Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

symru drugič ko greš v nedeljo čez ride se lahko malo tudi ustaviš.... :rolleyes:

če si šel ti mimo...nekaj podobnega se je kotalilo čez ride danes popoldne...

hja, sem lovil Zoolota in čakal Mustanga, pa ni blo cajta za postanek... Je hotela Alla čimprej v Lipico na horsburger :)

"danes popoldne" pa nisem bil jaz ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli na ridah, srečali Pecota, metalbika, pa nevem :P še en stric je bil z njimi :OK: Ko smo mi odhajli, pa če se ne motim je pršu počekirat sceno še Roly na svoji RR v spremstvu Ducatija ST2 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, fajn je bilo učeri... :yea2: Najprej ride, potem pa še Rakitna... mljask, sami ovinkci.... :OK: Očitno pa sva z bladzom prišla prepozna, da bi gizmija videla... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te niso učili, da moraš imeti varnostno razdaljo?? :o :devil:

lohk da je po drugem pasu nasprot šel ...... sej ni definirano ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk da je po drugem pasu nasprot šel ...... sej ni definirano ... :rolleyes:

napisal je DIREKT PRED MANO...... če bi bilo tako, bi napisal, direkt nasprot mene.......

al pa slovensk ne zna :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnostna razdalja ? Model je vozil kakih 5 km DIREKTNO za mano in me potem

ne eni ravnini tudi prehitel. Na ovinkih pa je bila situacija ravno obratna- hitrejši

sem bil jaz vendar ga nisem hotel prehiteti, čeprav bi ga lahko. Bil sem pač v poziciji za prehitevanje- rahlo bolj proti sredini cestišča. Videl sem, da je

ves čas gledal nazaj in ni hotel, da ga prehitim, zato je tudi (po mojem) pretiraval

z hitrostjo in padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DejaVu: Ati si bil tisti fantina :D Me veseli-js sm biu uni tamali k je motor pobiru :P

@pupa: Nesrečo sva oba z duhcem vidla, res, k sva lih tje gledala, k sva slišala eno 125-ko in nas je firbc matrall, če se bo pametno pelu skoz ovink al bo pretiravu k ve, da ga gledamo. In varnostna razdalja je bla...lahko se DejaVu-ju ne zdi (pač prvoseben pogled) ampak razdalja med njama je bla približno 10-12m, kar je dokaj dovol, sploh če veš d se uni pred tabo "normalno" pelje. Sam tip je res neumno reagiral oz. sploh ni, zapeljau se ja naravnost v jarek :wacko: DejaVu za njim pa ravno tolko d ga ni zadel pri manevriranju (beri zaviranju) po cesti. Kar se mene tiče je super odreagiral za njim, ker čene bi oba pobirali. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dejavu: drugic mors povedat da si motosvetovc! :) Ce ne zakej stoji stran na netu? :hmm: :lol:

@gizmo: si ze slisu za rek "slika pove vec kot tisoc besed"? O:-) Evo slikce.

Na sliki: artefakti 3 banditov iz okolice NG :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolegem tuhtanju in študiranju :lol1: situacije sem videl da je reveža iz MB :cry: zjebal ovinek, ki pride pred glavnim, ki je prav nemarno narejen če preltiš z mal višjo hitrostjo.. Po mojem je bil kriv tut dejavnik nepoznavanja ceste! Pa kolkr je opazit po gumah zalaganja ovinkov ni glih vidit da je prakticiral kaj preveč :hmm: (mogoče so pa tut gume tolko nove). Jst mam recimo prvo zrabljeno do roba in ni videt nikakršne črte kukr je pr temu pol centimetra od roba.

Verjetno se je revež ustrašil, pa namesto da bi založil ovinek, je v tistem trenutku zagledal malo zelenice, ki se mu je zdela pač primerna rešitev. Kar pa se je izkazalo za napačno.

Res škoda Kawiča, me kr malo strese k pomislim da bi to lahko bil tut jst!! :kva2: :kva2:

P.S. To je itak samo moje osebno mnenje in nabijanje. Če mislite drugače, tut vredu. Jst itak nisem bil tam tako da NE VEM!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi so padali na ridah in bojo...upam da s čim manj poškodb.. <_<

vsak ki pade je pa po svoje kriv...vsaj tisti katere sem jaz pobiral...še nobeden ni padu po drugi krivdi.....

a je konkretno temu mariborčanu bilo kaj..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!