Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kar sem si jaz včeraj ogledoval, madež v prvem desnem ovinku ( Postojna-Planina ) pod The Ovinkom, narejen namerno, točno na pravi liniji. V petek ga ni bilo.

Sj tut policaji vejo da so nekateri madeži bili namerno razliti...jebat ga...proti vetru se ne da :naughty:

Me pa nekaj zanima...gor kjer zdaj parkeramo naše mašince je gozdna pot na lastno odgovornost...je pa zadnč se ustavu policaj s kapelco(kangoo al kje že majo tist "fotoaparat") in je zagrozil da bo dal dvema avtoma(sta bila parkirana na tej cesti) položnco za 20 k sit...sj je super da je firbce pregnal..samo ne gre mi v glavo zakaj se tam ne bi smelo parkerat?!? :blink:

Ve kdo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem si jaz včeraj ogledoval, madež v prvem desnem ovinku ( Postojna-Planina ) pod The Ovinkom, narejen namerno, točno na pravi liniji. V petek ga ni bilo.

Jaz sm šel tudi včeraj čez ride in videl isto,mal bolj stran od sredinske črte...Če nisi dovolj pazljiv zapelješ ravno čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil madež na levem voznem pasu bolj ob strani (če se pelješ proti Planini), potem je to verjetno posledica strgane ketne in posledično prebitega bloka, pri enem nemcu na Suzukiju TL 1000, ki je spustil olje. Včeraj okoli 14h, sem se peljal čez ride, skoraj dohitel dva nemška motorista, ko se je zadnjemu pripetila omenjena nevšečnost.. Takoj sem ustavil in ponudil pomoč, so pa k sreči imeli neko asistenco, ki pokriva tudi Slovenijo, tako da smo potem klicali centralo v Zagreb, da sem pol po slovensko pol po hrvaško Hrvatom dopovedal kje se nahajamo in jim dal druge potrebne informacije :D No par, ki se jima je to zgodilo, je bil vesel pomoči, jaz pa tudi, ker sem lahko pomagal. Potem sicer nisem čakal, da je prišla vlečna služba ampak zna bit, da je kaj olja še dodatno steklo tudi ko so nalagali motor.. .)

Tako, da mislim, da v tem primeru ni šlo za namerno politje, ne pravim pa da ni možno, da se je kdaj zgodilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče prebivalcev Planine,ne klamfat take neumnosti no,kakšne čepke kurac in kakšno ketno ne mi s takmi srat :headbang:

OK, gre za ironijo. .) Ne vem zakaj se čutiš ogroženo... Saj bentim zgolj in samo čez objestneže... :?

Potem takem bi si morali prebivalci Rakeka zaradi železnice nabavti tono čepkov ali še bolje bi bilo če bi železnico kr ukinili,konc koncov je veliko smrtnih žrtev tudi na nezavarovanih železniških prehodih,in kdo mi je kriv da od moje bajte stran kakih 700metrov stoji cerkev katere zvonovi me zbudijo vsako nedeljo že na vse zgodaj zjutraj in kdo je kriv vasi Šenčur na gorenskem,da avioni ko pristajajo na Brnik letijo nad njihovimi hišami in spučajo tak zvok da se šipe tresejo in to se ne dogaja samo ta čas ko je moto sezona na vrhuncu se pravi tja 4-5mesecev pa še to povečini za vikende pa še to takrat kadar ni dežja :P

Tudi sam živim cca. 50 metrov od železniške postaje in poslušam vlake, pa tudi motoriste in mopediste, ki brnijo mimo na poti v gozd in/ali obrtno cono (Logatec). Verjela ali ne, zvoki iz predelanih izpušnih loncev so veliko bolj neugodni za ušesa. Tudi za moja, navajena zvoka motorja. Ampak... Kake veze ima to z vso zadevo? A-ha... mislim, da razumem... Ti misliš, da si prebivalci Planine ne zaslužijo boljšega od naštetih... Zanimivo razmišljanje. :OK:

tko da ne mi ga srat s takimi bedarijami.zaradi enga ki ga pač to moti je potegnu za sabo še ostale ki nimajo pametnejšega dela kot se ukvarjat s tem. Sama pa imam kolegico ki živi gor nad cesto nekje nad pošto pa sem bila pri njej na terasi in sve debatirale kolk jo moti hrup motorjev glede na to da se na terasi lepo sliši,in je rekla da sploh nima za mar in da jo nič ne moti,pa ni mojih let in je precehj starejša,.

