Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ah.. Če bo tako šlo naprej bom na ride hodil samo še izven popularnih ur in ob predhodno dogovorjenih terminih tu na motosvetu, ko se bomo zmenili, da se nas ene par folka tam dobi in to je to :)

Danes ob 03.30 in 04.15 ni bilo gor prav nikogar ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj neki čez policaje tolčete :blush: bi mogli vidt v nedeljo ko sm bil na planinskih mal po 14 uri popldan kako je policaj z motorjem gonu gor pa dol po planinskih..pa še pozdravljal je motoriste..pol se je pa ustavu v Planini neki časa pogovarjal po mobiju..jst sm pol še tam obračal motor..on me je lepo pozdravu :lol: in naprej pogovarjal po mobiju..jst sm pol obrnu šel še ne 3x gor pa dol..pol na koncu pa ga nisem več vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato ker se zaradi ograje marsikateri motorist ne ustavi več ampak gre svojo pot naprej...oz. se ustavi na parkirišču nižje...

Jebat ga Dex...se bomo mogl navadit...al pa jih spodit :evilgrin:

Ma kaj tisto ograjo bo treba odsraufat enkat...al pa agregat pa fleksarco...hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policist!!!sej sm ga vidu kr se je pogovarjal po mobiju..pa še pozdravu je :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sm se dvakrat peljal čez ride. :blink:

Obakrat je bil občutek glomurozen... .) Zaradi gruče paparacev sem se počutil kot glavna zvezda podelitev oskarjev, ki se v visokih petkah šetka po rdeči preprogi. :devil: Pa sej se vse bliska od fotkičev na "glavnem" ovinku. :krneki:

Sej človek bi jim še oprostil, če bi vedel kaj počnejo s fotkami. Mogoče fetiš, samozadovljevanje, želja po mopijih :kva2: :kva2: (ta bi bila še najbolj opravičljiva)... :( :grim

Če bi fotke potem vsaj kam napopali, recimo v kakšno galerijo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policist!!!sej sm ga vidu kr se je pogovarjal po mobiju..pa še pozdravu je :trance_33_sleep:

Jaz sem zadnjič z enim letečmanom spodobno tiščal čez planinsko polje. Na koncu sva se ustavila in pokramljala. Bil je zelo prijazen...

Tudi sicer sem imel s policisti večinoma dobre izkušnje - imajo (so imeli) veliko razumevanja za motoriste. Je pa sedaj neka nova politika zaradi vseh teh mrtvih in mi ga bomo najebali - niso pa policisti pri tem nič dosti krivi.

Zato sem jih jaz (tiste na motorju) vedno pozdravljal in jih bom še naprej (brothers in arms).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sm se dvakrat peljal čez ride. :blink:

Obakrat je bil občutek glomurozen... .) Zaradi gruče paparacev sem se počutil kot glavna zvezda podelitev oskarjev, ki se v visokih petkah šetka po rdeči preprogi. :devil: Pa sej se vse bliska od fotkičev na "glavnem" ovinku. :krneki:

Sej človek bi jim še oprostil, če bi vedel kaj počnejo s fotkami. Mogoče fetiš, samozadovljevanje, želja po mopijih :kva2: :kva2: (ta bi bila še najbolj opravičljiva)... :( :grim

Če bi fotke potem vsaj kam napopali, recimo v kakšno galerijo :evilgrin:

Ja to je pa res ja..posebej kako nedeljo popoldan ko greš čez planinske je tok folka okol taglavnega ovinka :D sej me ne moti no..pa ponavadi pridejo tud z motorjemi in se pol vsak po parkrat pelej gor pa dol drugi pa gledajo..

