Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

evo pršu srečno domov. In vi še vedno dežurate ne ridah??? Drgač pa zakon je treba še kdaj ponovit hehe. čevapi odlični :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo piknik uspeu, blo zakon, in potrebno ponovitve :worship:

ena za pokušno :P

post-11135-1181936990_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo

sam da pridem en štuk višje pa prlimam še kakšno fotko

čvapi odlični vse pohvale PikiJapoku in Suzy

en mal me je še namočilo od kalc do hotej in nazaj do kalc ma nej blu panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus...vidim da dobil škornje :naughty:

Dubu dubu :naughty: ... kdaj se dobiva, da mi mere uzameš .. :lol1:

Piknik uspeu ... dobra dužba... mau sm gume in lepe bele čeulce umazu.. ampak bom preživu :naughty:

svaka čast.. se priporočam :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk!evo mene,da še jst mal pokomentiram!PIKNIK:PRVI LETOS IN UPAM DA NE ZADNJI!MEN JE BLO SUPER GLEDE NA TO DA SMO JST,PIKI IN SNUPEC VRTEL GOFLE IN ZEZANJE DO STO!BILO NARODNJAKA,METALA PA TUD ROKA!SKRATKA MUSKE ZA VSAKO UHO!mal me je motlo da nas je blo mal,jebat ga bo pa drugič več folka!TISTI KI NISTE BLI NA PIKNIKU VAM JE LAHKO SAM ŽAL!HEHEHEHE PIKI,PANORAMSKA VOŽNJA JE BLA SUPER,SAM PA,TUD NAJKRAJŠA V ZGODOVINI NOTORISTOV!HE HE!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ona tud kadi naskrivaj

ne vem kje so ostali da se še niso javli in nalimali fotke gor,pa tok so se hvalili sam da domov pridejo

in pol jz k nardim še krog po pikniku prehitim vse po vrsti

ne vem kaj je klajba zahinavu pa ernesto :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST NISEM NIČ FOTKAL TKO DA TUD NČ NEBOM OBESU GOR!FOTKU NISEM PA ZATO KER JE NA PIKNIKU BILO FUL APARATOV IN PROU USI SO TULILI DA K PRIDEJO DOMOU DA BODO DALI FOTKE NA NET!DEJMO KRIČAČI KJE STE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ju nisem nč TULILA da bom kej gor dala

k sm itak res mislila da bom tazadna doma

pa se je zadeva zgleda mal obrnila

hm mogoče jim je pa štroma zmankalo k spet neki seka

al misliš da so se zastrupili s čvapi zaradi prevelike količine :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem mislu nate,tebi svaka čast!ampak na ostale!kar se tiče pa čevapu se mi zdi da so bli full dobri, sam pa nisem prepričan da ni kej PIKI domešal v meso mislim kej sumljivga!!!če je že kej kracal po masi pol zgleda že tako da je delovalo na druge ker očitno sedijo na wc školjki in ne za kompom!HE HE HE!!!!ALO SERONJE PA KJE STE!!!??????PIKI,NAME TVOJE začimbe niso delovale,hvala bogu!ČEVAPI NJAMMMIIII!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piknik je biu super, fajn bi blo če se bo še kdaj ponovilo, zdej pa mal da se ostalim sline cedijo kaj so zamudil. :naughty:

img0880a11zt9.jpg

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega mulca sm pa že vidu... mi po kurniku šar... zdj pa vem zakaj moje kure nosjo tok mala jajca :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!