Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Uživam tm k mi paše :010

da, to je ta zmagovita mentalnost slovencev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživam tm k mi paše :010

Nedaj se,

vozi gixa zakar je,

ustavi,

kjer ti duša poželi. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedaj se,

vozi gixa zakar je,

ustavi,

kjer ti duša poželi. :whistle: :whistle:

Ali kjer policaj odredi :photo: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, to je ta zmagovita mentalnost slovencev :OK:

Seveda. In Snoopy nasploh dela grozno škodo, ker je njegovo uživanje to, da se ustavi na čiku na ridah, kakšno reče in se pelje 2x gor pa dol (nikoli ga še nisem videl pretiravat, vozit po nasprotnem pasu, nepregledno prehitevat..) Res ne vem kaj imate nekateri tolk proti.

Če bi vsi slovenceljni uživali na tak način, bi bil svet mnogo lepši. Čik na travci na ridah ne naredi popolnoma nobene škode, oziroma bistveno manjšo, kakor če se nekdo na furi ustavi u gostilni na piru.. Tudi en pir, pa je manj kot 0,5 in je vožnja še dovoljena, vseeno zmanjša vozniške sposobnosti, to je znanstveno dokazano. In tak voznik je zgotovo bolj nevaren kot nekdo, ki se pelje 2x gor pa dol po ridah v mejah normale..

Skratka. Če vam ride niso všeč se jih izogibajete, ali pa peljite čez in se naredite da na ovinku ni nobenega.. Če vam ni všeč debata o ridah, ni treba brat te teme.. Simple as that!

Planinske ride, pred urco glih dva motorja nakladal, spodaj v vasi :blink:

Kaj...

Kako...

Kdo ve kaj je bilo? Kaj hujšega? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vsi slovenceljni uživali na tak način, bi bil svet mnogo lepši.

misliš "Uživam tm k mi paše" ? ... saj veš, da to vodi v kaos itd ... ni vse užitek... nekaj je tudi racionalnost itd... ali pač misliš,da so vse silne nesreče posledica "uživam, kjer mi paše" mentalitete in da je to kul?

ajt, piči, nimam cajta pametovat... boste že sami pogruntal, če boste ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš "Uživam tm k mi paše" ? ... saj veš, da to vodi v kaos itd ... ni vse užitek... nekaj je tudi racionalnost itd... ali pač misliš,da so vse silne nesreče posledica "uživam, kjer mi paše" mentalitete in da je to kul?

ajt, piči, nimam cajta pametovat... boste že sami pogruntal, če boste ...

In kako ti uživaš???tako da pametuješ???

100ljudi 100 čudi...eni uživajo s pirom u roki, drugi z mrcino med nogami(tako ali drugače :evilgrin: ),spet tretji s travnato bilko v ustih...

djte si že enkrat dopovedat no...ni vse kot mora bit,nikoli ne bo-svet ni popoln..niti ljudje

zdjpažejstpametujembomnehalpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Pustimo ljudem živet v svojem razmišljanju. Kako bi bil svet lepši brez pametnjakovičev, ki mislijo, da imajo prav, ko nekomu solijo pamet... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je razlika med steklimi psi na ridah in steklimi psi tukaj na forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je razlika med steklimi psi na ridah in steklimi psi tukaj na forumu?

Vsi so preveč korajžni :hmm: :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vsi slovenceljni uživali na tak način, bi bil svet mnogo lepši. Čik na travci na ridah ne naredi popolnoma nobene škode, oziroma bistveno manjšo, kakor če se nekdo na furi ustavi u gostilni na piru.. Tudi en pir, pa je manj kot 0,5 in je vožnja še dovoljena, vseeno zmanjša vozniške sposobnosti, to je znanstveno dokazano. In tak voznik je zgotovo bolj nevaren kot nekdo, ki se pelje 2x gor pa dol po ridah v mejah normale..

khm, meja normale :blink: ? Pa kateri faktor si recmo ti, da postavjaš meje normale?

