Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

dex!a veš da tvoj prjatu ki si mu bližno srečanje z njim,je zalužu ku zmaj!veš koga mislim (fzr-jko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem se ustavu in pokadu en čik, sam je tko zgledal k da se hoče vsak zase brigat :P Nism pa vidu nobenga poznanega pa nismo pol nč debatiral...

Bil sem z Banditom 1200 naked v Berik kobinezonu.

:hmm: naslednič bom vedu..pa te mal okol kepe mahnem...al pa dj ti mene...k ne zgleda da smrkovc tebe starejše :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snupec,kva je stabo?!?ti bi sam tepu okol kep!hmmmmm to ni dobro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snupec,kva je stabo?!?ti bi sam tepu okol kep!hmmmmm to ni dobro!

Če bi jih rad fasal prid pa ti dam datum...čakalna doba je 3 mesce...tok da pridem iz bolniške :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jih rad fasal prid pa ti dam datum...čakalna doba je 3 mesce...tok da pridem iz bolniške :lol1:

Žiu norc... boš spet komu z brado, nosom in čelom členke na roki razbou :closedeyes: pa čeule s šmrklom umazu :closedeyes:

:lol1:

Kdaj boš na ridah...te pridem še js mau po pesku vlečt :lol1:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš...ti si pa dost mejhn da ti s smrklom hlače zasvinam...in boš zgledal kot prepotreben ata k nonstop špila fliper :lol1:

na ride pridem...kdaj...tja do 7 bom ziher gor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex!a veš da tvoj prjatu ki si mu bližno srečanje z njim,je zalužu ku zmaj!veš koga mislim (fzr-jko)

Vem.. :xx:

Sem bil tam, še srečala sva se, ko sem poeljal gor, takoj za tem se je pa zgodilo. No samo se je kar dobro končalo, upam samo, da je z rebri vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo vidno:

Nov termin za :drunk: in PIKNIK NA RIDAH: PETEK, 15. 06.2007 od 18-e do 21-e ure!

Upajmo, da bo vreme tokrat na naši strani. :grupni:

No, očitno nas bo k'r ene par gor... Bo luštnu!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo vidno:

No, očitno nas bo k'r ene par gor... Bo luštnu!!! :rolleyes:

O tem sploh ni dvoma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj danes kdo pride

mene je današnja furca tok zjebala da sem klicala na šiht in zahtevala dopust tako da juhuhu

se vidmo kej gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj danes kdo pride

mene je današnja furca tok zjebala da sem klicala na šiht in zahtevala dopust tako da juhuhu

se vidmo kej gor

:unsure:

Razvajeno dete :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, mene verjetn ne bo jutri. Bom na Lescah poletela z letalom na panoramski polet ki sem ga Poklonila moji mami in grem,seveda, z njo. Ne verjamem, da bom pravočasno doma, da bi lahko še do Planine prišla.

Sorry, ampak vreme pa , upam, da bo. Za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sva šla midva preje v Postojno in nazaj ni bilo nikjer nikogar... Pod mostom AC je vedrila skupina motoristov, saj je na Postojnski strani nekaj kapljalo iz neba, medtem ko je na "naši" strani ravbarkomande bilo prijetno suho... Se je pa podil gor in dol osebek na nečem rdečem v rdeče-črno-belem kombinezonu... sem ga celo dvakrat pozdravil... :whistle:

No, pa sva pristala v še "gradu" na ledeni kavi... Tam pa je bil osebek z belo-plavim Suzukijem, pa je na veliko tulifoniral, nato pa izginil... Nisem dobro videl, kdo je bil... :krneki:

No, upam, da vas bo jutri ob tej uri (okoli sedmih) kaj več kot danes... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm biu na placu in sem uletu skoz planino na radar a srečo sem mel da sm taprau cajt vidu k so skasiral tri ali štiri motoriste tko da sm pelu mim radarja po omejitvah!na placu sm pržgal čik in naenkrat se zaslišim grmenje oziroma,ku da bi prgrmel BOMBNIK!!!!LAHKO SAM UGIBATE KDO JE BIU!Z DEX-OM SVA SE MAL MENLA IN POL UŽGALA DOMOU!tko da dns nč posebnega se ni dogajal na THE OVINKU sm pa kje kak motorist je peu mimu in uboga dva fanta k sta prvič bla na ridah sta skasirala kazen!če sem prou razumu zarad hitrosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upej da jih ne bo preveč k pol bo futra zmankalu :whistle:

sam ne lačna gor pridit...jst bi tut rd kakšn čevap pojedu...

PS:če čevapov zmanka...da ne bi nežni spol po mojih hlačah planu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm biu na placu in sem uletu skoz planino na radar a srečo sem mel da sm taprau cajt vidu k so skasiral tri ali štiri motoriste tko da sm pelu mim radarja po omejitvah!na placu sm pržgal čik in naenkrat se zaslišim grmenje oziroma,ku da bi prgrmel BOMBNIK!!!!LAHKO SAM UGIBATE KDO JE BIU!Z DEX-OM SVA SE MAL MENLA IN POL UŽGALA DOMOU!tko da dns nč posebnega se ni dogajal na THE OVINKU sm pa kje kak motorist je peu mimu in uboga dva fanta k sta prvič bla na ridah sta skasirala kazen!če sem prou razumu zarad hitrosti!

Mah ja bel Kangoo naju je dobu na radar :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja...čez planino pelte po omejitvah...ker je zelo velika verjetnost da boste ravno takrat ko boste to najmanj pričakovali dobili sliko...in to ne bo od skrite kamere.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm biu na placu in sem uletu skoz planino na radar a srečo sem mel da sm taprau cajt vidu k so skasiral tri ali štiri motoriste tko da sm pelu mim radarja po omejitvah!na placu sm pržgal čik in naenkrat se zaslišim grmenje oziroma,ku da bi prgrmel BOMBNIK!!!!LAHKO SAM UGIBATE KDO JE BIU!Z DEX-OM SVA SE MAL MENLA IN POL UŽGALA DOMOU!tko da dns nč posebnega se ni dogajal na THE OVINKU sm pa kje kak motorist je peu mimu in uboga dva fanta k sta prvič bla na ridah sta skasirala kazen!če sem prou razumu zarad hitrosti!

:D

No, škoda edino, da se mi je tako mudilo domov, da ni zneslo za tisto kofe :) Pa drugič :)

Drugače pa radarji so kar pogost pojav v Planini, zato lepo po pameti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

No, škoda edino, da se mi je tako mudilo domov, da ni zneslo za tisto kofe :) Pa drugič :)

Drugače pa radarji so kar pogost pojav v Planini, zato lepo po pameti :)

Ma kaj po pameti - po omejitvah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex ma ni panike!bo že prilka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!