Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sploh ne. Potrebnih je ene par policijskih kontrol, sankcij, odvzem izpita in še kaj... mislim - bolje to, kot pa kak crash.

Ja, se kar strinjam :blush:

Na ridah me moti, da se recimo (kot zadnji dan praznikov) pripeljem polno naložen s sopotnico skozi ride, in ti potem cele ride kakšen kretenček rine v rit, ker misli, da je najhitrejši in najboljši.

Da bi se ulegu (sploh s punco zadaj) zato, da enmu cepcu nekaj dokažem :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitevanje po doolgi pregledni ravnini :BUA: :BUA: :BUA:

Glede sreče pa....Hvala enako !!

Ja, žmoht je le čez nepregleden ovink med dvemi piksnama, ko se vsi trije malo adrenalina najejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo v nedeljo lepo vreme bomo gor 125cc crev in novega mesta in okolice :D

:D :OK:

se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na ridah danes, kar pestro :) Se je nabralo nekaj motoristov, spoznal pa tudi nove motosvetovce :OK:

Smo pa na žalost bili priča tudi enemu padcu. Ampak k sreči brez telesnih poškodb, motor je pa k sreči bil zavarovan. Tako da se je kar dobro končalo.. Je pa to še en opomin, da te ride niso ravno nedolžne in nenevarne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo v nedeljo lepo vreme bomo gor 125cc crev in novega mesta in okolice :D

a prideste pogledat batkota???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se bomo dobil kej gor ta tedn

jz sm za :grim

Jst pridem za vikend :yes: B) bomo kj zapekl??tok da vem če moram ror fajn ogret :kva2: ;)

In dex ma prov...ne gre pretiravat... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zanjga pridemo ja :grim

Dej ne blodi dej :D :BUA: na koncu bo lilo kot s škafa in ne bo nč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne blodi dej :D :BUA: na koncu bo lilo kot s škafa in ne bo nč :P

Se že vn vlečeš :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut pridem pogledat, kdaj boste pa kej gor koci???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na ridah danes, kar pestro :) Se je nabralo nekaj motoristov, spoznal pa tudi nove motosvetovce :OK:

Smo pa na žalost bili priča tudi enemu padcu. Ampak k sreči brez telesnih poškodb, motor je pa k sreči bil zavarovan. Tako da se je kar dobro končalo.. Je pa to še en opomin, da te ride niso ravno nedolžne in nenevarne .)

Rdeča CBR-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol poldne gremo iz NM baje, potem pa čez cerknico do batkota in gor na ride

Madonca maste dobr ratzlog :lol1: :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na ridah danes, kar pestro :) Se je nabralo nekaj motoristov, spoznal pa tudi nove motosvetovce :OK:

Smo pa na žalost bili priča tudi enemu padcu. Ampak k sreči brez telesnih poškodb, motor je pa k sreči bil zavarovan. Tako da se je kar dobro končalo.. Je pa to še en opomin, da te ride niso ravno nedolžne in nenevarne .)

Res je bilo prav pestro :kva2: se nas je nabralo skoraj 10kom v manj kot 5min :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo prav pestro :kva2: se nas je nabralo skoraj 10kom v manj kot 5min :OK:

ja danes sem se res prvic vstvail...pa to je dirkalisce...samo zdrsi niso tako varni....blah..me je kr mal zvil v zelodcu ko sm padec videl...bomo se na izi pa kokakolo pa to :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo prav pestro :kva2: se nas je nabralo skoraj 10kom v manj kot 5min :OK:

Ave, je bilo kar družno ja, smo se res naletel, kot da bi se zmenil, lepo ko spoznaš nove moto...

ja danes sem se res prvic vstvail...pa to je dirkalisce...samo zdrsi niso tako varni....blah..me je kr mal zvil v zelodcu ko sm padec videl...bomo se na izi pa kokakolo pa to :) hehe

Hej, od kje sta pa vidva priletela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je lepo vreme nad Planino,čist tko če slučajn koga zanima :D

tko da ene dvakrat bom zih šla čez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave, je bilo kar družno ja, smo se res naletel, kot da bi se zmenil, lepo ko spoznaš nove moto...

Hej, od kje sta pa vidva priletela...

Direkt iz Ljubljane...pa sej smo govoril :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba, a midva sva se tudi kej menla?

Kdo je bil pa tisti z idrijskim naglasom, si nisem zapomnil, sem slab z imeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba, a midva sva se tudi kej menla?

Kdo je bil pa tisti z idrijskim naglasom, si nisem zapomnil, sem slab z imeni :)

ja DEX to je bil KLAJBA .... SHARK je ma rumenga GSX-r ja ... moja malenkost pa z zglancano rdečo FZ6n-jko... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!