Znanstveno dokazano je tudi, da so ljudje različno motorično sposobni pa se vseeno lahko tudi največji motorični in psihični defekti vozijo z motorji pa čeprav samo dvakrat gor in dol po ridah...za take je že nikotin prevelik odmerek poživila, bože nedaj da bi še kaj spili.

Aja že dolgo nisem povedala: Zaradi vas, ki ste v mejah normale :headbang: so domačini strašno jezni, zaradi vas so tam fleki olja, zaradi vas policaji težijo okoli nehomologiranih avpuhov, zaradi vas se dogajajo pizdarije, zaradi vas je vožnja čez ride hazard, ko ti nesposobni kekci (vaši člani) vzamejo celo cesto, ...sicer pa če bi vprašal snežinko v snežem plazu ali se počuti krivo .........bi dobil tvoj beden odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooj ej :blink: ....zdele sm imela mal preveč časa,pa sm brala tole vse skupi mal...

nevem oz. ne razumem, zakaj imate nekateri tolk proti temu,da se pač nekateri motoristi dobivajo na ridah...da se gor vozijo,kolenčkajo...ležijo na travi, se pogovarjajo, kadijo in nevem kaj še vse :? mogoče na nek način foušija? :? ( :nono: )....in zakaj morajo nekateri povsod vtikat svoje brihtne glavce :grim :blink: :? :blink: nevem...ne razumem če bi še rajš....

ne bi rekla, da bi nevem koga ogrožali al pa motil s svojo prisotnostjo gor :blink: ,tko pa pomojem nobenga ne?

mah kaj se sploh vtikam :lol: :P

sami se zmente,sam jz sm mnenja, da je gor lahko kdorkoli in kadaroli....in se lahko vozi, kolenčka, kadi in leži v travi ali pa kako drugače uživa......

je pa res po drugi strani....da mogoče res domačine moti hrup oz.zvoki motorja in vse to...

in pa to...da zaradi nekaterih ''nenormalnih'' motoristov al kako nej se izrazim...izpadejo tudi tisti ok motoristi med take divjake in nevem kaj še vse ... :blink:

zdejmepanapaditetakoj :evilgrin:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, meja normale :blink: ? Pa kateri faktor si recmo ti, da postavjaš meje normale?

Znanstveno dokazano je tudi, da so ljudje različno motorično sposobni pa se vseeno lahko tudi največji motorični in psihični defekti vozijo z motorji pa čeprav samo dvakrat gor in dol po ridah...za take je že nikotin prevelik odmerek poživila, bože nedaj da bi še kaj spili.

Aja že dolgo nisem povedala: Zaradi vas, ki ste v mejah normale :headbang: so domačini strašno jezni, zaradi vas so tam fleki olja, zaradi vas policaji težijo okoli nehomologiranih avpuhov, zaradi vas se dogajajo pizdarije, zaradi vas je vožnja čez ride hazard, ko ti nesposobni kekci (vaši člani) vzamejo celo cesto, ...sicer pa če bi vprašal snežinko v snežem plazu ali se počuti krivo .........bi dobil tvoj beden odgovor.

Dej ugasn se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ugasn se

No, tudi, če bi ugasnila samo računalnik, bi bilo dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi, če bi ugasnila samo računalnik, bi bilo dovolj.

lejga, kdo se oglaša - a nis na ridah, na ovinku ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda a vi neznaste res nc druzga k pluvat po drugih??? ta cajt k tle nabijaste rajs pejte na motor .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, meja normale :blink: ? Pa kateri faktor si recmo ti, da postavjaš meje normale?

Znanstveno dokazano je tudi, da so ljudje različno motorično sposobni pa se vseeno lahko tudi največji motorični in psihični defekti vozijo z motorji pa čeprav samo dvakrat gor in dol po ridah...za take je že nikotin prevelik odmerek poživila, bože nedaj da bi še kaj spili.

