Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ja no tut bi lh tk rekl, sam sm res cviknla ene parkat... :eek:

tko pa je, če se dela neka fama, kako je treba čez ride letet pa to ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je biu na The Ovinku en manjši crash, nč hujšega, u smeri proti postojni je enmu zablokiralo prvo kolo pa je šou v ograjo.

Drgač pa tist k je biu dons gor z rdečo CBR 1000 in rdečim kombinezonom (KP registracija) ukol 17.00 ga je pa razturu, CAR! :worship: B)

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je biu na The Ovinku en manjši crash, nč hujšega, u smeri proti postojni je enmu zablokiralo prvo kolo pa je šou v ograjo.

Drgač pa tist k je biu dons gor z rdečo CBR 1000 in rdečim kombinezonom (KP registracija) ukol 17.00 ga je pa razturu, CAR! :worship: B)

Kaj ti kermi že kej kolenčkaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti kermi že kej kolenčkaš?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kdo tam gor med 14.30 in 15.45 je blo tok folka..gvišno kdo od tuki..je bila prow gužva okol The Ovinka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :photo:

ne štekam tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne štekam tega

:huh: Lansk let ga je lepo pelu...me zanima če je letos že začeu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam okol pol dveh, pa ni blo še nč videt. Sva šla s kolegom do Postojne na kofe. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti kermi že kej kolenčkaš?

S kolesoma ja... B)

Motor mi je zaribu pa je pr mehaniku! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je biu na The Ovinku en manjši crash, nč hujšega, u smeri proti postojni je enmu zablokiralo prvo kolo pa je šou v ograjo.

Drgač pa tist k je biu dons gor z rdečo CBR 1000 in rdečim kombinezonom (KP registracija) ukol 17.00 ga je pa razturu, CAR! :worship: B)

Dons je blo ornk pestro ja :)

Misliš tegale? http://www.motosvet.com/album/images/2007/...41_PICT2606.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je nek stric šetal po ridah gor pa dol in slikal do onemoglosti...se da kej videt te slike? Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je nek stric šetal po ridah gor pa dol in slikal do onemoglosti...se da kej videt te slike? Kdo od tukaj?

Klikni na povezavo dva posta višje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 14h30 sem jo videl ko je dol pelala Ride

Jst sm tistikrat pršu..pa oče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj cez dan je tam najmanj policajev...ce mogoce kdaj pripeljem motor iz kje iz primorske pa mam se do oktobra izpit za 25kW....pa me mal skrbi:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne štekam tega

smejem se...pa kaj!!! a se nj jokam??pač me prime pa ne mine :P :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj je prou tko :P

jap dns je pa blo pestro gor... kr tko naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo kar fajn ja, veliko motoristov :OK:

Edino tisti osebki tam nad ovinkom, ki so prišli s tremi avtomobili in si gor postavili stole in pasli zijala ob tem ko so se ga nacejali, niso ravno po mojem okusu .) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Lansk let ga je lepo pelu...me zanima če je letos že začeu

ni mi blo jasn k se je snoopy smeju k zmešan :)

smejem se...pa kaj!!! a se nj jokam??pač me prime pa ne mine :P :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2:

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo najboljš, da se spokate iz teh blesavih rid, ker mi vsak vrže pod nos te planinske ride, ko hočemo kakšno reč nardit, da bi bilo boljš za motoriste.

Tist parking ni namenjen druženju in v prihodnje bom gotovo predlagal tudi ukinitev in "zaprtje tega gledališča". Brez publike pač ni nastopačev !!!!! Ne verjamete ?!

No...gledališče so zaprli...so pa zato naredili nove "tribune"... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KATASTROFA!!! :headbang: kaj, ko bi se raje malo bolj posvečali seksu in se prenehali obremenjevati s "Kačjimi ridami". Je morda že kdo opazil, da se gor zbirajo pravzaprav večinoma samo omejeni prepotentni primerki, ki zase trdijo, da so motoristi???

Sčasoma vsakdo odraste... Škoda le, da morajo zaradi odraščanja nekaterih trpeti nič dolžni okoliški prebivalci. :hmm: Planinske ride niso dirkališče, dajte si to že dopovedat!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!