Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Vceraj malo pred 18. se je en tip z CBR usu na ridah. Spodnji ovinek peljl ful dobro, zgornjega levega mu pa ni uspelo nazdit in KRASHHHHH!. Njemu na sreco nic, cebeera bo pa rabla cel nov zadnji del.

Fantje pocasi, ki je ze mrzu alfalt, pa tudi nekaj sudra je na cesti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne barve cbr je bila....pa s kje je bil.....ker poznam par kolegov ki se po ridah s cbr vozjo, se bojim da je kateri izmed njih :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne barve cbr je bila....pa s kje je bil.....ker poznam par kolegov ki se po ridah s cbr vozjo, se bojim da je kateri izmed njih :unsure:

eden od lokalnih matadorjev po možnosti :hmm: upam d ne :unsure: Sicer pa dvimim d bo kej z ridami danes, tle pr nas se prpravlja na dž :? Če pa bom pršu, sporočim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden od lokalnih matadorjev po možnosti :hmm: upam d ne :unsure: Sicer pa dvimim d bo kej z ridami danes, tle pr nas se prpravlja na dž :? Če pa bom pršu, sporočim

da tema ne zamre:

no, kua ste pol nagruntal ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden od lokalnih matadorjev po možnosti :hmm: upam d ne :unsure:

Moja CBR-ka je še cela :OK: Bil včeraj pozno popoldne gor, malo preveč prometa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ko sva se z drago vračala iz Lj. sva na ridah ulovila sando7....bilo je 18.10 prometa skoraj nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se tale moja Delta zmiga in dostavi vse dele, ki jih moja lubica rabi, se še jaz kaj zapeljem po ridah letos... Pa upam, da vas kaj srečam in se potem dejansko srečanja tudi kaj spomnim :D :D :D :D

Uživajte in srečno,

LS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja CBR-ka je še cela :OK: Bil včeraj pozno popoldne gor, malo preveč prometa...

a ti si ta dirkač k si vsakič pomahal ko si šel gor in dol.

ja neki nas je pa le blo še misty se je prpelov mal naokol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam svojo cbrko sem pripeljal pokazat, da je še cela :D

kmalu pa ne bi bila več :ph34r:

asfalt je zajeban ratu, ko smo odrinili mi je na prvem desnem ovinku po glavnem ovinku (proti Planini) zdrsnilo sprednje kolo :BUA:

k sreči sm ga ujel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si ta dirkač k si vsakič pomahal ko si šel gor in dol.

Tko zlo pozersko pa tud ni blo, no <_< ... pomahal sem, ko sem se prvič gor pripeljal ... in pomahal sem, ko sem sem vedel, da se zadnjič dol peljem :unsure: ....

Je pa res, da sem precej z rokami okoli motorja mahal, ker nisem vedel kam naj jih dam, ko sem se vozil za kolonami kombijev. Na CBR-i je treba včasih hrbet poravnat, tko da se z eno roko mal pelješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premrz je za po ridah ga srat, no pa že tko ni lih idealno :angry:

Aja, moja cbra je tud cela :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, moja cbra je tud cela :rolleyes: B)

moja tudi O:-) čeprou po krasu se širijo čudne govorice, nej ne bi bla več :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo spet prometno na ridah :naughty: Je blo na pocivaliscu cel kup folka ob cca 15.45, k sm se vracal v ljubljano. Zal se nisem mel casa ustavit, tko da sm se samo peljal mimo (crna rs 250), se bom pa drugic 100% :OK:

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,te kacje ride so pa res nekaj... tam lahko mirno kadim in opazujem kako ljudje delajo nekaj, cesar jaz nikoli ne bom.

Vsem "kolenckarjem" pa: respect.

P.S.:

Teya&Gregs: nikoli si ne bom kupil motorja! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okul 16h 20 ride full pouhne. Se mi zdi d je bil Sax na ovinku stal, in Cagiva sedel na ograjci (vidu moped) pa motor od Brrrm-a je tudi nekje slonel na štapci :hmm: No če me še kdo ne pozna, js sm bil tisti k je skupej z srebrnim banditom-on je EOS (tudi MS) lih prpelu s črno CBR zapeljau na pesek, počaku še enga z ZR7 in pole pičla dalje. Ste nas nekam čudno gledali, pole sva se vas ustrašla :huh: :chase:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,te kacje ride so pa res nekaj... tam lahko mirno kadim in opazujem kako ljudje delajo nekaj, cesar jaz nikoli ne bom.

