naišh koncih sta vsaj dve daljši destinaciji z definitivno dosti lepišm asvaltom pa se jih niti omenja ne, no saj mi to kr paše da je tako. :grim

Posrečeni so mi bili edino tisti gledalci z fotoaparati in kamerami, dobiš občutek kot da si pridrajsal direkt v hollywood na redečo preprogo. :D :D :D , no upal sem da ni med njim še kakšen ''taplavi'' fotoaparat potem bi bila slika ziher zelo rožnata. :P :P

Ni vse v cesti, gre se za okultni plac, kjer smo se včasih na veliko zbirali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem prvič prevozil te vaše ride, pa če povem po resnici sem vendarle pričakoval malo več(dolžina, asvalt...), pač glede na to da imajo svojo temo na ms z 300+ stranmi in nevem kolko 1000 posti sem mislil da bom pa vsaj malo nove gume našmirglal. V naišh koncih sta vsaj dve daljši destinaciji z definitivno dosti lepišm asvaltom pa se jih niti omenja ne, no saj mi to kr paše da je tako. :grim

Posrečeni so mi bili edino tisti gledalci z fotoaparati in kamerami, dobiš občutek kot da si pridrajsal direkt v hollywood na redečo preprogo. :D :D :D , no upal sem da ni med njim še kakšen ''taplavi'' fotoaparat potem bi bila slika ziher zelo rožnata. :P :P

Da si mi čisto tiho, glede lokacij na našem koncu........ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe xr 800 ne se bat, najbolj znano mb dirkališče pa je zadnje čase itaq ''plava cona''. .) .) .) , če ne drug vem da me ti razumeš kaj hočem povedat. :P :P

Lp, Zx_R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez ridice je prav lepo se peljat. le po omejitvah je za it in je prav zabavno! sej nitreba na tistih par kratkih ravninah nabijat v božjo mater...tako in tako morš skoz ovink znižat na predpis al tam okoli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sedemkrat gor pa dol? :devil: :naughty:

Bolš 7X ven pa not al pa vsaj ven pa not tok časa, ket bi ga porabu za 7x gor pa dol :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, drug teden končno usposobimo motor. Potem pa takoj na ride, pa 8x žgat gor pa dol, da bo nova kost za glodat :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko firbcev, kot jih je na ridah letos, ni bilo pa še nikoli!! :BUA:

Povsod parkirano polno avtomobilov in ovinek poln zijal. Sem bil vedno zagovornik druženja na ridah ampak to ni več to kar je bilo. Včasih smo se dobili motoristi, malo podebatirali odpeljali kdaj gor pa dol in to je bilo to. Ob vsej tej publiki pa ride počasi izgubljajo svoj čar, vsaj zame. Se bo zgleda treba zmenit, da se bomo tam dobivali samo še med tednom in nič več ob vikendih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ne vem jaz sem bil učeri gor okoli 18:30 ure pa gor ni bilo nikogar razen polno policajev (2x leteči + oni beli kangoo al kaj je bil z radarjem)

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko firbcev, kot jih je na ridah letos, ni bilo pa še nikoli!! :BUA:

Povsod parkirano polno avtomobilov in ovinek poln zijal. Sem bil vedno zagovornik druženja na ridah ampak to ni več to kar je bilo. Včasih smo se dobili motoristi, malo podebatirali odpeljali kdaj gor pa dol in to je bilo to. Ob vsej tej publiki pa ride počasi izgubljajo svoj čar, vsaj zame. Se bo zgleda treba zmenit, da se bomo tam dobivali samo še med tednom in nič več ob vikendih .)

Tako, kot včeraj popoldne je vsako leto, čisto vsako, samo da letos je parkirni prostor malce omejen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda danes bi pa kmal u avto treščla gor nad ravnino v levem ovinku ko je iz une ceste en bučman kr prgonu brez da bi kej pogledal če gre kej gor,še sreča da sem šla bl u izy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, kot včeraj popoldne je vsako leto, čisto vsako, samo da letos je parkirni prostor malce omejen :P

Na ridah sem reden gost že kake 4 leta.. Pa ne pomnim, da bi bilo več avtomobilistov in firbcev kakor motoristov.. .) Oziroma zelo redko, letos je bilo pa tako vsakič ko sem bil tam.. Parkiranih 5 motorjev, pa 20 zijal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah sem reden gost že kake 4 leta.. Pa ne pomnim, da bi bilo več avtomobilistov in firbcev kakor motoristov.. .) Oziroma zelo redko, letos je bilo pa tako vsakič ko sem bil tam.. Parkiranih 5 motorjev, pa 20 zijal..

Seveda, če je pa taka reklama za ride na motosvetu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motorjev je bilo več, ker ni bilo ograje, samo ob nedeljah je pa na ridah pogosto bilo "svega i svašta" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko firbcev, kot jih je na ridah letos, ni bilo pa še nikoli!! :BUA:

Povsod parkirano polno avtomobilov in ovinek poln zijal. Sem bil vedno zagovornik druženja na ridah ampak to ni več to kar je bilo. Včasih smo se dobili motoristi, malo podebatirali odpeljali kdaj gor pa dol in to je bilo to. Ob vsej tej publiki pa ride počasi izgubljajo svoj čar, vsaj zame. Se bo zgleda treba zmenit, da se bomo tam dobivali samo še med tednom in nič več ob vikendih .)

pizda danes bi pa kmal u avto treščla gor nad ravnino v levem ovinku ko je iz une ceste en bučman kr prgonu brez da bi kej pogledal če gre kej gor,še sreča da sem šla bl u izy

Želeli ste, pojejte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želeli ste, pojejte...

Sj jemo...vsakič ko sem gor pojem kos "pogače" :P

Čudi me samo da je nikoli ne zmanka :blink:

PS:pa kaj vas motjo zijala?tut jst sm včasih sam zijal pa sanjal o... :doze: :evilgrin: :evilgrin: :grim

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato ker se zaradi ograje marsikateri motorist ne ustavi več ampak gre svojo pot naprej...oz. se ustavi na parkirišču nižje...

Jebat ga Dex...se bomo mogl navadit...al pa jih spodit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah.. Če bo tako šlo naprej bom na ride hodil samo še izven popularnih ur in ob predhodno dogovorjenih terminih tu na motosvetu, ko se bomo zmenili, da se nas ene par folka tam dobi in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah.. Če bo tako šlo naprej bom na ride hodil samo še izven popularnih ur in ob predhodno dogovorjenih terminih tu na motosvetu, ko se bomo zmenili, da se nas ene par folka tam dobi in to je to :)

Malo v ilegalo, pa to? Težka bo, težka..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!