Aja že dolgo nisem povedala: Zaradi vas, ki ste v mejah normale :headbang: so domačini strašno jezni, zaradi vas so tam fleki olja, zaradi vas policaji težijo okoli nehomologiranih avpuhov, zaradi vas se dogajajo pizdarije, zaradi vas je vožnja čez ride hazard, ko ti nesposobni kekci (vaši člani) vzamejo celo cesto, ...sicer pa če bi vprašal snežinko v snežem plazu ali se počuti krivo .........bi dobil tvoj beden odgovor.

A samo na ridah so auspuhi nehomologirani? :blink: ko pridejo pe čez ride so pa ql al kaj?? :?

:headbang: :headbang:

Dej ugasn se

:hmm: :krneki: :krneki:

lejga, kdo se oglaša - a nis na ridah, na ovinku ?

Sm bil...pred parimi minutami...ko bi ti vedel kaj zamujaš :evilgrin: :photo: :OK: :OK: :OK:

Kolk je fina travca gor :rolleyes: :blush: :D

pizda a vi neznaste res nc druzga k pluvat po drugih??? ta cajt k tle nabijaste rajs pejte na motor .) .)

Kr navadi se...nekateri ne morejo iz svoje kože, čeprav bi najraje zlezli pod "tujo" da bi bli pol vsi isti,vsi zlati,vsi bi delali vse po PSu, in vsi bi bli veseli... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Kok eni radi sanjarijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, meja normale :blink: ? Pa kateri faktor si recmo ti, da postavjaš meje normale?

Znanstveno dokazano je tudi, da so ljudje različno motorično sposobni pa se vseeno lahko tudi največji motorični in psihični defekti vozijo z motorji pa čeprav samo dvakrat gor in dol po ridah...za take je že nikotin prevelik odmerek poživila, bože nedaj da bi še kaj spili.

Aja že dolgo nisem povedala: Zaradi vas, ki ste v mejah normale :headbang: so domačini strašno jezni, zaradi vas so tam fleki olja, zaradi vas policaji težijo okoli nehomologiranih avpuhov, zaradi vas se dogajajo pizdarije, zaradi vas je vožnja čez ride hazard, ko ti nesposobni kekci (vaši člani) vzamejo celo cesto, ...sicer pa če bi vprašal snežinko v snežem plazu ali se počuti krivo .........bi dobil tvoj beden odgovor.

Ja lina, meja normale. Čeprav ta pojem ni natančno izmerljiv, vseeno lahko opiše nek stil vožnje, ki ga posameznik prakticira. Prav tako nisem nikjer definiral, kaj naj bi bila meja normale, zato ne razumem zakaj mi razlagaš tu o različnih motoričnih sposobnostih motoristov.. Meja normale opisuje neko še "varno" vožnjo posameznika. Vsak ima svojo mejo normale, nekdo se lahko relativno varno in z rezervo pelje čez ovink 70km/h, ker mu pač to dovoljujejo motor in njegove motorične sposobnosti, pri nekomu drugem je pa ta hitrost 50km/h.. Zato pa je to abstrakten pojem, ki ni podan s kotom nagiba in hitrostjo v posameznem ovinku, ampak zgolj abstraktno opiše način vožnje..

In nikoli nisem rekel, da se na ridah vsi vozijo v mejah normale. Meni je popolnoma jasno, da obstajajo osebki, ki na polno pretiravajo in močno ogrožajo sebe in druge. Ravno prejšno soboto, bi me en izstrelek kmalu zbil, ker je zgleda pozabil, da v Slo vozimo po desnem voznem pasu. To npr. ni bila vožnja v "mejah normale" in take vožnje zdeleč ne podpiran, nasprotno jo močno obsojam.. Pa kaj čmo. Taki osebki, ki mislijo, da so sami na cesti se najdejo na ridah, po Ljubljani, na avtocesti, ali kateri koli drugi cesti. Jebiga.

