Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sej betulo bi pa lahko tam naredli, ko je ena ogromna hiša na "gričku" sredi rid... Mislim da je prazna... Vsaj včasih je bila. Pa še ravno tol'ko placa je tam okoli, da bi lahko letni vrt postav'li. Pa ćevape pekli... in to v lepinji. :naughty:

V zgornjem štuku bi b'le pa lahko poceni sobe. A zakaj? Ja zbog seksa, a ne...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taprov enu betulo, sam mislem deb pol mogla kupt pa cev grič, deb lohk naredla tribune :kva2:

Zakaj pa tribune??Sj bo šank ob cesti :naughty: :yea1:

Sej betulo bi pa lahko tam naredli, ko je ena ogromna hiša na "gričku" sredi rid... Mislim da je prazna... Vsaj včasih je bila. Pa še ravno tol'ko placa je tam okoli, da bi lahko letni vrt postav'li. Pa ćevape pekli... in to v lepinji. :naughty:

V zgornjem štuku bi b'le pa lahko poceni sobe. A zakaj? Ja zbog seksa, a ne...

Ideja ni sfaljena...sam kurbarije pa ne bo gor :whistle: :evilgrin: :evilgrin:

Tista hiša..še potka je direkt naravnost do gor potegnjena... :naughty: če bo kdo gor na ful prletu po direkt do predjame letu...mormo pol zrihtat še pristajalno stezo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka kurbarija fant... Mi govorimo o ćevapćićih... v lepinji... bolj je lepinja vlažna in bolj so ćevaćići nabrekli, boljši je občutek. Kaki so šele občutki, ko dodamo na koncu še kajmak, si pa lahko samo predstavljaš... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa tribune??Sj bo šank ob cesti :naughty: :yea1:

Ker se bojo potem še taki vstavl, ka jim zdej ride spljoh ne pašejo...

Kaka kurbarija fant... Mi govorimo o ćevapćićih... v lepinji... bolj je lepinja vlažna in bolj so ćevaćići nabrekli, boljši je občutek. Kaki so šele občutki, ko dodamo na koncu še kajmak, si pa lahko samo predstavljaš... :rolleyes:
:lol1:

...čez devet mesecev pa fašeš dividende z dnevno rento za vse življenje :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ni treba da je kajmak v lepinji... :headbang:

Sicer pa... A kdo od domačinov ve, kaj je s tisto bajto tam? Menda je bila včasih neka italijanska postojanka, al' kaj? No, ne glede na to... A bi se dalo tam nekako ustanovit "Društvo Motoristov Ride"??? Ker lokacija se mi sploh ne zdi napačna... v bistvu ravno nasprotno.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti bi se odrekel dnevni renti .) , pa bi raj B) , glede na to, da sem slišal ˝hmmmm...krasen si...˝ :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti bi se odrekel dnevni renti .) , pa bi raj B) , glede na to, da sem slišal ˝hmmmm...krasen si...˝ :naughty: :naughty:

Ah, ... Moja renta bo 26. junija dopolnila že enajst let... Tak' da... pust'mo stat in ne zahajajmo v podrobnosti. Vsekakor se nikoli ne odrečem dobrim ćevapom. :whistle:

Zdaj pa nazaj na ride... Postojnčani, Planinci, Čufarji, itd. A kdo kaj ve, a bi se dalo "okupirat" tisto hiško v recimo društvene namene? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka kurbarija fant... Mi govorimo o ćevapćićih... v lepinji... bolj je lepinja vlažna in bolj so ćevaćići nabrekli, boljši je občutek. Kaki so šele občutki, ko dodamo na koncu še kajmak, si pa lahko samo predstavljaš... :rolleyes:

naj ugibam - in ko to pišeš, se ti v ustih začuti okus po kurcu in spermi?

čudni tipi se zbirate na ridah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ugibam - in ko to pišeš, se ti v ustih začuti okus po kurcu in spermi?

čudni tipi se zbirate na ridah...

Swashta... Kake 'ma to (spolni ud in semenska tekočina) veze s ćevapi? :unsure:

Jaz sem sicer čuden, se pa ne zbiram na ridah (polž po srcu) ... Bi se pa gotovo ustavil, če bi dišalo po ćevapih. :naughty:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ... Moja renta bo 26. junija dopolnila že enajst let... Tak' da... pust'mo stat in ne zahajajmo v podrobnosti. Vsekakor se nikoli ne odrečem dobrim ćevapom. :whistle:

:worship: Ave PikiJapok, vsaka čast. Sedaj sem ugotovil, da se pogovarjam z kerlcem, ki mu gredo tudi ˝naumne pa glav˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi grejo že cev ljubi dan neumne po glav, bom pa predlagal še eno. Naredmo to temo največjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ni treba da je kajmak v lepinji... :headbang:

Sicer pa... A kdo od domačinov ve, kaj je s tisto bajto tam? Menda je bila včasih neka italijanska postojanka, al' kaj? No, ne glede na to... A bi se dalo tam nekako ustanovit "Društvo Motoristov Ride"??? Ker lokacija se mi sploh ne zdi napačna... v bistvu ravno nasprotno.