Očitno jim je DOVOLJ pomembno. In zanimivo... Ti poznaš ENO kolegico, ki je ne moti, na drugi strani pa sama navajaš SKUPINO (več kot eden) ki jih moti... Think about that. Poleg tega pa premisli še o eni zadevi. Svoboda posameznika je omejena s kvalitativno enako svobodo drugega posameznika (najina pravica do vožnje z motociklom je npr. omejena z nekogaršnjo pravico gojenja rožic in biti starš, zato morava čez ležeče policaje voziti počasi).

In še nekaj. Povdarjam: nič nimam proti samemu zbiranju na ridah. Lahko bi se zbirali kjerkoli. Zgražam se zgolj nad posamezniki, ki mislijo, da so ride dirkališče in še nekaterimi drugimi posamezniki ki "grmijo" skozi naselje (v tem primeru) Planina. Tukaj pa menim, da se bova oba strinjala, kajne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj tut policaji vejo da so nekateri madeži bili namerno razliti...jebat ga...proti vetru se ne da :naughty:

Me pa nekaj zanima...gor kjer zdaj parkeramo naše mašince je gozdna pot na lastno odgovornost...je pa zadnč se ustavu policaj s kapelco(kangoo al kje že majo tist "fotoaparat") in je zagrozil da bo dal dvema avtoma(sta bila parkirana na tej cesti) položnco za 20 k sit...sj je super da je firbce pregnal..samo ne gre mi v glavo zakaj se tam ne bi smelo parkerat?!? :blink:

Ve kdo? :?

ja pizda, zakaj:

1) ker tam ni parkirišče

2) ker s tem oviraš promet, tako na tisti gozdni poti, kot tudi mimovozeče na cesti (predvsem motoriste.... )

In še nekaj. Povdarjam: nič nimam proti samemu zbiranju na ridah. Lahko bi se zbirali kjerkoli. Zgražam se zgolj nad posamezniki, ki mislijo, da so ride dirkališče in še nekaterimi drugimi posamezniki ki "grmijo" skozi naselje (v tem primeru) Planina. Tukaj pa menim, da se bova oba strinjala, kajne? :P

i second that

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PikiJapok...neki me zanima...po tovjem mišljenju torej ne bi smel vozit čez ride s polaganjem ovinkov?je to že divja vožnja??prov...pol sm divjak :blush: B)

Kar se pa tiče naselja...vedno vozim po omejitvah(predvsem zaradi otrok in pa seveda policajev),tako da mi je že marsikateri avto hupal medtem ko me je prehiteval...jebat ga...po mestu sm raje po omejitvah(me je enkrat to že "rešil")..zunaj mest pa...odvosno od ceste in od tega kakšne volje sm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah spet pestro

Bi me pa kmalu en idiot na FZR1000 zbil.. :BUA:

Če slučajno bereš to temo.. Tako se ne vozi!!! Kot prvo imaš dva pasa, desni je tvoj, levi je od nasproti vozečih vozil, kar ti zgleda glede na današnjo vožnjo ni čisto jasno, pa ne ciljam samo na tisti incident, ko bi mene kmalu snel, ampak nasplošno, ker si plesal po cesti levo pa desno kot, da bi bil sam. Drugič, ne vem kje maš pamet, da se greš tako terat brez opreme. In tretjič, še zdaj mi ni jasno kako, da se nisi zalimal u tiste skale, glede na to, da ti je motor vsakič pri vstopu v zavoj tako opletal in skakal, da smo se vsi samo za glavo držali. Pa še četrtič, če bi bil namesto mene kdo drug, bolj vzkiplive narave, bi te na mestu očofal.. :angry:

