Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ajej ajej tale motor pa je bil moj prvi er5,ki sem ga prodala v ptuj nekemu policaju,sem skor 100%prepričana da je taprav sploh po kufru in nalepkah na števcu se mi zdi da je nalepka od polinija gor sicer na slikci težko vidim.Škoda no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, kolk motoristov iz motosveta hodi na ride se postavljat pred kolegi :hmm:

Ker sem totalni nasprotnik takega dokazovanja :BUA: Morda sm staromoden, morda tut zato, ker sem sam dirkal raje po dirkališčih, na cesti nikol.

Sem pa tut že zgubu kolega na cesti, katerega sem srečal 10min pred nezgodo, ko se je pelu mimo mene in me (zadnjič) pozdravil :cry: Tut on je bil takrat na menjen na eno tako cestno turo ala kačje ride po kolenih...

No uglavnm, vsak dan spremlamo kolk je mrtvih motoristov, mamo tut črni forum tle gor, in če je že kdo tle, ki dirka tam in se dokazuje lahk rečem samo :BUA:

Pa ne mi zamert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem tuhtanju in študiranju situacije sem videl da je reveža iz MB zjebal ovinek.

Sigurno ga je. Tudi mene je (ne ta) in tudi mene bi (lih ta). Prouzaprou tudi jst sm 1x priletu prehitro ampak ok, ker sem poznal cesto sm se pac ful nagnu in odpelju ovinek, samo stric je tudi sam reku, prvo delo ku je ustal, da ni poznal ceste oziroma da ni vedu kaj je "za" ovinkom. In iz izkusenj (lih jst, k mam jake izkusnje :lol1: ) vem, da v takih primerih povsod pravjo in ucijo da treba gledat tja kamor HOCES it in ne v ograje, kolovoze, rozice, stoparke - ups, zaneslo - in iskat morebitne izhode. Se mi zdi da v taki primerih bi se vsi radi cimprej ustavli in potem poiscemo prvi prostor ki ga najdemo, ta seveda ni tapravi in pole... :cry: Ampak to je teorija, ko gre zares je stvar drugacna.

Tudi jst sm moru malo nabijat. :rolleyes:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sva z nts bila na ridah...mrtvo...kaj je zdaj to a vas mraz ne pusti ven al kako...sicer se jih je par peljalo sam se ni nihče ustavil...mislim da je pol ko sva odhajala bilo na ridah 5 motorjev...mende ne bo več gužve na ridah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mende ne bo več gužve na ridah....

jp, zmeri majn nas bo :grim nas zebe u jajčka :kva2: jutre gremo en giro, pa lahko se naflikamo kej tm, nevem, možno. Ma veš kaj je še problem... ponavadi smo se na ridah dobivali ob 18h, se spomneš :rolleyes: pridi zdej ob 18h tja, je že senca in pošteno mraz, pa takoj rata tema pole :BUA: počakat drugo pomlad :yea2: pa bojo spet ride v akciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja maš res...zdej je do 17.00 optimalno...torej ob 16.00 bi moral bit zbor gor, potem kakšna krajša fura...in nato vsi proti domu....ker je neprijetno če je senca.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res...ti povem danes je bila prov žalost...tud na cesti je čutit velik upad motoristov...tisti ki se vozijo in vračajo z obale pa nimajo časa postajat na ridah ker se mudi domov pred temo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res...ti povem danes je bila prov žalost...tud na cesti je čutit velik upad motoristov...tisti ki se vozijo in vračajo z obale pa nimajo časa postajat na ridah ker se mudi domov pred temo....

Bomo pa začel z avtomobili hodit na ride :P Jest sem dons že :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se 2x peljal čez ride - prvič okrog poldne in drugič med 19 in 20 uro. Ampak do kakšnega brusenja tačk jaz pač ne pridem... :notworthy:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pa začel z avtomobili hodit na ride :P Jest sem dons že :doze:

to pa sploh ni slaba ideja :hmm:

čeprav se bodo takoj najdli nasprotniki :rolleyes: na forumu mislim :)

sam z avtomobili bi pa moral ponoč,ko ni prometa,sej vidi se pa,sploh smo pa že tko in tko vsi napiflani te ride,da bi jih že skoraj v miže loh speljal :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst hodm.....

Včeraj sem bil gor na kačjih stezicah tik pred tistim popoldanskim dežjem. Blo je gor kar nekaj motosvetovcev... (oziroma maksijevcev)

... kar se pa tiče postavljanja pred gledalci na ridah,

ma sploh ni to to. Na Ljubelj se peljem včasih tud 4x, pa ni nobenih gledalcev nikjer. Temu se reče "addicted to curves" - sploh pa če si s takim motorjem, ki uživa v ovinkih. Nisem ravno štel včerajšnje vožnje po ridah, ampak mislim, da jih je blo okol 5 ali 6. Pozna se mrzel asfalt, ampak je vseeno boljše kot ljubelj, ki je cel dan v senci. Škoda, ker so ride zame tako daleč. Predvsem zaradi tega, ker je cesta iz Škofje Loke v Idrijo za en k.... (razen Šk.L. - G.vas :ph34r: :naughty: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... to si ti... Tvojega motorja ne moreš "ne videt". ;) Lep... Bi lahko kaj rekel da se spoznamo. No, pa naslednjič!

Sicer pa je bil včerajšnji dan fenomenalen, sploh večji postanek na ridah. Nimam pojma zakaj sem bla letos komaj drugič na teh ovinkih... Sam gužva me je malo motla (ogromno motorjev in ostalega prometa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ride so kar prazne. Včeraj ob 18 30h kot, da pri nas sploh ni racerjev.

Pissmonkey, ko boš šel proti ridam pojdi čez deželo Cvetja v jeseni. Se ti bom pridružil B)

Če te moti cesta, ti dam za avtopralnico :devil:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sva slišala eno 125-ko in nas je firbc matrall, če se bo pametno pelu skoz ovink al bo pretiravu k ve, da ga gledamo.

no in točno zaradi tega motoristi na Planini padajo in bojo padal še naprej !!

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ti povem d je fant lepo odpelu tudi pole po nesreči in ni pretiravu :notworthy: čeprou smo ga vsi gledali... Sploh pa, opažam d s(m)o motoristi kar pametni kar se tega tiče. Večina nas sploh ne tišči, pa če nas kdo gleda al ne, itak se pelješ za svoj felling :OK: js vem d tiščim tudi če me noben ne gleda O:-) še rajš, po ridah pa ne brusim več :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ti povem d je fant lepo odpelu tudi pole po nesreči in ni pretiravu  čeprou smo ga vsi gledali... Sploh pa, opažam d s(m)o motoristi kar pametni kar se tega tiče. Večina nas sploh ne tišči, pa če nas kdo gleda al ne, itak se pelješ za svoj felling  js vem d tiščim tudi če me noben ne gleda  še rajš, po ridah pa ne brusim več 

padec me spominja na Lordsmitha.....je podobno blo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo mislil name z besedami ''125'' naj povem, da se ne vozim z motorjem zaradi drugih ampak samo zaradi sebe. Edini ovinek, kjer se povsem brez strahu

peljem po kolenu je nekje, kjer ni nobenih gledalcev. Če pa bom to delal na ridah

pa je moja stvar, vendar sam nisem ljubitelj drznih dokazovanj. Saj obstajajo tudi

varnejši načini dokazovanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!