Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Zdravo!

Jutri z pupo odrineva ob 2:15 iz Kopra, tako da bomo za kako trejo že gor drsali sliderje. Kdo pride nej se javi da vas malo spoznam. Aja midva bova z beli GSX pa črna CBR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi pridem malo pogledat in odpeljat eno rundo, če ne bo preveč publike :) Drugače pa samo debata, tudi to je fajn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, hm,

danes pazite po ridah, ker se vrača v postojno DOS (dirka okoli slovenije). Tako, da po mojem mnenju bo vsake tolk zabasana cesta. (kolesarji, spremstvo, folk k gleda, policija)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol sedmih bil gor, še s tremi motoristi, priletela sta dva olikana policista ter spraševala, če smo videli nekoga, ki...., skratka debata je potem nanesla na :eek: polivanje ceste ob petkih. Fantje in dekleta, pazite se v ovinkih, da se nebo spet kdo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol sedmih bil gor, še s tremi motoristi, priletela sta dva olikana policista ter spraševala, če smo videli nekoga, ki...., skratka debata je potem nanesla na :eek: polivanje ceste ob petkih. Fantje in dekleta, pazite se v ovinkih, da se nebo spet kdo ...

Pol smo pa mi bli skupi gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol sedmih bil gor, še s tremi motoristi, priletela sta dva olikana policista ter spraševala, če smo videli nekoga, ki...., skratka debata je potem nanesla na :eek: polivanje ceste ob petkih. Fantje in dekleta, pazite se v ovinkih, da se nebo spet kdo ...

To sm jst že dolg nazaj slišal da se jo namerno poliva...in meče bogainpol na cestišče... :SS

Dns popoldne ride odpadejo :SS :SS :SS

bemusunceintadrvapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm jst že dolg nazaj slišal da se jo namerno poliva...in meče bogainpol na cestišče... :SS

Dns popoldne ride odpadejo :SS :SS :SS

bemusunceintadrvapress

A ni lani prav eden zaradi teh madežev padel (celo smrtno)....nisem čist siguren, če se še prav spomnim.

Drugače pa je zame to kot da bi en s puško hodil po cesti in streljal. Za motoriste je to isto. Ma kako je folk lahko tak. Mene to tako razjezi.

Poznam tudi motorista iz Planine, ki je cel razjarjen, zaradi nekaterih domačinov ki polivajo po cesti olje.

To je tko, se pele s traktorjem pa kao da mu curlja ven.. :devil: :devil: . V bistvu pa na koncu ko pogledaš madež je luža in ni potegnjena v nobeno smer. Se pravi da je bil na mestu in polil.

Tisti, ki polivajo so iz bajt pod ridami, tisti ki jim najbolj nabiva na glavo zvok.

Takim ljudem je treba kej drugega nabit na glavo...al pa z glavo nekam. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zard enga olja na cesti hmali padu na ridah pred enim mescom. Verjetno je blo namerno polito kr nekje ga ni blo pol doli pred planino pa je blo spet in ga nism vidu pa je slo počez skoz ovink :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnde ne prčakujete da bojo lokalci z rožami pa zastavcami pozdravlali kako jim čez dvorišče dirkajo?Me zanima kolk od vas se bo jutr spustil na Grobnik,stavm da noben!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol smo pa mi bli skupi gor :D

:grim :grim , jep, nice, nice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega mi je povedal,da je na ridah živel ali še živi bivši policaj(se mi zdi da je bil načelnik policije v Postojni),kateri ZELO ne mara motoristov in da on vsake toliko polije olje na cesto.Vem da je on bil enkrat kriv za nesrečo enega motorista pred leti,zdaj pa če še to dela pa ne vem.

Tako da folk,preden odpeljete dirko skozi ride,pojdite počasi in 100% preglejte cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni lani prav eden zaradi teh madežev padel (celo smrtno)....nisem čist siguren, če se še prav spomnim.

Kolikor jaz vem, naj bi bil policist :cry: , vklapi pa so bili kar štirje, kjer so trije padli, prvi smrtno, zadnji pa se je komaj rešil, da ni padel. Tako sem bil jaz obveščen. V kolikor je bilo drugače me popravite, da ne bom širil napačnih informacij.