jst grem ponavadi ene parkrat gor pa dol-mal da te drugi vidijo :lol: mal pa zarad sebe..pa še fajn se je vozit po planinskih ker ni dost prometa..skor sam motorji :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah čistijo obrobje ceste tko da je vse nastlano-listje,lubje....itd....mal previdnosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnjo nedeljo je bilo ma tumać folka gor. Raje imam kak drug dan. Pa še taki s hudimi R1 ali podobnega. Sodeč po tem kako so eni vozili bo letos še huda "naravna selekcija". :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns ustavlala dva letečmana gor na zgornem ovinku, ma sta se kr na šleparja spravla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns ustavlala dva letečmana gor na zgornem ovinku, ma sta se kr na šleparja spravla :P

Kdaj, včeraj sem imel ride od četrte pa do pol šeste ure skor samo zase, policistov nič, motoristov pa v eni uri in pol le za prste na eni roki, promet redek, bilo je :kva2: :kva2: :kva2: :krneki: :krneki: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kaj pa vem okol sedmih mal čez, ku smo šli iz furce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kaj pa vem okol sedmih mal čez, ku smo šli iz furce :OK:

:grim :grim :grim

Sta bla prijazna. :OK: Sem malo pokramljal z njima in šel naprej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo fajn na ridah :D Cesta prazna nikjer publike, samo par motoristov. Potem so prišli policaji, mi smo se odpravili pa do Ilirske Bistrice. Na poti nazaj smo se še enkrat ustavli, spet par motoristov, parkrat gor pa dol po prazni cesti, malo debate.. :D Skratka dosti bolje kot ob nedeljah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveže z rid...>>na zahodu nič novega<<.... :lol1:

Sm pa vidu en količk od ograje odtrgan...a to je od učeri??

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveže z rid...>>na zahodu nič novega<<.... :lol1:

Sm pa vidu en količk od ograje odtrgan...a to je od učeri??

tako je :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred približno urco sm pršu z rid..taka gužva bla tam gor :OK: motorjev kolkr hočeš..gledalcev tudi..policajev nič(majo fraj dan..kr je dela prost dan :lol1: )enkrat po 14.00 sm pršu tja gor pol se ene 2x pelal gor pa dol..mal ustavu na vrhu(sedel na ograji in gledal "cele" ride :OK: )in pol še ene 5x pelal gor pa dol in šel proti domu :) je bil še kdo tam gor kadar jst?med 14.00 in 14.40 sm bil jst tam gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred približno urco sm pršu z rid..taka gužva bla tam gor :OK: motorjev kolkr hočeš..gledalcev tudi..policajev nič(majo fraj dan..kr je dela prost dan :lol1: )enkrat po 14.00 sm pršu tja gor pol se ene 2x pelal gor pa dol..mal ustavu na vrhu(sedel na ograji in gledal "cele" ride :OK: )in pol še ene 5x pelal gor pa dol in šel proti domu :) je bil še kdo tam gor kadar jst?med 14.00 in 14.40 sm bil jst tam gor :P

Kdo videva BATko-ta polagat z rdečo ybr 125? tako,d a tačke brusjo po tleh? js mu niti ne vrjamem, ker mam sam ybr in prej guma zdrsi (original spredna), zato me prekleto zanima, če ga je že gdo vidu, da lahko to potrd :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm z ybr125 brusu tacke :? :? :? zanimivo no ja mogoce je ce folk z apn6 drgne tacke hehe :OK: :OK: :OK: mogoce je pa padu pa je tko podrgnu :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm ne vem no...original gume na ybr so obupne in drsijo ko hudič, še brez roba so, tako, da ni šans, da položiš tako globoko...drsaš po tleh ja...ampak takrat verjetno tud že z belanco in z glavo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm ne vem no...original gume na ybr so obupne in drsijo ko hudič, še brez roba so, tako, da ni šans, da položiš tako globoko...drsaš po tleh ja...ampak takrat verjetno tud že z belanco in z glavo :blink:

Sicer Ybr ne poznam, vem pa da na dolocenih ovinkih na ridah lahko tud z precej slabo gumo prides do tacke... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer Ybr ne poznam, vem pa da na dolocenih ovinkih na ridah lahko tud z precej slabo gumo prides do tacke... .)

Posebej če upoštevamo dejstvo, da imajo vsi motorji tačke na enaki višini... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!