Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

zastojn ne dam nč razn khm....

ja zumo uštiman danes dobim še nosilc upam, pol pa greva pop na probno vožnjo,morem zdej še musko našopat gor drgač pa dela k šus,fora je bla pa u xp-jih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z žepi za ta zreuga :naughty:

Kot prvo: spraševal sem nežnejši spol

kot drugo: jst mam vedno za ta zrelga...sam ga ne morm dat u žep-je na varnem u hlačah :lol1:

kot tretje...nekam sumljivo se oblači :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem a nej povem po pravici al nej se mal zlažem ampak tukaj se je malo prej ulilo in je že mimo sonce sije,vmes pa še grmi

ampak po moje bo tole do 19h že nekje u prištini tako da nislim da ne sme biti panike za preplah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot tretje...nekam sumljivo se oblači :unsure:

Sam se res, jaz pa moram popoldne z raketo v Ljubljano. Kar se pa tiče druge pozicije: očitno res lahko tako rečeš, da ga imaš na varnem u hlačah, če se greš "cyber sex" pa "hands worked cream pie" :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na Vrhnki pada za use soude, kolkr sm pa gledal radarsko sliko padavin, je šlo že vse mimo rid, tako da čez cca 30min bo spet lepo sončno. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na Vrhnki pada za use soude, kolkr sm pa gledal radarsko sliko padavin, je šlo že vse mimo rid, tako da čez cca 30min bo spet lepo sončno. :worship:

condor nisi mi odgovoru na PM...A si taprav al ne?Se poznava an :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvečer vreme bo... mislm LEPO, SONČNO... no en smo optimisti, ma sj so sam plohce...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvečer vreme bo... mislm LEPO, SONČNO... no en smo optimisti, ma sj so sam plohce...

:whistle:

Ma, kr je dast, je lahk tud sunce ab pou nači, pa še usen mede :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je vreme u k...

Jst sem še zmeraj v šihtu mal vedrim, na Vrhnk še zmeraj pada za use soude.

Upam da bo kej hmal nehal da gremo pocas domou, pa na ride :D

Bom pa saj mal motor spucu :D

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Idriji se pripravlja nova mokra dobava dežja :unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dost mam čakanja, iz tavelke vreče za smeti sm si naredu dežni kombinezon, zdej jo pa sam še mahnemo na ride pocas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdej bo kej gor al ne pred eno uro blo sonce u planini :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz Lesc nazaj. V ljubljani je nehalo padat, zdaj je sonce. A še vedno ne vem, a naj se odpravim proti ridam al ne. Mam čist novo prednjo gumo pa ga ne bi srala po dežju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz Lesc nazaj. V ljubljani je nehalo padat, zdaj je sonce. A še vedno ne vem, a naj se odpravim proti ridam al ne. Mam čist novo prednjo gumo pa ga ne bi srala po dežju.

V okolici rid je par oblakov, nič dežja, ceste suhe, tako da kar na pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sam kramo zvlečem nase pa gasa.

Vsi ki ne pridete, naj vam bo žal :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

exluzivno iz rid sem dobila sporočilo da ogenj že gori :worship:

tko da se sam oblečem in šibam na čvape

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V živo iz rid: PIKNIK BO, oz je že!!! Zbrani smo Condor, Suzi, ????, Irencko, Sanda v prihajanju, Snoopy v prihajanju, Krokarji neki krožjo, ampak si ne upajo ustavt, ...

skrataka, piknik JE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogenj že gori... Prve slike so že... Če bi 'mel boljšo povezavo, bi uploadal, ampak prek GPRS bi predolg trajal'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!