Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ejej, če bo šlo tko naprej boste motorje prodal, da bote imel za bife postavt, pa eno čevabđinico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejej, če bo šlo tko naprej boste motorje prodal, da bote imel za bife postavt, pa eno čevabđinico :naughty:

Ej kamerat :hmm: , če prodam motor, bom imel za 3670 :beer1: , ou mater se že vidn ka dirkam pa gričku :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tundercat,nesmes zamerit pikijapok-u da je napisal tvojo indetiteto saj nas niti nepozna da bi vedu gdo je kdo!pikijpok je mogoče povezal po tem da sem tundercat jaz ker pac vozim thundercat-ko in je zamešal!tvoje indetitete ti nihče noče in nebo prevzel,zato se ti jaz opravicuje v njegovem imenu!plac smo gledali jaz,ernessto73 in pikijapok!slucajno smo se srečali ko je piki gledal plac,pa smo se mal menli glede piknika in smo se zapelali se na pijčko,dve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk pa ne mi zamert na napakah!važno je da se razumemo!HVALA ZA RAZUMEVANJE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejej, če bo šlo tko naprej boste motorje prodal, da bote imel za bife postavt, pa eno čevabđinico :naughty:

Hehe sam na pijačo misljo. Ja pizda sm je treba na vsake tok cjta kej spit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srčno upam da bo u četrtek dž da bo potem piknik u petek... :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe sam na pijačo misljo. Ja pizda sm je treba na vsake tok cjta kej spit

hm... kako to misliš vsake toliko cajta ..he he he :drunk: :blush: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to leti name je zadeva sledeča:

ROŠTILJADA JE NAPOVEDANA ZA ČETRTEK, 07.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure . Napovedano je tudi, da za pijačo poskrbi vsak sam (morda bo @Klajba prinesel nekaj rezervnega piva - se še ni izjasnil).

V petek smo si z @tundercat-om in @Ernestom ogledali prostor in sklenili, da je najbolj ustrezen prostor za piknik kakih 10 metrov po gozdni cesti, kjer je lepo umaknjeno in "skrito" s ceste in ne bo za nikogar moteče. Vremenska napoved za četrtek je nekaj vmes. V primeru dežja bomo zato piknik prestavili na PETEK, 08.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure in nato v skupini odidemo v Žiri na nadaljevanje žurke.

Tako, če še komu kaj ni jasno, naj se nauči brat'. :evilgrin:

kdor misli uletet naj se pofočka tuki gor

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :P

:lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom prišel za pol urce, kaj več pa ne bo zneslo, ker imam v ponedeljek izpit :wacko:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa so tote zveličavne ride......

Med Ljubljano in Postojno po stari cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti od Ljubljane proti primorski zraven kraja Planina, oziroma natančneje med Planino in Postojno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem prišel z rid.

Začuda sem srečal vec policijskih patrulj kot pa motoristov,

se pravi 2:1, pa še tem policistom se ni dalo kaj dosti migat. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene, mi kr net ni delu, kva dj kej dugaja gor? al ste iz cukra :whistle:

termo hlače pa bo :naughty:

tacih še niam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zapeljal gor pa dol okrog 19.30. Vse prazno, na celi poti srečal samo enega motorista. Drugače pa cesta lepo suha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zd'j pomen, da ste se vsi pofočkal za piknik???

Dejmo en FOČK napisat!!! :OK:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(:( jaz pa danes dobil plačilca na ridah. Okol 18.30 so me ustavli na zgornjem ovinku. Plačal zaradi telefona :headbang: :headbang:.

Drugače pa v 10 min ko je pisal plačilca se je pripeljal samo en motorist mimo...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(:( jaz pa danes dobil plačilca na ridah. Okol 18.30 so me ustavli na zgornjem ovinku. Plačal zaradi telefona :headbang: :headbang:.

Drugače pa v 10 min ko je pisal plačilca se je pripeljal samo en motorist mimo...

lp

a si bil z avtom, a si na motorju telefoniral med vožnjo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!