Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

:cry: kok ste žleht!!!!!

Ma ne, sej ni res, jaz te samo prizemljujem, da ne boš potem preveč razočaran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, sej ni res, jaz te samo prizemljujem, da ne boš potem preveč razočaran :whistle:

Bom te jst przemlu boš vidu....ti bom na the ovinku pivo postavu sred ceste...me zanima kako boš ovink spelu :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom te jst przemlu boš vidu....ti bom na the ovinku pivo postavu sred ceste...me zanima kako boš ovink spelu :evilgrin: :evilgrin:

:eek: :kva2: :kva2: , ab ti ris rat vidu, kak se mator na taspridn za 180° abrne v vadaravn ravnin :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ta vikend se zna zgodit da bojo ride bl prazne zarad MZ žiri...ali pa se motim in bo gor še več motoristov...

no ja v vsakem primeru bom pršu pogledat gor :blush: :OK:

PS:ne pozabte kakšne slikce narest na pikniku

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-ha... alora n's bo ene par... že darujem (mlado devico) bogovom za lepo vreme. :devil:

A sebe? :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kak mimoidoči se lahko ustavi pri vas, ko boste to veselo obračali čevape ju3?

Welcome on board. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste že napisali ko me ni blo gor ene par tednov :eek: nazadnje sm bil tuki ko smo se menli o tistem pikniku in o ustavnovitvi moto kluba Kačje Ride :OK: kaj pol a to je zamrlo al se že kaj dela na tem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste že napisali ko me ni blo gor ene par tednov :eek: nazadnje sm bil tuki ko smo se menli o tistem pikniku in o ustavnovitvi moto kluba Kačje Ride :OK: kaj pol a to je zamrlo al se že kaj dela na tem :hmm:

Poglej od tukaj dalje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor misli uletet naj se pofočka tuki gor

Fočk sam kaj k bom verjetn že delal popoldne, mogoče pa kdo pride kej prej :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je napovedano sonce, tako da nebi bilo napačno premisliti o prestavitvi piknika :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je napovedano sonce, tako da nebi bilo napačno premisliti o prestavitvi piknika :glare:

eh sobota odpade, je zbor u žireh tko de... razn če bi petek, pa se gre pol direkta na zbor, ampak sj j tko tut vredi... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pikec!pridem pogledat,kok se bodo cmarli čevapi!upam da nebo padalo!pa tu prnesem kej zraven,mislim mesa!tko en fočk za oso!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MMMMMMISLIMMMM DA OD PIKNIKA NEBO NIČČČČČ!UPAJMO DA BO VREME!PIKI ZAKAJ PA FORSIRAŠ PIKNIK V ČETRTEK?ZAKAJ NE V PETEK ALI SOBOTO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!