Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Bil gor ob 7ih, lih policaji šli ( en celo neki pozdravlju v the ovinku,čudno da se ni ustavil,ker zadnjič se je ), drgač pa nekej motorjev šlo mimo pa dva se sta celo ustavla ... :)

@snoopy:tebe pa celo vidu pred Pivko in te pozdravil ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bil gor...je blo kr fajn...ni blo gužve in ne pijanih zijal...pa še kolenčkam zmeri bl :OK:

Če to mislš na tiste k so bli u nedelo gor ,niso nobenmu nč hotl, sej so čist ql in jih ene par dobr poznam! :grim Pač so si ga na easy uzel pa užival (sm biu tud jst tm zravn). Mogoče pridemo jutr kej gor z hard endurami! B)

Original a prideš jutr kej gor da bomo mel kej za gledat? :?

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to mislš na tiste k so bli u nedelo gor ,niso nobenmu nč hotl, sej so čist ql in jih ene par dobr poznam! :grim Pač so si ga na easy uzel pa užival (sm biu tud jst tm zravn). Mogoče pridemo jutr kej gor z hard endurami! B)

Original a prideš jutr kej gor da bomo mel kej za gledat? :?

Mogoče pa res uletim.. ampak sam, če bo dost publike :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql! Pol pa pridem pa če ne z motorjem pa z bicklom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kako fura je usaj odličn pozer :OK: :OK:

:grim

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala da ste me spet spomnili, zakaj mi ride niso tako všeč kot so mi bile včasih :worship:

sevampadapoziratpress :photo:

P.S. Kaj sem pa pol jst, k komot drajsam kolena, sam nimam dobrega motorja kot ga recimo ima... Original? A sem lahko tut jst pozer :lol1:

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use se da sam ce češ, če pa nebo slo pa kupi muvistarko :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use se da sam ce češ, če pa nebo slo pa kupi muvistarko :OK: :OK: :OK:

Rečeno storjeno a?..... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne baba...med drugimi je to reku tut PO policaj...med drugimi...

E bil zraven, ko je to rekel...

A bo dons ker gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se še pohvalit,kdo se je včeri stouku tam gor,da se bomo še mi zabaval..... :devil: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj verjetno da kakšen ničhudega sluteč popotnik,ki mu je kakšen razjarjen domačin vrgu grablje na cesto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se še pohvalit,kdo se je včeri stouku tam gor,da se bomo še mi zabaval..... :devil: :krneki:

Mater maste fetiš...naslajati se ob nesreči nekoga drugega... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ne,ampak tisti cepci ki visijo vse dni na tistih ovinkih pa čakajo ko stekli psi kdaj bo kter fuknu.Tiste ko znajo grem jest gledat na Grobnik,Mobikrog,Raceland .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko ljudi, tolko čudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogl boste enkrat dojet da se gor ne dobivajo/mo samo zaradi izživljanja ampak da včasih prov paše poležat mal v travci, si prižgat cigaret...in si ga uzet mal na izi :)

billy rade volje bi se raje šu gonit na dirkališče, pa trenutno ni denarja niti časa za to...da ne omenim tega da mi je škoda motorja...na ridah pa... :evilgrin: :evilgrin: zame je gor čist fajn iz večih razlogov :grim

Eno vprašanje... mar nikjer drugje nimajo lokalnega zbirališča(dirkališča :? )?Nekateri raje to počnejo za šankom in grejo pol na motor s parimi peri u riti.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogl boste enkrat dojet da se gor ne dobivajo/mo samo zaradi izživljanja ampak da včasih prov paše poležat mal v travci, si prižgat cigaret...in si ga uzet mal na izi :)

lahk bi tut eno družabno igro se šli - ko parkirate, greste v kombinezonih na vrh klanca, se uležete prečno na cestišče, zaprete oči in se začete rolat po klancu dol, po cesti seveda... kdo bo prej v vasi ... al pa kdo bo prej v kliničnem ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogl boste enkrat dojet da se gor ne dobivajo/mo samo zaradi izživljanja ampak da včasih prov paše poležat mal v travci, si prižgat cigaret...in si ga uzet mal na izi :)

billy rade volje bi se raje šu gonit na dirkališče, pa trenutno ni denarja niti časa za to...da ne omenim tega da mi je škoda motorja...na ridah pa... :evilgrin: :evilgrin: zame je gor čist fajn iz večih razlogov :grim

Eno vprašanje... mar nikjer drugje nimajo lokalnega zbirališča(dirkališča :? )?Nekateri raje to počnejo za šankom in grejo pol na motor s parimi peri u riti.... :blink:

Prov fino sem prejšnji teden tko poležavu na Grobniku(sicer je blo za mene mal prevroče),brez čikov ker ne kadim več,pa še brez motorja sem šel dol,ker se mi dobesedno ne da več vozit po cesti,ker mam občutek da me hočjo vsi ubit,pa povozt.Pa muka mi je še zram pobirat ljudi iz grabnov,pa vlečt izpod ograj,sem dobesedno sit teh cestnih dirkačev.

Sam tud nimam dnarja da bi si prvošču Grobnik,sam pa se raje sesujem tam kot na cesti,bo več ostalo od mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk bi tut eno družabno igro se šli - ko parkirate, greste v kombinezonih na vrh klanca, se uležete prečno na cestišče, zaprete oči in se začete rolat po klancu dol, po cesti seveda... kdo bo prej v vasi ... al pa kdo bo prej v kliničnem ... :OK:

Ne poznam te igre....boš mogu jo praktično pokazat.... :grim

@billy:nimam se namena sesuvat(kar ne pomeni da se mi ne mora nič zgoditi).Bil sm tut na grobniku...fajn..sam rata prevroče ;)

Uživam tm k mi paše :010

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak tele ima svoj vesele, nekateri pa ga imajo v tem, da se radi ponovijo tudi sto krat, samo da prevladuje njihovo prepričanje. Menim, da tisti ki to ponavljate, opravljate sizifovo delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!