Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ne, ne. Sem mislil na može postave...

uf... :headbang: 'maš prav. Hmnja... bomo že nabrali še kako porcijo ćevapov za njih. Pa fotru bom sunil nekaj "domaće mekane bosanske šljivovice", pa jim bom zamešal v Coca-Colo... :naughty:

Pa Irencko jim bomo podturili, da se jim prijazno smehlja in jim razkazuje svoj'ga daelimčka in ostale atribute.

Sva se končno srečala v petek zvečer okrog devetih na ovinku pri avtobusni v Hoteje City, sam' ona ni vedla, da sem jaz... Še odzdravila ni...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče kruha, ga ne rabmo, saj imamo pir. Saj pravijo˝eno pivo = 7 žemelj˝. :kva2: se ni neč čudnga, ka se tak redim, ka pa paim tuk kruha... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj polej rečemo?

V četrtek, 31. maja, 2007-ega leta gospodovega se na "Kačjih ridah" od prbl. 18 do prbl. 20 ure zgodi roštiljada. Za pivo skrbi klajba, za meso in kr'h poskrbi Snoopy, jaz pa prinesem žar, oglje slivovko in šibice, za razkazovanje atributov policistom pa je zadolžena Irenčko. Prostovoljni prispevki se plačajo na licu mesta v višini 5 €.

Kdo je za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se počutla, kt d mam nevem kero zverino med nogami :naughty: ne pa mojga limčka :whistle:

Zverino, a ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so b'li kaki ćevapi na ridah, al bom mogu j's roštilj gor prvlečt, k zgleda da od v's nau nch... Snoopy, Klajba: a nardimo eno roštiljado gor? Klajba zadolžen za pivo, Snoopy za maso (za ćevape), js pa roštilj prvlečem??? :naughty:

Ti to resno????????

Jst s mza samo....je pa en problem...jst mam čez tedn predavanja do8 se pravi sem šele okrog9 doma...tko da...termin bo treba na vikend postavit al pa na dopoldne :unsure:

Kar pa v veliki meri ni izvedljivo kajne... :hmm:

A mormo kakšna dovoljenja zrihtat???? :slap:

Kar se pa policije tiče....nč jim ne damo-kr nj se jim sline cedijo :kva2: :lol1:

bo irencko okol skakla da se jim bojo mel kj za cedit :naughty: :naughty:

pa še sando pokličemo...bo skrbela za "hlače" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

A mormo kakšna dovoljenja zrihtat???? :slap:

...

Jap... Glej da boš imel dovoljenje za žvečenje belega kruha s seboj, če ne te bodo oglobili. :naughty:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghibli , to je ziher MOTUL iz tvojega TDM.

Ne olje je bilo Modriča Optima takšno za Freewinde gosto k maslo da ne pušča pri tistih 2000 obratih kokr jih premore. :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... Glej da boš imel dovoljenje za žvečenje belega kruha s seboj, če ne te bodo oglobili. :naughty:

pa tisto za kurjenje v naravi, itd... ;)

pa prpravte se, da vam potem vsem tehnične preglede nardijo, če boste kej preveč pametni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Irencko jim bomo podturili, da se jim prijazno smehlja in jim razkazuje svoj'ga daelimčka in ostale atribute.

Sva se končno srečala v petek zvečer okrog devetih na ovinku pri avtobusni v Hoteje City, sam' ona ni vedla, da sem jaz... Še odzdravila ni...

uf sm mela eno zadi? juf drugič kr zaporo postav... hehe sm mogla pelat en krog (ud tamauga punco)

juf ti bi me pa kr polulančkom nastavu? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverino, a ;)

tako je... je treba kej narisat mogoče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je... je treba kej narisat mogoče :whistle:

boš risala po spominu al po občutku ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš risala po spominu al po občutku ? :P

very funy :whistle:

lh grm tut probat... kaj ti delaš sam po spominu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo na ride danes?

Si bil gor???In??Voda odteka na katero stran ceste?? ;) :lol1: :lol1:

@irencko in kakšno zverino bi ti risala????Če maš v mislih svoj mlinček... :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@irencko in kakšno zverino bi ti risala????Če maš v mislih svoj mlinček... :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ;)

še prašaš... uno k tvoje hlače nos :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še prašaš... uno k tvoje hlače nos :naughty:

Moje hlače pa nosm sam...tko da.. :closedeyes:

aja...že razumem... :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje hlače pa nosm sam...tko da.. :closedeyes:

aja...že razumem... :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

wi wi, sj gre :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre gre...samo kam??? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

u hlače... pa pol na ride...? no lh tut brez hlač :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf sm mela eno zadi? juf drugič kr zaporo postav... hehe sm mogla pelat en krog (ud tamauga punco)

juf ti bi me pa kr polulančkom nastavu? :unsure:

Jaz sem tudi imel eno zadaj v značilni rdeči jaknji... Pa sem vseeno uganil da si ti in ti pomahal oz. sva ti mahala. O:-)

Sicer pa... nekako se mi zdi, da ni ravno pretiranega navdušenja nad roštiljado na ridah... Kaj je zdaj to? A na ride hodite samo divjat, al' kaj? Ko sva s Suzy nazadnje šla na ride, sva šla kolenčkat... Ona je kolenčkala, jaz sem pa zadaj skrbel za kompresijo. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi imel eno zadaj v značilni rdeči jaknji... Pa sem vseeno uganil da si ti in ti pomahal oz. sva ti mahala. O:-)

Sicer pa... nekako se mi zdi, da ni ravno pretiranega navdušenja nad roštiljado na ridah... Kaj je zdaj to? A na ride hodite samo divjat, al' kaj? Ko sva s Suzy nazadnje šla na ride, sva šla kolenčkat... Ona je kolenčkala, jaz sem pa zadaj skrbel za kompresijo. :wub:

Roštiljada je super ideja...samo termin mi ne odgovarja...da ne omenjam vseh ki se bojo prislinili gor zravn...zlasti mam filing da bojo plavci pršl in nam vse pojedl :D...

Sj po ridah ne divjamo...mislem da še nism šu čez omejitev... :kva1: :lol1: :lol1:

Aha...ona kolenčka ti ji pa nagajaš?? :wacko: dobr da ne kolenčka po teb :kva2: :kva2: 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi meli drug tedn roštiljado gor

jst bom samo za atrakcijo pršu gor :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom samo za atrakcijo pršu gor :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ti boš za atrakcijo prinesel 3 kile mlet'ga pa tri štruce kruha, pa ajvar pa zenf... :whistle: Da bom imaj jaz kaj pečt...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!