Sama sreča da DeX kljub svoji neumnosti premore toliko pameti, da se nikoli ne vozi ob črti oziroma na robu voznega pasa, ker se zaveda, da obstajajo razni osebki, ki enostavno mislijo, da so sami na cesti. Ne vem kaj bi ratalo, če bi jaz tam držal "pravo linijo" in se ob vstopu v ovinek postavil na zunanji rob svojega pasa.. Pomoje pašteta :BUA: :BUA:

Posebej sem šel poiskat tale post... vidiš... o takšnih situacijah govorim. Meja med divjanjem in hitro vožnjo je tanka, to vemo vsi.

Ride so sexi ovinki. problem nastane, ko se tam zbere čreda. pol je stvar podobna Ambrusu. Pamet in razum zapustita prenekatero čelado, ki sameva med rameni. Čist brez glave. Se še kdo spomni nastopa "Hektorja" (naj mu bo zemlja rahla) na Nacionalni TV?

na žalost imamo Slovenci samo en dan na Grobniku. Da je žalost še večja, svojega "grobnika" nimamo. in ga še kakšno generacijo motoristov nebo.

to pa nebi smel bit izgovor za primitivizem ki se dogaja v ridah.

ta debata nima konca, vem, ampak pliz pliz pliz, mal več kulture.

Ride so sexi. škoda jih je za grupnega....

Hvala.

Itd. Alora @Snoopy, v kolikor pamet ne zabusti betice, potem polagaj dokler znese... Ampak robni pogoji so pa za na Grobnik in ne za v Ride. Kapiš? ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr...sj maš v končni fazi prov..da se čez ride ne vozjo vsi tko kt bi mogl...osebno me ne moti dokler divjajo po svoji strani...gor se hodijo/mo izživljat-tko je blo lani,pa pred lani...in še leta nazaj :grim

Jst sm za to da ohranimo tradicijo .) :P

Vsak tele ma svoj veselje :huh: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče prebivalcev Planine,ne klamfat take neumnosti no,kakšne čepke kurac in kakšno ketno ne mi s takmi srat :headbang: Potem takem bi si morali prebivalci Rakeka zaradi železnice nabavti tono čepkov ali še bolje bi bilo če bi železnico kr ukinili,konc koncov je veliko smrtnih žrtev tudi na nezavarovanih železniških prehodih,in kdo mi je kriv da od moje bajte stran kakih 700metrov stoji cerkev katere zvonovi me zbudijo vsako nedeljo že na vse zgodaj zjutraj in kdo je kriv vasi Šenčur na gorenskem,da avioni ko pristajajo na Brnik letijo nad njihovimi hišami in spučajo tak zvok da se šipe tresejo in to se ne dogaja samo ta čas ko je moto sezona na vrhuncu se pravi tja 4-5mesecev pa še to povečini za vikende pa še to takrat kadar ni dežja :P

tko da ne mi ga srat s takimi bedarijami.zaradi enga ki ga pač to moti je potegnu za sabo še ostale ki nimajo pametnejšega dela kot se ukvarjat s tem.Sama pa imam kolegico ki živi gor nad cesto nekje nad pošto pa sem bila pri njej na terasi in sve debatirale kolk jo moti hrup motorjev glede na to da se na terasi lepo sliši,in je rekla da sploh nima za mar in da jo nič ne moti,pa ni mojih let in je precehj starejša,.

sanda, odsel se v hribe, pa boš mela mir, edin mal bo smrdel po kravjekih, čist vazduh, dug život, glede rid pa moram rečt tkole, dirkite, sam ne se ubijat, pa čez vas pelte bolj počas, pa mislim, da nebo več problemov z vaščani, tud men gre na živce, če se mi čez vas nekdo pripelje nad 60kmh in še z odprtim rorom

pa srečno vsem ridašem janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kako jih lohko moti zvok motorja to je ja melodija za ušesa hehe :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super..pol bi se jst lahko preselu ker že odkar pomnim vozijo kamijoni mimo naše hiše iz peskokopa in je vsepovsod polno prahu,da ne govorim o pesku na cesti... :slap: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, gre za ironijo. .) Ne vem zakaj se čutiš ogroženo... Saj bentim zgolj in samo čez objestneže... :?