Vsem "kolenckarjem" pa: respect.

P.S.:

Teya&Gregs: nikoli si ne bom kupil motorja!

Eh, Mustang, ne tako govorit, no... B) Veš, da bi lahko, no... Je pa drugo, če si to želiš ali ne... ;) :D Torej reci: moooooogooooooče si ne bom nikoli kupil motorja! ;) :afro1: Če se kdaj odločiš za menjavo, ti obljubim, da ti pomagam pri nakupu... :grim

MMG: tudi moja CBRa je cela... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in Cagiva sedel na ograjci (vidu moped)

Ja prov si videl :)

Sej sem videl,da si ti, pa sem mislil da se boš kej ustavil,da bi kakšno rekel,ampak ne ti se odpelješ :P :D :D

Ja je blo kar nekaj folka danes gor, eni se res dober vozijo :notworthy: jaz sem pa raj počakal in se pozneje mal vozil,ko ni bilo več tolk občinstva :P

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no z natašo sva z avtom prišla po 17 na ride...malo pogledat...kr gužva je bila...pa žal se je eden zložu na ovinku.... :cry: ma mu ni blo dost...

dva na ninjah 10, novih, sta gor pa dol vozila skozi glavni ovink, eden izmed njih takoj po glavnem ovinku na zadnjo gumo pa dejmo.... :BUA:

sem sam čakal kateri se bo prej zložu....oba z Go reg......sam se je pol en drug zložu ne onadva.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,te kacje ride so pa res nekaj... tam lahko mirno kadim in opazujem kako ljudje delajo nekaj, cesar jaz nikoli ne bom..........

......razumel!!!!!

:kva2: :kva2: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Fantje obvladajo??????......bedarije pri 60km /h in ogrožajo druge udeležence v prometu.Kakšne čase imajo ti ki obladajo na Grobniku?(tam slajder brusiš pri 90km/h in več.Na kačjih ridah lahko pokažeš kolk si opičen v glavo ne pa kolk obvladaš motor....... :hmm: :hmm: :wacko: :hmm:

:yea2: :? Oprosti,ampak ti si pa najbolj pameten!!! 60 km na uro!!!Veš se pa fanta eleta krepko čez 70 km,pa tud to k si nek napisov da samo ride obvladata si se malo zmotil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri okrok 17:30 sem se peljam po teh ridah in...ne vem no..sej kul da se tam zbirate, tud sam se bom kdaj ustavu..ampak, s tolko straha v hlačah pa še nisem vozu.

Pa to je bla ludnica...gor,dol, en s KTM po zunanji strani ovinka direkt prot meni..sem se glih še umaknu...pole grem na izi gor, pa dva mulota v kavbokaj na 125 ccm Yamahci mim ko nora pa avte sred ovinak prehitevat..ma ludnica no.

Pa sej nej čudnu da kak avtomobilist popeni. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista dva na yamahi Tzr 125 pa sta res nekaj nevarno in izzivalno vozila....bi bilo treba sankcionirat....največ bi pa dosegel če bi to njima dvema povedal ne tistim, ki se na ovinku le zbirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

Ja, Planina je raj za policaje. Ponavadi res stojijo v naselju, pri diskoteki Simfonija, pa ponavadi se skrijejo med dve smreki, pa pri šoli. Drugače pa za tiste, ki se hočejo izognit ridam, kar zelo dvomim, je bližnjica tik preden se začnejo (zaviješ desno), ampak šment, tam pa policaji kar na tleh ležijo. :xx:

V glavnem, vi samo uživajte, tako tisti, ki polagajo, kot tisti, ki samo sline cedijo, med slednje tudi jaz spadam. hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh Tc, da ne bo tebe kdo sankcioniral...ti varuh reda in mira in oh in sploh najvzglednejši državljan s Salomonovo modrostjo in ostali bull shit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!