In Lina, citiram: "...je vožnja čez ride hazard, ko ti nesposobni kekci (vaši člani) vzamejo celo cesto.." A ti tako vožnjo definiraš kot vožnja v "mejah normale".. Čudne meje normale imaš ti postavljene. Še enkrat bom napisal, če slučajno nisi razumela. Take vožnje ne prakticiram, niti je ne odobravam. In verjemi, da sta en DeX al pa en Snoopy, ki se pač občasno parkrat peljeta po ridah gor in dol dosti manjši vzrok za teženje policije in polivanje olja, kot osebki, ki ga pridejo šponat, da plešejo po celi cesti, prehitevajo v škarje, vozijo po nasprotnem pasu, žgejo stotko čez Planino.. Ne metat vseh motoristov, ki se ustavimo na ridah v isti koš, ker je nabor folka, ki se tam ustavlja in namen njihovega prihoda zelo različen.

Sicer pa.. Meni so ride fajn tako zaradi vožnje po njih kot zaradi druženja in folka s katerim se gor srečujem. In me prav malo briga, kaj si ti in tebi podobni mislite o meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex...ne trudi se...nekaterim ni mogoče dopovedati prav nič...bo prej luknja do kitajske ratala :)

Kar pa se tiče polivanja...ma ne vem kje drugje po SLO je tolk olja pa ostale svinjarije polite potleh kot na ridah... :headbang: :headbang:

@lina: še nisi slišala da mi policaje prej pokličemo da morjo pridit gor krotit nas "norce" ker drugače vaščani spodaj niso srečni...in vedno nam mahajo z zastavcamo ko se peljemo skozi vas... :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počas mi gre tole že oreng na k....

kaj če bi se jaz kot ustanovljica te teme že pred leti mal zmenila z šefi pa, da bi bila tale tema samo za nas ljubitelje rid oziroma za povabljene :hmm:

itak je bil namen te teme sex in ostale podobne reči ne pa kot kaže samo neko zbadanje in zajebavanje

aja pa snoop je bil danes na ridah brez.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počas mi gre tole že oreng na k....

kaj če bi se jaz kot ustanovljica te teme že pred leti mal zmenila z šefi pa, da bi bila tale tema samo za nas ljubitelje rid oziroma za povabljene :hmm:

itak je bil namen te teme sex in ostale podobne reči ne pa kot kaže samo neko zbadanje in zajebavanje

aja pa snoop je bil danes na ridah brez.............

Sanda7 ne to vse okol govort no...k bojo ride res polne :lol1:

Najbolš da pridem z morja direkt v kopalkah :kva2: :kva2: :photo:

PS:a ne obstaja ena net stran o ridah pa to? :?

dobro napisano Dex....:OK:

s tem se še jz čist strinjam :grim ...

Sj se moraš strinjat :evilgrin: :evilgrin:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost foušije oz komentarjev en čez druzga...

tut današnje druženje ni blo nč drgačno kt že ničkokaršno do zdj in FAJN je blo :OK:

tko da kr psssst, kar ennim paše jim pač paše, in zarad teženja drugih nnau nč drgač, tko da brez veze če mene prašaš... :P

jap fajn j blo... pa še snoopy... jao je pršu dns kr brez hlač gor :blink: kaj vse človk dožvi na ridah... revež reku d jih j duma pozabu :blush:

no comment... :kva1:

ma kar j dobru nej slabu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa snoop je bil danes na ridah brez.............

Hlač no, brez hlač :D Kar povej, konec koncev je to, kot si sama rekla, tema o sexu :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se moraš strinjat :evilgrin: :evilgrin:

:whistle: :whistle:

:grim

sej se :grim

sm bla že gor...tko da približno vem kako zgleda vse skup :grim

:whistle:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!