Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jutr je SREDA a se dobimo se prav v sredo na ridah ob 17h al pa 17:30 in če se zmenmo gremo mal na 3M pogledat,al pa sam mal posedimo in počvekamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez se bom jutri okoli 17h s primorskega konca vračal domov oz. bom šel kar najprej na 3M in potem naprej proti gorenjski.....mrbit se pa srečamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17h smo gor k ob 18h ni več sončka pa ni tko lepo pozor še za tiste ki ne veste se v tem času gonjo čebele pod drevesom in pošteno pikajo vsepovprek tako da sem takoj za eno akcijo da podremo jablano k je sam za škodo in pa oglasno desko moto zborov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto jablano bi blo pa res fajn podret, dons je blo zlo velik nadležnih čebel in os tko da je treba kr merkat. Prometa tut ni blo kej dost, sem pa ke se je kakšen motorist penzionistično pelu .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povsod s stacionarnim radarjem....rdeč golf.... :)

Ha, ha, ha, rdečega golfa ni več. Uzela ga magla in to že spomladi. Kakšen je sedaj pa sami ugotovite- malo več gasa skozi Planino ali pa kje drugje na območju PU Postojna pa ga boste spoznali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC in Schulc un s tdm 900 modro na ridah pa je bil Jerrycbr,tko da nam ni treba več ugibat.

ko sem šla domov je pa blo mal pred cestnino tud pizdarija je pa negdo šel z R5 direkt v lipo tako da so baje rezali vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr dost se je dogajalo ja...takrat ko so Lorda peljali so pa glih na prometno prišli in so v rešilca pobrali še dva ponesrečenca...je bila kr gužva.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo od tahitrih na ridah pove koliksne so hitrosti na ovinkih??? ...

nisem lih eden tahitrih, sem pa včeraj pogledal na števec: 75 km/h za dol (glavni ovinek sevede)

blo je še nekaj rezerve tukaj, še posebej začetek ovinka bi se dal hitreje odpeljat, ker je bolj blag, potem se pa zalomi.

Čez omejitev pa po moje ne bi šlo ;)

Kje pa kako policaji ustavljajo so ti pa ostali že povedali.

Za gor je bil pesek, tako da nimam pojma kolk je šlo, sem gledal kje so kamenčki :xx: :angry:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TC: po občutku bi rekel da se dost fantov tam hitrej pelje kot jaz.

@gizmOkak: sej zato pa sm napisu da po števcu B) (če gre verjeti unim tablam ki merijo hitrost ob cestah -> VI VOZITE: 50, na števcu pa sem imel 52, pri 75 še nisem testiral ;))

@cvetoo: ovinka nisem krajšal, tudi tukaj je še nekaj rezerve (pa naj tako tud ostane ;)). Jarek pa ni sam tam...

@sanda7: ČE bo sonce bom tam (jezenzaraddežjajutrgrobnikodpade)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TC: po občutku bi rekel da se dost fantov tam hitrej pelje kot jaz.

jst ti pa povem po ne-občutku ampak dejstvih, da je 75 km/h v glavnem ovinku za dol poštena hitrost, katero marsikdo ne premore.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je petek,sonce se pravi RIDE NAS VABIJO ob 17h,se vidimo.možno da se pripeljejo nalepke iz velenjskega konca tako, da gdor prej pride prej melje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ČE bo sonce bom tam (jezenzaraddežjajutrgrobnikodpade)

torej, jaz bom tam

moram še prevert da nism zanč narobe gledu na števc (75kmhpress), hehe, šala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa smo doma fanta hvala za družbo,ravno tako tudi SF in njena fajn da smo se spoznali drug let pa se zihr vidmo na vašmu poligonu če ne že letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru drugič ko greš v nedeljo čez ride se lahko malo tudi ustaviš.... :rolleyes:

če si šel ti mimo...nekaj podobnega se je kotalilo čez ride danes popoldne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!