Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Mimogrede

nimam original gum gor..razen spredno..zadnja pa je michelinka in IMA rob..po planinskih pa drsam na taglavnem ovinku za gor..za dol ne..kr se lažje na desno nagnem kot na levo..če me je kdo vidu lahko potrdi..sej sm skor vsako nedeljo tam gor med 14.00 in 15.00 in grem po ene 6x vsakih gor pa dol..jutri če bo lepo vreme pridem ;)

Posebej če upoštevamo dejstvo, da imajo vsi motorji tačke na enaki višini... .)

To pa ni res..naked jih majo nižje kot pa cestaki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batko, men si to razlagu, še predn si zamenju zadnjo gumo...originalne pa nimajo roba, tolk pa vem, sej mam ybr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batko kdaj bos ju3 kej na ridah da pridm pogledat mal pa se mal popelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batko, men si to razlagu, še predn si zamenju zadnjo gumo...originalne pa nimajo roba, tolk pa vem, sej mam ybr .)

ja z original gumo sm enkrat na enem ovinku(ne na planinskih)..z to michelinko pa sm na planinskih ene parkrat sam samo na desno stran..kr na levo se mal bojim :cry: na desno pa se da komot ;)

Cavalier prid na planinske drugo nedeljo boš vidu ;)

batko kdaj bos ju3 kej na ridah da pridm pogledat mal pa se mal popelat

Jutri če bo lepo vreme(sonce) pridem na planinske kot ponavadi..enkrat med 13.30 pa tja do 15.00..točno ne vem kr če grem še kam pol se lohk zavleče..rečmo da bom okol 14.00 tam gor..jutri mogoče pride še oče z suzukijem banditom :OK: :OK: če boš tam gor pomahaj da bom vedu da si ti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je cesta daytona style ja :P

lej...ne bom nč več reku

js sm vem zase, da sem, pa to prov v desnem ovinku, skor pogrnu, ko sm se nagnu, tolk, da je prva guma precej zdrsela, hitrost ni bla nekej velika, tako, da sm se ujev, ampk tolk pa tud vem, da nism nikjer drsu po tleh...je pa res, da je bla cesta popolnoma ravna (ovink ni viseu ne v desno, ne v levo)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je cesta daytona style ja :P

lej...ne bom nč več reku

js sm vem zase, da sem, pa to prov v desnem ovinku, skor pogrnu, ko sm se nagnu, tolk, da je prva guma precej zdrsela, hitrost ni bla nekej velika, tako, da sm se ujev, ampk tolk pa tud vem, da nism nikjer drsu po tleh...je pa res, da je bla cesta popolnoma ravna (ovink ni viseu ne v desno, ne v levo)

Ja ne vem no..res da je da se morm mal ogret prej ko podrsa tačka..sam podrsal pa sem že ene 4x na desno stran..na taglavnem ovinku za gor..na planinskih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej...enkrat mal poslikej planinske, pa ride, da mal vidm kaka cesta je, pa kšnga kolega vzem sabo, ga pust na enem ovinku pa naj posname al pa poslika...magari z mobitelom, če maš dobrga...mislm,d a to ni tak problem a .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej...enkrat mal poslikej planinske, pa ride, da mal vidm kaka cesta je, pa kšnga kolega vzem sabo, ga pust na enem ovinku pa naj posname al pa poslika...magari z mobitelom, če maš dobrga...mislm,d a to ni tak problem a .)