Tudi sam živim cca. 50 metrov od železniške postaje in poslušam vlake, pa tudi motoriste in mopediste, ki brnijo mimo na poti v gozd in/ali obrtno cono (Logatec). Verjela ali ne, zvoki iz predelanih izpušnih loncev so veliko bolj neugodni za ušesa. Tudi za moja, navajena zvoka motorja. Ampak... Kake veze ima to z vso zadevo? A-ha... mislim, da razumem... Ti misliš, da si prebivalci Planine ne zaslužijo boljšega od naštetih... Zanimivo razmišljanje. :OK:

Očitno jim je DOVOLJ pomembno. In zanimivo... Ti poznaš ENO kolegico, ki je ne moti, na drugi strani pa sama navajaš SKUPINO (več kot eden) ki jih moti... Think about that. Poleg tega pa premisli še o eni zadevi. Svoboda posameznika je omejena s kvalitativno enako svobodo drugega posameznika (najina pravica do vožnje z motociklom je npr. omejena z nekogaršnjo pravico gojenja rožic in biti starš, zato morava čez ležeče policaje voziti počasi).

In še nekaj. Povdarjam: nič nimam proti samemu zbiranju na ridah. Lahko bi se zbirali kjerkoli. Zgražam se zgolj nad posamezniki, ki mislijo, da so ride dirkališče in še nekaterimi drugimi posamezniki ki "grmijo" skozi naselje (v tem primeru) Planina. Tukaj pa menim, da se bova oba strinjala, kajne? :P

glej jz se s teboj strinjam pač da cesta ni dirkališče,vendar vedi to da na ridah ne prekoračiš hitrosti skozi ovinke,in fora je v tem da se pač znajo neki ljudje peljat pošteno skozi ovinke nagniti motor do tačke,kolen,..in v tem ne vidim nekega posebnega norenja in res pa je da en ko se bo peljal z ninjo 636 in akrapovičom skoraj na ravnost skozi ovinek bo slišati kot da je norel proti drugi ninji ki bo brez akrapota šla do tačke.Ne vem kaj se tolk zavzemaš za te Planince,ki so itak ne bom komentirala naprej.

In glede zvoka je točno tako kot sem povedala enga je motilo in potem je nahujskal še vse ostale s tem svojim teženjem,ne vem zakaj moj "taščo"ki dela v Planinskemu vrtcu nič ne moti pa je vrtec čist ob cesti in poleg tega so velikokrat spredaj na dvorišču in mulčkov zagotovo nima na ketni.In vedno se najde kak čudak ,ki ga nekaj moti.V življenju je treba maris kaj potrpeti in tale ropot motorjev,ki se najbolj ob vikendi vali skozi planino ni prov noben bavbav.Glede norenja pa bi lahko razpravljali še pa še.Zase pa lahko povem da norim in sicer po planinskem polju oziroma od grčerivca naprej proti kalcam kjer je ravnina in se po njej vozim včasih čez 200na uro in v ridah ne norim saj ne gre skoz noben ovinkek najbrž več kot 70kmh

drugač pa janih men se ni treba nikamor odselt,se prilagodim in uredim tako kot je zame najbolje in res je če bi se obremenjavala z zvonovi,železnico,traktorji ki se vozijo po ullici,verjamem da bi bilo potem življenje še bolj živčno in moteče

sploh pa brez veze razpravljat ker to smo že miljontaužntkrat predebatirali :yawn:

