Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Mene tudi,res pohvale vredno,mi je vzel samo 2min :worship:

hehe, mene so še lovil...

sm se počutla, kt d mam nevem kero zverino med nogami :naughty: ne pa mojga limčka :whistle:

no sam tu ne tej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, mene so še lovil...

sm se počutla, kt d mam nevem kero zverino med nogami :naughty: ne pa mojga limčka :whistle:

no sam tu ne tej...

ja ja Ti pa sploh veš ka je to ppčasi- k povža vrže iz avivnka... :devil:

Ja pa še hitrostmet Ti NE dela, tko da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja Ti pa sploh veš ka je to ppčasi- k povža vrže iz avivnka... :devil:

Ja pa še hitrostmet Ti NE dela, tko da ....

sj veš... počas pa z užitkam... počas je k gre z užitkam :whistle: ne ne sj se hecam... hja no, ma ni blo sile res, sam kaj če te vstav ženska na letečmanu... pa še blont povrh... polom :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm:

me je neki prjel....in me zanima če je to pametno da so tkole slike na netu...ker jih ziher državni organi pogledajo in pol.... :doze:

pametno ni, moralizatorji tudi gledajo :D

kar se pa organov tiče, kaj pa je narobe, saj noben prekrška ne dela na teh slikah

... sam kaj če te vstav ženska na letečmanu... pa še blont povrh... polom :krneki:

kje take ustavljajo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametno ni, moralizatorji tudi gledajo :D

kar se pa organov tiče, kaj pa je narobe, saj noben prekrška ne dela na teh slikah

kje take ustavljajo? :D

ja nwm, bla j na kozini, pole se j pa za mano prpelala, tko d vroče mi j blo na bertokih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič jo ustavi pa vprašaj, ccc :D

Mene je tale bjonda ustavla na Črnem Kalu včeraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj j skos palila tm okol, hehe nwm ket j sfalila d j mene najdla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigla bosanka kuči :winkiss: sam bom jutr mal prebrala kakšne ste mi ga srali

zdej sm preveč zjebana in grem sam še spat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigla bosanka kuči :winkiss: sam bom jutr mal prebrala kakšne ste mi ga srali

zdej sm preveč zjebana in grem sam še spat

lpo d si nazaj bla pogrešana :winkiss:

trenerko za na ride si dubla? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem opazil na ovinkih olje. Previdno! Predvsem če se peljete proti Postojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa zanimivo :grim pa še klajbo sm spoznal :beer1:

Ave, sam tale :beer1: , mi čist ne pade v betico, kaj si mislil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave, sam tale :beer1: , mi čist ne pade v betico, kaj si mislil...

Mislu...sj si reku da bi pasal... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu...sj si reku da bi pasal... :lol1:

He, he, a sem res reku sam za :beer1: , po glav so mi hodil vsaj :beer1: :beer1: :beer1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, a sem res reku sam za :beer1: , po glav so mi hodil vsaj :beer1: :beer1: :beer1: :whistle:

Dobr da si ti hodil samo po glavi ;) če bi jih tolk šlo po grlu...bi ti mogu jst motor zaplent :grim :kva2:

tega pa ziher nočeš :naughty: :krneki: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjem mi, da velik boljš trije, kot samo eden. Po treh se mi več neda :yawn: , po enmu pa mislem, da bi lohk svet na vzvod premikal :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem opazil na ovinkih olje. Previdno! Predvsem če se peljete proti Postojni.

Ghibli , to je ziher MOTUL iz tvojega TDM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

De te kar brš papravn: Idršna za u pru razret, viš se baš mugu še velikat pa Zal pa ridat, de baš mrbet kej zasopu. Drgač pa sam pasluš, pa se uč. Se marbet ba pa še kej kadej at tebe.

Js hudm v Idrija sam diilat, pa nimam Idrskiga držaulanstua, taku de mi gri čis dobru za gastarbajterja. Sm se pa zadne tri tidne skuz z maturjm po Zal furu, pa en dan me ja apralu, pam ni nč pomagalu, pa sm dnes raj z autm pršu pa Radiu Cirknu paslušu... :headbang:

A so b'li kaki ćevapi na ridah, al bom mogu j's roštilj gor prvlečt, k zgleda da od v's nau nch... Snoopy, Klajba: a nardimo eno roštiljado gor? Klajba zadolžen za pivo, Snoopy za maso (za ćevape), js pa roštilj prvlečem??? :naughty:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js hudm v Idrija sam diilat, pa nimam Idrskiga držaulanstua, taku de mi gri čis dobru za gastarbajterja. Sm se pa zadne tri tidne skuz z maturjm po Zal furu, pa en dan me ja apralu, pam ni nč pomagalu, pa sm dnes raj z autm pršu pa Radiu Cirknu paslušu... :headbang:

A so b'li kaki ćevapi na ridah, al bom mogu j's roštilj gor prvlečt, k zgleda da od v's nau nch... Snoopy, Klajba: a nardimo eno roštiljado gor? Klajba zadolžen za pivo, Snoopy za maso (za ćevape), js pa roštilj prvlečem??? :naughty:

:eek: :lol1: :lol1: :lol1:

Se moramo zment za prav termin, da ne bomo kakšnemu zboru v zele đampal. Drgač, jaz sem za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :lol1: :lol1: :lol1:

Se moramo zment za prav termin, da ne bomo kakšnemu zboru v zele đampal. Drgač, jaz sem za

Po moje ta praw termin en četrtek ob 18-ih, k bo lep vreme... Tako bi se lahk eni fural, eni bi gledal, eni bi užival v ćevapih... ob 21-ih pa bi se lahk že vsi domov spokal (po želji).

Ka pa rab'mo... En plato pira, pa dve plastenki coca-cole pa tri, štiri kile mase, pa par štruc, pa ajvar pa gorčico. Prostovoljni prispevki pa znesejo ene 4 € (jurja po starem).

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koliko oseb si ti to računal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 +/-? Nisem nič računal ampak mal na pamet usekal...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi moral prištet še korupcijska dejanja :P

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi moral prištet še korupcijska dejanja :P

Korupcijska dejanja so sprejemljiva samo od oseb nasprotnega spola in se plačujejo izključno v naturalijah. :whistle:

Ti moram vse nariasat??? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne. Sem mislil na može postave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!