Mnde ne prčakujete da bojo lokalci z rožami pa zastavcami pozdravlali kako jim čez dvorišče dirkajo?Me zanima kolk od vas se bo jutr spustil na Grobnik,stavm da noben!?

Zmenjeno, sam ne pol mene zajebavat če bom kje kerga dobil, da to dela, in ga bom :fight1: . PS Grobnik je danes rezerviran za moto dirke in treninge, kar pomeni, da je že rezerviran oz. razprodan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se gre za to da se na ridah sedi pa postava pa gleda t.i. racerje ki ga polagajo,po lokalnih cestah;tega bo na Grobniku ta pa naslednji vikend v izobilju in to na varni stezi.

Mene bo razf.....,ko se bom tiste 2x,kolikor se na leto pelem čez ride,ker se mi ne da po autobani gont,lovil pa olje nastavlu en vaščan,zarad vseh ki težijo gor pa dol iz dneva v dan.Ker sem pa povrh vsega še luzer,bom pa naletu še na tečnga miličarja ,ki mi bo zakasiru še eno kazen,ko bom po njegovo prehitr al pa preveč zalegnu v določenem ovinku.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

danes pazite po ridah, ker se vrača v postojno DOS (dirka okoli slovenije).

.....

Jaz pa sem si razbijal glavo kaj pomeni ta DOS po cestah ?!?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns na ridah prelepo vreme za razliko od postojne suha cesta velik motoristov sam batkota nism nikjer vidu hehe aja a je mogoce motosvetovc en k je imeu kawasakija z1000 oranđne barve z sistemom za skrivanje tablce hehe logaška registracija :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah spet pestro

Bi me pa kmalu en idiot na FZR1000 zbil.. :BUA:

Če slučajno bereš to temo.. Tako se ne vozi!!! Kot prvo imaš dva pasa, desni je tvoj, levi je od nasproti vozečih vozil, kar ti zgleda glede na današnjo vožnjo ni čisto jasno, pa ne ciljam samo na tisti incident, ko bi mene kmalu snel, ampak nasplošno, ker si plesal po cesti levo pa desno kot, da bi bil sam. Drugič, ne vem kje maš pamet, da se greš tako terat brez opreme. In tretjič, še zdaj mi ni jasno kako, da se nisi zalimal u tiste skale, glede na to, da ti je motor vsakič pri vstopu v zavoj tako opletal in skakal, da smo se vsi samo za glavo držali. Pa še četrtič, če bi bil namesto mene kdo drug, bolj vzkiplive narave, bi te na mestu očofal.. :angry:

Sama sreča da DeX kljub svoji neumnosti premore toliko pameti, da se nikoli ne vozi ob črti oziroma na robu voznega pasa, ker se zaveda, da obstajajo razni osebki, ki enostavno mislijo, da so sami na cesti. Ne vem kaj bi ratalo, če bi jaz tam držal "pravo linijo" in se ob vstopu v ovinek postavil na zunanji rob svojega pasa.. Pomoje pašteta :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa lih to jebe da sm preveč notr..preveč na svojmu pasu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je celo ratal pridit dns na ride...vendar samo obrnt-očitno je gor dž padal... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotu jt u logatec na izlet, pa se mi prou ni dal, k bi mogu čez ride ... za kozlat ta lokacija, po vsem tukaj napisanem sodeč. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotu jt u logatec na izlet, pa se mi prou ni dal, k bi mogu čez ride ... za kozlat ta lokacija, po vsem tukaj napisanem sodeč. ..

Sj obstajajo tut druge pot(pojdi čez strmico!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon je blo, no razn tiste baletke, k je plesala pred vsakim začetkom zavoja... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon je blo, no razn tiste baletke, k je plesala pred vsakim začetkom zavoja... :blink:

baletka???? :?

a Si mislna rečt KAMIKAZA????

Popravljeno . Popravil MteByKer82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baletka???? :?

a Si mislna rečt KAMIKAZA????

ja no tut bi lh tk rekl, sam sm res cviknla ene parkat... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je celo ratal pridit dns na ride...vendar samo obrnt-očitno je gor dž padal... :BUA:

jst sm bil ob 3h gor pa je bla cist suha cesta in sonce je sijalo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!