Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

No, se bo kdo izjasnil, kolikšna je pristojbina za udeležbo na pikniku? Je dovoljeno predhodno 2x ride v počasni vožnji prepeljati? Hvala za takojšne odgovore! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se bo kdo izjasnil, kolikšna je pristojbina za udeležbo na pikniku? Je dovoljeno predhodno 2x ride v počasni vožnji prepeljati? Hvala za takojšne odgovore! :naughty:

pa ja, s sabo pa mej kako pjačko, pa dobro volo...

in tu j tu, aja pa hlače :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil z mojo ljubo vceraj gor okrog 19:40, sva malo pocakala ni blo nobenega, ene dva sta se prepeljala cez. Glih na koncu planine srecala Irencko, je sla verjetno glih domov.

Do naslednjic.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp res je, sma se lih zgrešla... mrde tut dns kj prletim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa že lačna ratujem k se tolk menmo o tem pikniku

upam da datum za četrtek še vedno drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se bo kdo izjasnil, kolikšna je pristojbina za udeležbo na pikniku? Je dovoljeno predhodno 2x ride v počasni vožnji prepeljati? Hvala za takojšne odgovore! :naughty:

Prostovoljni prispevki zaželeni na licu mesta... Kak €, dva tri, štiri, pet, pač... Saj veš, da se pokrijejo osnovni stroški... Nobenih profitnih cen. :rolleyes: Za pijačo pa izak najbolje da poskrbi vsak zase...

zdej pa že lačna ratujem k se tolk menmo o tem pikniku

upam da datum za četrtek še vedno drži

Da, razen v primeru dežja!!!

Pa vklop si MSN že enkrat!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil z mojo ljubo vceraj gor okrog 19:40, sva malo pocakala ni blo nobenega, ene dva sta se prepeljala cez. Glih na koncu planine srecala Irencko, je sla verjetno glih domov.

Do naslednjic.

LP Burnout

Malce sta bila pozna, med 6 pa 7 je bila akcija gor, kar ene par folka brusilo kolena, pa tudi na ovinku je bilo živahno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex...a od drsnikov še maš kj??? :kva2:

dns zfleda da ne bo nč...dž dž dž... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostovoljni prispevki zaželeni na licu mesta... Kak €, dva tri, štiri, pet, pač... Saj veš, da se pokrijejo osnovni stroški... Nobenih profitnih cen. :rolleyes: Za pijačo pa izak najbolje da poskrbi vsak zase...

Da, razen v primeru dežja!!!

Pa vklop si MSN že enkrat!!! :krneki:

Če me danes po šihtu kam ne zanese bom ekskluzivno zate vklopila msn,se pravi 22:07 u živo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex...a od drsnikov še maš kj??? :kva2:

dns zfleda da ne bo nč...dž dž dž... :headbang: :headbang: :headbang:

Seveda imam, lepo in počasi je moj moto :P

Ja kot kaže bo res dež, precej temno je zunaj.. Škoda.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prej sm sou z vlakom mimo planine in vreme ni blo kej prevec lepo...a bo usen kdo na ridah??? :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mogoče, pa snoopy po šoli zihr :rolleyes: ti tut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej je prnas u bistrci ze kr sonce irencka pa snoppy sta verjetn ze na ridah :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam, k ste tko blizu rid. Men so se kar priljubile, kadar moram tam čez. Nobenega strahu več.

Iz Lj se mi vleče prot Vrhniki in pol čez semaforski Logatec.

Mogoče se pa v četrtek, če bo vreme, pridružim. Rada bi vas spoznala, ko pa vas berem. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mogoče, pa snoopy po šoli zihr :rolleyes: ti tut?

Predčasno končal :010

ja zdej je prnas u bistrci ze kr sonce irencka pa snoppy sta verjetn ze na ridah :?

Irence ni blo...kdo ve zakaj..... :hmm:

Blagor vam, k ste tko blizu rid. Men so se kar priljubile, kadar moram tam čez. Nobenega strahu več.

Iz Lj se mi vleče prot Vrhniki in pol čez semaforski Logatec.

Mogoče se pa v četrtek, če bo vreme, pridružim. Rada bi vas spoznala, ko pa vas berem. :yea1:

Lepo da so ti naši konci všeč...kr prid kj za vikend...pa še to...semaforje se da obiti :D

Drgač pa bil na rifah okrog 8....asfalt rahlo vlažen na določenih delih...pa nobenga gor :blink: :blink: ....in prva misel k je šla mimo mene....

VSI STE PUSIJI :photo:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Bo jutr kj???

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve kako vreme bo ju3 popoldne??? upejmo na sonce da gremo lohk mal na ride :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam, k ste tko blizu rid. Men so se kar priljubile, kadar moram tam čez. Nobenega strahu več.

Iz Lj se mi vleče prot Vrhniki in pol čez semaforski Logatec.

Mogoče se pa v četrtek, če bo vreme, pridružim. Rada bi vas spoznala, ko pa vas berem. :yea1:

Tudi mi tebe in dobrodošla u našo družbo,ter vabljena na roštiljado,(upam da bo)

drugače pa semaforjev v logatcu se lahko rešiš in v bistvu imaš še bljižnico do Planine

gre pa tako v začetku Logatca se pravi nasproti trgovine avtostil pred semaforjem zaviješ levo greš potem samo naravnost čez ležečga policaja in prideš do krožnega križiška kjer imaš tablo za Rakek in greš v to smer imaš nekaj ovinkaste ceste v naravi cca 5km in prideš v vas Laze potem pa imaš tablo desno za Postojno in greš v tej smeri čez Planinsko polje in prideš ven direkt pred tablo Planina,cesta je dokaj lepa in ne bo ti žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah....dj no Sanda...tm okol tistih ovinkov avto po šrek letijo...bolš da gre čez oba rondojapa čez grčarevc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej snoopy no :rolleyes:

ne pretiravi :headbang:

Ne se zaletavat u zid no...je škoda zida :kva2:

se pa dogaja tole veš...resno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predčasno končal :010

Irence ni blo...kdo ve zakaj..... :hmm:

Lepo da so ti naši konci všeč...kr prid kj za vikend...pa še to...semaforje se da obiti :D

Drgač pa bil na rifah okrog 8....asfalt rahlo vlažen na določenih delih...pa nobenga gor :blink: :blink: ....in prva misel k je šla mimo mene....

VSI STE PUSIJI :photo:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Bo jutr kj???

Kdo je pusi? :D Jaz sem bil na ridah, cesta kljub nižjim temperaturam dobro držala, ampak počasi ugotavljam, da moje gume postajajo brez profila, predvsem prva.. Bo počasi čas za menjavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Sanda, za povabilo in napotke.

bom probala tudi tam. Saj drugače sem že vozila z avtom tam okol do Rakeka ampak z motorjem je drugač.

Drugače mi je pa cesta od Grčarevca do Planine ful fajn, ker v avtu sem zmer bruhala, zdaj so pa občutki čist drgačni.

Upajmo, da bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pusi? :D Jaz sem bil na ridah, cesta kljub nižjim temperaturam dobro držala, ampak počasi ugotavljam, da moje gume postajajo brez profila, predvsem prva.. Bo počasi čas za menjavo :)

PUUSIIIII :devil: :devil: ;)

Hec stari....jst tut študeram počas da morm začet šparat za gumo...spredno prvo,pol pa še zadnjio vrjetn....

mater grejo hitr kilometri :cry:

B) B)

Dns pol bo kj??če bo dž...pridem jst s čolnom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!