Sej pridete drugo nedeljo na planinske..pol pa gremo skupi ene parkrat gor pa dol da se ogrejem :D pol boš pa gledal kako gre skoz ovink ;) jutri če hočeš lohk prideš..če bo lepo vreme..če bo oblačno me ne bodo vidle planinske :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se je razgrela tale tema... :P

Pa ko boste že dirkal gor pa dol...pazte na policaje....pa na to po katerem pasu maste glavo :blink:

:evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se je razgrela tale tema... :P

Pa ko boste že dirkal gor pa dol...pazte na policaje....pa na to po katerem pasu maste glavo :blink:

:evilgrin: :evilgrin:

Je toplo tu notr a :lol1:

ehh..če je policaj na motorju se ga nimaš kaj bat..če pa je z avtom pa je treba mal "prižlajfat" :D drgač sm sva se zadnič lovila midva s policajom na motorju..jst gas do konca on ene 150 po planinskih(po ravnini seveda)..pa še lepo pozdravu me je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en teden me še sigurno ne bo na motorju, nasleden vikend ni vse 100%, tako, da če mislš jit gor, kr lepo vzem nekej, pa to ovekoveči...ql?

zdej pa dost :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je toplo tu notr a :lol1:

ehh..če je policaj na motorju se ga nimaš kaj bat..če pa je z avtom pa je treba mal "prižlajfat" :D drgač sm sva se zadnič lovila midva s policajom na motorju..jst gas do konca on ene 150 po planinskih(po ravnini seveda)..pa še lepo pozdravu me je :OK:

Se motiš...policaj na motorju mi je skor napisu kazn za 120k bivših sit,in to zato ker je motor imel 1kW preveč kot bi jaz lahko vozil(omejitev za 25kW).

Kr mal se jih pazi...so eni policaji super, če pa naletiš na kakšnega... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se motiš...policaj na motorju mi je skor napisu kazn za 120k bivših sit,in to zato ker je motor imel 1kW preveč kot bi jaz lahko vozil(omejitev za 25kW).

Kr mal se jih pazi...so eni policaji super, če pa naletiš na kakšnega... :SS

Ja eni so fajn drugi niso :) Cavalier a pol ne greš z nami drugo nedeljo na planinske?pridta z Aliggjem do Cerknice..tam se dobimo in gas do Planine :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj človek, pa kaj si ti shizofreničen malo :wacko:

sej smo se menil o tem, ne morem ti js 100% garantirat, da čez en tedn pridem 100km daleč, če še za jutr ne vemo kako vreme bo. kot že rečeno, načeloma pridemo, samo ni 100% :blink:

glede tega do konca po msn-ju... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj človek, pa kaj si ti shizofreničen malo :wacko:

sej smo se menil o tem, ne morem ti js 100% garantirat, da čez en tedn pridem 100km daleč, če še za jutr ne vemo kako vreme bo. kot že rečeno, načeloma pridemo, samo ni 100% :blink:

glede tega do konca po msn-ju... :topic:

Ja,ja itak da ni še vse 100%..mogoče bom tudi jst zaseden :D sej se pomenmo po msnju ;)

zdej pa počasi končamo to debato da ne bodo moderatorji jezni .) :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni res..naked jih majo nižje kot pa cestaki ;)

BATko vklopi sarkazem detektor :kva1:

Koga?? :eek:

hahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pršu z planinskih..bil gor od 13.50 do 14.30 :) se mi zdi da sem vidu Dex-a kr se je vozu gor pa dol z cometom.. :OK:

A je bil kdo tam gor med tem časom??Kdo se je furu z eno hondo nsr 125?Postonjska registracija?kdo od tuki?

Dve lepi punčari na začetk Planine..kera od tuki :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp :)

:hmm:

da pa nism jst tebe zamešal z DeX-om..a si bil gor enkrat po 14.00??pa en siv kombinezon maš?pa lj registracija???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi, nisi, je bil kar DeX tisto :D

Ja sej DeX-a ne morš falit..kadar prirohni s tistim glasom okol ovinka..so sam gledali vojaki na ovinku :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bil tut jst gor :D ,blo super....mal časa sm si vzel še za "telovadbo" :OK: :OK:

Me pa zmeri bl "motjo" ljudje s fotoaparati!?!Kdo hudiča mi bo plačal za poziranje :lol1: :lol1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!