Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jutr ob 16h se bom nacrtala na ridah,kar rečem to drži(neostik) :D

Me pa prou zanima kaj boš mela med nogami :naughty: O:-) razen :kva2: Zna bit d pridem pofirbcat... ob 16h praviš...DRŽI :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa prou zanima kaj boš mela med nogami :naughty: O:-) razen :kva2: Zna bit d pridem pofirbcat... ob 16h praviš...DRŽI :grim

ja kaj le kaj še vedno sam lulico,luleka ne morem met .)

drgač pa da te ne bo firbec matral,oz da ne boš zastojn hodil,pa bil pol razočaran,bom prišla kr z mojo drago fzs.bolš bo da ti nebi delala konkurence če ne drgač z lepšo hrc barvo,ma je merda k ni reg,tko da ne bo nič,čeprov me ma da bi se šla mal pelat,sem pa no bom vidla kaj bom sčarala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej, pridi pokazat :OK: Zamenjaj tablce, s tvoje Fazerke rukni gor pa bo :P Kaj pej to pomeni, d bo to tvoj nou moped al od koga druzga :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj le kaj še vedno sam lulico,luleka ne morem met .)

drgač pa da te ne bo firbec matral,oz da ne boš zastojn hodil,pa bil pol razočaran,bom prišla kr z mojo drago fzs.bolš bo da ti nebi delala konkurence če ne drgač z lepšo hrc barvo,ma je merda k ni reg,tko da ne bo nič,čeprov me ma da bi se šla mal pelat,sem pa no bom vidla kaj bom sčarala

:hmm: nč ne razumem...kašno hrc barvo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: nč ne razumem...kašno hrc barvo....

simpele :D meni konkurenca->Honda CBR, sam d ni črna rdeča, je HRC, bela rdeča plava/viola :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sva z nts bila na ridah...mrtvo...kaj je zdaj to a vas mraz ne pusti ven al kako...sicer se jih je par peljalo sam se ni nihče ustavil...mislim da je pol ko sva odhajala bilo na ridah 5 motorjev...mende ne bo več gužve na ridah....

Napača, dragi Thundercat! Bili, in to ne malo nas! Bladzo, Climber, Masha, Zoolo, Mustang, Teya in jaz... pa smo potem lepo šli še en giro po Primorski... tja do Vipave in čez Kras do Ilirske Bistrice na obisk do Kat in Rudeta.... potem pa lepo nazaj v močvirje... spet čez ride... Torej smo bili 2x tam... ;)

Aha, seveda: vmes nekajkrat gor-dol... :yea2: Brez dokazovanja... samo za užitek! :OK:

Aha2: pa še Pek s svojo drago je bil... pa še nekaj drugih, ki jih ne poznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ob kateri uri ste bili tam :? .... midva prideva ob 15.30 in sva sama sedela... potem se je ustavilo par motoristov..... ob 16.30 pa sva šla, ker sva bila obveščena, da je na Rakeku dež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli Bladzo, Teya in jaz ob 13:40, ostali so se natepali tja do 14:15, potem pa smo skupaj šli okoli 14:30 dalje. Nazaj grede smo bili spet tam ob 18:50...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neostik ne frži žal mi je da me danes ne bom letim za ajdovščino in novo gorico ćez slabo uro mogoče se kje srečamo bom pa zadi na goldy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, bli na ridah ob 16h prisotni: Js, TC, klmn, druzga ne duha ne sluha :grrr

danes, bila na ridah ob 18:30 prisotna: klmn in js, nobene žive duše nikjer :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogu do mene prit na kofe!! Pa šli lahko malo pogledat do Gerova (ride). Ja no kukr čš! Se vidmo 4. v LJ ane?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogu do mene prit na kofe!! Pa šli lahko malo pogledat do Gerova (ride). Ja no kukr čš! Se vidmo 4. v LJ ane?

Lp Burnout

sva šla firestartarse obiskat, sam sva jo pičla domu preden se je tema nardila. Dvomim d bo ratalo letos do Gerovega prit, upejmo :hmm:

Ja, 4. se u LJ vidmo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, bli na ridah ob 16h prisotni: Js, TC, klmn, druzga ne duha ne sluha :grrr

danes, bila na ridah ob 18:30 prisotna: klmn in js, nobene žive duše nikjer :grrr

Si naju z Maticem očitno zgrešil... TCja sva še videla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogu do mene prit na kofe!! Pa šli lahko malo pogledat do Gerova (ride). Ja no kukr čš! Se vidmo 4. v LJ ane?

Drugič pa vrži poleno za mano... ;) Ampak takrat, ko grem na Gerovo, ne nazaj grede... ehehehehe.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za na Gerovo sem te slišal (vsaj mislim da si bil ti). Pa še nekaj sem glih v bajti rihtal. Sam zdej se pa pazi letečih polen ko boš tam okrog!! :lol1:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, bila na ridah ob 18:30 prisotna: klmn in js, nobene žive duše nikjer :grrr

ma ne vem če se nisi za kako minuto zlagal...al pa ne no...ker 18.22 sem naredil še eden krog po ridah potem pa proti domu....škoda..... :)

mislim da sem tudi symruja videl...ne vem če je bil on... nekaj grozno podobnega se je kotalilo po ridah....sicer bi se ustavil sam sem se z natašo ravno 3 minute prej pogovarjal in ji naročil polno bojno opremo in to, da me počaka pred hišo samo da jo poberem in greva naprej...in ker obljuba dela dolg ni bilo časa ustavljat...tako da če je bil symru naj mi ne zameri ne-gostoljubja.... ;)

aja pa še Kat je naredila dva kroga po ridah...prijazno pamahala in odpeljala proti domu.... :)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam od 15 30h do 15 55h. Z mano je bil en mlad dečko s Aprilio 125. Sva se naveličala čakat in sva........Nazaj grede sem na vrhu rid srečal nekoga s cbr 600 f črno :hmm:

No ja, potem pa Godovič, Idrija pa domov.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam od 15 30h do 15 55h. Z mano je bil en mlad dečko s Aprilio 125. Sva se naveličala čakat in sva........Nazaj grede sem na vrhu rid srečal nekoga s cbr 600 f črno :hmm:

No ja, potem pa Godovič, Idrija pa domov.

LP Cvetoo.

e to-> mene :D ja 15:55 je bla k sm bil na ovinku, pole k ni blo nobenga sm se zagnal še dvakrat gor in dol :yea2: pa ustavu na ovinku k je pršu še klmn in TC. Pol sva s klmn-om odrinla obiskat Firestartarse in nazaj grede pr Brezovici srečala Gregsa, na ridah pa nobenga. TC, zgleda d smo se zgrešili lih za kšno minuto :hmm:

klapa, se mormo bol organizirat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še Kat je naredila dva kroga po ridah...prijazno pamahala in odpeljala proti domu.... :)

me je od Kozine do Postojne tok prepihal da sm rabla dvojno dozo rid, da sem se ogrela spet na bivansko temperaturo :doze: ... drugič se definitivno ustavim :OK: , sam bom prej še eno plast kože gor navlekla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr dans je krasn dan zihr bo kej folka na ridah,no jaz se počas odpravim na motor po pa grem kamr bo cesta peljala,na ridah pa zihr pokadim en čik al pa dva,gdaj pa res ne vem upam pa da taprav cajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmokak, mogoče sem te celo srečal včeraj na ridah okol štirih, a imaš mogoče čelado shark ?

np, SHOEI, si pa zihr vidu mene, k sm tudi js tebe. Si šou dol, lih zadnje ovinke sva se srečala ne :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!