Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

a zdaj je pa PO policaj vaš najbolj prjatu :P

nič, grem na en motoburek

in kako dolgo si potem kuhal rilec?

veš niso vsi policaji idijoti!!

in nisem nič kuhal na ridah- mam zato doma kuhinjo

Me pa nekaj zanima...zakaj se moraš povsod userat in ne pustiš drugim početi stvari katere jih veselijo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker tebi in meni podobni osebki nasploh grozno ogrožamo tudi njegovo varnost in varnost vseh ostalih motoristov in nepopisno kvarimo podobo motoristov s svojo "dirkaško" vožnjo po ridah.. Dirkaška v narekovajih je zato, ker vsi ki poznajo naju s Snoopyem vedo, da nisva neka divjaka, ki bi brezglavo divjala, ampak se zgolj včasih malce hitreje peljeva čez par ovinkov, kar itak počnejo skoraj vsi.. Le da ne na ridah ampak kje drugod, kar je pa v končni vazi popolnoma vseeno..

Po drugi strani pa noben ne pomisli, da je 100x bolj nevarno za okolico, če se nekdo čez naselje pelje 70 - 80km/h namesto 50km/h (kar itak dela 90% motoristov) in tvega da ne bo mogel u stavit, če pride kaj na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex a je kdo reku da sva divjaka???? :lol1: :kva2:

Me prov nič ne briga kaj si kdo misli o meni,in tudi nihče mi ne bo govoril kaj in kako moram živeti in početi različne stvari.

Če mi paše ga bom mal bl stisnu,paše pa tut turing vožnja...tistmu k to ne paše me bo pa itak prehitu oz. ga bom jst :evilgrin:

Pustite tudi drugim živeti in uživati življenje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih dobr prišla iz furce katera je zavzemala tudi vožnjo čez ride gor,nej povem da ni videti nobenga madeža gor ali kakšne podobne nevarnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk enga govora o drsanju kolena in tack ma na teh slikcah zgleda bolj kot kako izvajanje aerobike na motorju ker vsi tolk z motorja visijo!! :BUA:

po slikcah sodec zgleda da se zna sam se pero pelat po ridah(letosnja cbr) :OK:

...........ti pa kao ful obvladaš,...........rad bi te vidu,me zanima če si se sploh kdaj že pelu čez ride, ..najbrž na zadnm sedežu,...........kdo pa sploh si, da te bomo spoznal na ridah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........ti pa kao ful obvladaš,...........rad bi te vidu,me zanima če si se sploh kdaj že pelu čez ride, ..najbrž na zadnm sedežu,...........kdo pa sploh si, da te bomo spoznal na ridah :P

jao jao. šminkerska peka se menta de pa znata vozt. dejta no dejta. bo kdo mislu de je res. a kombinezone rabta sma de je na terasi u kafani videt, de ste motoristi..... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........ti pa kao ful obvladaš,...........rad bi te vidu,me zanima če si se sploh kdaj že pelu čez ride, ..najbrž na zadnm sedežu,...........kdo pa sploh si, da te bomo spoznal na ridah :P

Ja enkrat lani sem štopal v planini pa me je en z avtom peljal če ride :lol1: pa sem vidu enga kako se z eno vtr-ko sp2 nekaj matra! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prcat se je pa treba skos ne... drgač ni zanimiu zgleda... :ninja:

prot večeru bla na ridah, razn nns, ni blo žive dušce... smo mel pa travco sam zase :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prcat se je pa treba skos ne... drgač ni zanimiu zgleda... :ninja:

prot večeru bla na ridah, razn nns, ni blo žive dušce... smo mel pa travco sam zase :OK:

Pol ste jo že zležal??Ne bo več luksuza- ni več mehka :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest bil na ridah okol 18, pa tud ni blo nobenga. :blink:

So ble ride samo zame! :grim

Travco sm pa prmer pustu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat lani sem štopal v planini pa me je en z avtom peljal če ride :lol1: pa sem vidu enga kako se z eno vtr-ko sp2 nekaj matra! :headbang:

in ce ga slucajno slikas in slike nalimas na net, pol pa jok in stok in vse administratorje sklicat in slike dol pobrisat.

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm bla tud gor glih tis čas vmes ko je tonto odšel in irenca in družba prišla,jebi ga smo se sfalili

dns me ne bo oziroma bom šla dopoldne skoz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo dns kej pestro na ridah??? glede na vreme bi reku da ja :OK: :OK: :OK: pride kdo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdaj je pa PO policaj vaš najbolj prjatu :P

nič, grem na en motoburek

ne me smejat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat lani sem štopal v planini pa me je en z avtom peljal če ride :lol1: pa sem vidu enga kako se z eno vtr-ko sp2 nekaj matra! :headbang:

ziher ker kmet, sp-2 je oznaka od traktorja, ane...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao. šminkerska peka se menta de pa znata vozt. dejta no dejta. bo kdo mislu de je res. a kombinezone rabta sma de je na terasi u kafani videt

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kurc, ............dej žeks obleč se u kombinezon,prid do mene, pa greva na teraso u kafano neki spit, da bova zgledala COOL :P

P.S.bova pripela kakšne hude slikce,da boste videli kako ga žgeva............ker tuki se pa res ne morva kosat,sej bi bla skoz tazadna :D

LP by CafeRacers

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo jutr kdo gor???kdaj??jst se verjetn pridem mal izživlat :grim

:yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kurc, ............dej žeks obleč se u kombinezon,prid do mene, pa greva na teraso u kafano neki spit, da bova zgledala COOL :P

P.S.bova pripela kakšne hude slikce,da boste videli kako ga žgeva............ker tuki se pa res ne morva kosat,sej bi bla skoz tazadna :D

LP by CafeRacers

ma pridem še jst :P(ukafanodanebopomotepress)

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, polej smo zmejeni, jest bom prnesu še pilo, da si kolenčnike pa tačke pobrusmo, da bomo IN :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat lani sem štopal v planini pa me je en z avtom peljal če ride :lol1: pa sem vidu enga kako se z eno vtr-ko sp2 nekaj matra! :headbang:

To je bil najbrž uni tip k jo zdej pri Habatu prodaja to VTR Sp 2.Sam k sm ga jest vidu se je kr pelu. :D

Popravljeno . Popravil QQ7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bil gor...je blo kr fajn...ni blo gužve in ne pijanih zijal...pa še kolenčkam zmeri bl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bil gor...je blo kr fajn...ni blo gužve in ne pijanih zijal...pa še kolenčkam zmeri bl :OK:

Mogoče pridem jutr pofirbcat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!