Ni slaba ideja..pol bi blo kot v Avstriji kr pravijo da je med Dravogradom in ne vem kom :headbang: neka cesta (kot planinske mislm) in je vse kar hočeš od ovinkov vzponov padcev, ravnine..in tam so skoz motoristi se furajo in to..dirkajo.. in zraven te ceste je ena bajta v kateri je moto klub :naughty:

Naredte vi kaj tazga zraven rid se vam takoj pridružim :OK:

samo predlagam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka kurbarija fant... Mi govorimo o ćevapćićih... v lepinji... bolj je lepinja vlažna in bolj so ćevaćići nabrekli, boljši je občutek. Kaki so šele občutki, ko dodamo na koncu še kajmak, si pa lahko samo predstavljaš... :rolleyes:

:whistle:

Ker se bojo potem še taki vstavl, ka jim zdej ride spljoh ne pašejo...

Pa bo več prometa za šankom in manj na cesti :010

:lol1:

...čez devet mesecev pa fašeš dividende z dnevno rento za vse življenje :lol1: :lol1:

:lol:

naj ugibam - in ko to pišeš, se ti v ustih začuti okus po kurcu in spermi?

čudni tipi se zbirate na ridah...

Nihče te ne sili :blink: :angry:

Kar pa se tiste postojanke tiče...če greš po "bližnjici" čez ride je na levi strani,kjer je potka do hiše" rampa kjer piše PRIVAT...bi blo pa v redu se mal pozanimat pa kj uredit če bi se dal ja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni zadnjič ena izmed deklet (Sanda7 ?) Hvalila, da njena kolegica živi v Planini nad pošto in da je motoristi ne motijo, itd. Bi se dalo kaj izvedeti??? Pa šefa (Nad Velbi) bi se po moje tudi kaj vprašat. Se mi ne zdi napačen dečko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej, pol sn mogu pa njo žvečt, ka ni blo čevapov :P

kaj a tut snoopy ti ni bene muhe odstopu?

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a tut snoopy ti ni bene muhe odstopu?

:evilgrin:

ej dekle, dekle, taprov mu zmanjkaje hlače, se mi je pup že tk zasmilu, a pal dep mu pa še muhe idu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dekle, dekle, taprov mu zmanjkaje hlače, se mi je pup že tk zasmilu, a pal dep mu pa še muhe idu :grrr

ma ja sj prou... kr svoje nalov :evilgrin:

d še kaka zame ostane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj prou... kr svoje nalov :evilgrin:

d še kaka zame ostane :whistle:

Ej ma ne mi zamirt, se ti jih bam prnesu, če ba prou zihr dan, bam ke z Gadaviče pret Hatidršc bel partisnu, pa ba :naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a tut snoopy ti ni bene muhe odstopu?

:evilgrin:

Kdor jih hoče...nj pove... :whistle:

ej dekle, dekle, taprov mu zmanjkaje hlače, se mi je pup že tk zasmilu, a pal dep mu pa še muhe idu :grrr

:beer2: kr pazi se da te ne zvabjo tele babuške...boš brez hlač... :photo: pol se pa še hvaljo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ma ne mi zamirt, se ti jih bam prnesu, če ba prou zihr dan, bam ke z Gadaviče pret Hatidršc bel partisnu, pa ba :naughty: ...

u ja kok si ti fajna :winkiss:

hehe, no sj vem d boš uživu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ma ne mi zamirt, se ti jih bam prnesu, če ba prou zihr dan, bam ke z Gadaviče pret Hatidršc bel partisnu, pa ba :naughty: ...

A riis? Pa še zame kira pust, k se bam gvišn za taba mim pelu, sam dauš ti za ride piču, j's bam pa na Kalcah damu zavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem slovarje pa...kam morm gledat da bom kj razumu??? :blink:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

SMEHA ZA POPIZDIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A riis? Pa še zame kira pust, k se bam gvišn za taba mim pelu, sam dauš ti za ride piču, j's bam pa na Kalcah damu zavil.

ne ne, k bo zame naberu, tuk d bo nakonc... nč navidm hehe... hecam se malčk :rolleyes:

am kaj tu dns?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem slovarje pa...kam morm gledat da bom kj razumu??? :blink:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

SMEHA ZA POPIZDIT

Iiidrščna za pru raazred. :winkiss: Se uš moogu mau večkrat čez Zaalo ridat, pauš mrde kj kapiiru.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!