sam zdejle k je pa dež bo pa trava orng pognala to bo mehko za sedet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste me zadnjič prestrašili :devil: v oni goščavi :D sem mislil, da se plavci tam skrivajo :lol: zato sem vam trobil.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej jz se s teboj strinjam pač da cesta ni dirkališče,vendar vedi to da na ridah ne prekoračiš hitrosti skozi ovinke,in fora je v tem da se pač znajo neki ljudje peljat pošteno skozi ovinke nagniti motor do tačke,kolen,..in v tem ne vidim nekega posebnega norenja in res pa je da en ko se bo peljal z ninjo 636 in akrapovičom skoraj na ravnost skozi ovinek bo slišati kot da je norel proti drugi ninji ki bo brez akrapota šla do tačke.Ne vem kaj se tolk zavzemaš za te Planince,ki so itak ne bom komentirala naprej.

In glede zvoka je točno tako kot sem povedala enga je motilo in potem je nahujskal še vse ostale s tem svojim teženjem,ne vem zakaj moj "taščo"ki dela v Planinskemu vrtcu nič ne moti pa je vrtec čist ob cesti in poleg tega so velikokrat spredaj na dvorišču in mulčkov zagotovo nima na ketni.In vedno se najde kak čudak ,ki ga nekaj moti.V življenju je treba maris kaj potrpeti in tale ropot motorjev,ki se najbolj ob vikendi vali skozi planino ni prov noben bavbav.Glede norenja pa bi lahko razpravljali še pa še.Zase pa lahko povem da norim in sicer po planinskem polju oziroma od grčerivca naprej proti kalcam kjer je ravnina in se po njej vozim včasih čez 200na uro in v ridah ne norim saj ne gre skoz noben ovinkek najbrž več kot 70kmh

drugač pa janih men se ni treba nikamor odselt,se prilagodim in uredim tako kot je zame najbolje in res je če bi se obremenjavala z zvonovi,železnico,traktorji ki se vozijo po ullici,verjamem da bi bilo potem življenje še bolj živčno in moteče

sploh pa brez veze razpravljat ker to smo že miljontaužntkrat predebatirali :yawn:

sam zdejle k je pa dež bo pa trava orng pognala to bo mehko za sedet :D

:topic: za sedeti ali za ležati, to je sedaj vprašanje :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom :OK: ležala v travci :blush: vreme naročeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom :OK: ležala v travci :blush: vreme naročeno

stegna vsaksebi, rdečica na ličkih, nagajive misli v mladi glavički?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stegna vsaksebi, rdečica na ličkih, nagajive misli v mladi glavički?

Ti ne maraš čez ride hodit...ne delaj gužve :P

samohecamsepress :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sedeti ali za ležati, to je sedaj vprašanje

katerega odgovor boš izvedel na točno določenemu mestu .)

če se bo vreme kej nardilo pol najbrž pridem mal u vas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sedeti ali za ležati, to je sedaj vprašanje

katerega odgovor boš izvedel na točno določenemu mestu .)

če se bo vreme kej nardilo pol najbrž pridem mal u vas

uuuuuuuuuuuaaaaaaaaauuuuuuuuuuu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj tut policaji vejo da so nekateri madeži bili namerno razliti...jebat ga...proti vetru se ne da :naughty:

Kot občan si dolžan prijaviti namerno povzročitev splošne nevarnosti. Še posebej če je povzročena s strani policistov, ki ne ukrepajo proti storilcem. Ker imaš očitno zelo dobre informacije lahko te javiš tudi na anonimno številko in s tem pripomoreš k večji prometni varnosti in kulturi. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

za sedeti ali za ležati, to je sedaj vprašanje

katerega odgovor boš izvedel na točno določenemu mestu .)

če se bo vreme kej nardilo pol najbrž pridem mal u vas

ležati... preizkušeno, sede :P bi nalimala slikco... ma sm še u šoli, tko d ja ko pridem dam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!