Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Tako, to je moja porcija slik... Domov smo prišli pozno, ker je na poti do doma enostavno preveč "oštarij". :whistle: Potem pa še SiOL ne dela. :headbang: Hvala bogu za Mobitel in HSDPA, da sem sploh lahko naložil slik'ce... :worship: Sem pa to naredil TAKOJ ko sem prišel domov... Da ne bo kakih pripomb. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V živo iz rid: PIKNIK BO, oz je že!!! Zbrani smo Condor, Suzi, ????, Irencko, Sanda v prihajanju, Snoopy v prihajanju, Krokarji neki krožjo, ampak si ne upajo ustavt, ...

skrataka, piknik JE!!!

sj mene pa še umenu nisi :whistle: :whistle: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je zadeva uspela :OK: :OK:

Škoda samo, da ni mi zneslo, da bi se vam pridružil. Mami je v lovksi koči na Slivnici praznovala 50 let in je ravno takrat prišla glavnina gostov, tako da je bilo treba streč.. :unsure:

No pa drugič, se nadejam ponovitve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap ponovitev bode... pa rečmo ob kej lepšem vremennu, in tko tut večjem številu ritk :blush: hlač mislm no... :lol:

hm... ma kar j dobru nej slabu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy,mam problem!zmankal mi je piva!snoč smo spil doma vse pivo k sm ga mel,povrh še tisto k si ga častu snoč!pa sm mislu če maš še kšno pivo da dostaviš do mene!HEHE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud ni zneslo prit.....sem pa šou ob 6h čez ride gor(ni blo žive duše)...z deževne ljubljanje :headbang: :headbang: .

Drugič sem zraven... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil bborutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob cesti res ni blo nobenga sm tut jst mislu da ni nč pol sm pa condorja zagledu pa smo šli do placa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet bilo fajn na ridah :)

So pa žal, ko sem prišel ravno nakladali na avtovleko enga Svja.. Šlo je baje za padec v glavnem ovinku, čeprav motor ni zgledal nič poškodovan. No kakorkoli že, upam da je z voznikom vse ok.

No potem se je pa kar nabralo motoristov. Nekaj nas je bilo stalnih gostov, pa tudi par novih obrazov sem opazil :D Vreme je bilo pa super :OK:

Se vidmo jutri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj nas je bilo stalnih gostov, pa tudi par novih obrazov sem opazil :D Vreme je bilo pa super :OK:

a članske izkaznice že imate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, priporočam vsem, s člansko izkanico 20% popusta na vse kazni pridobljene na ridah :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, priporočam vsem, s člansko izkanico 20% popusta na vse kazni pridobljene na ridah :krneki:

ej dex a se da to dobit v merkatorju :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delamo na tem :) Seveda boš ob pridobitvi izkaznice dobil tudi Mercator pike in zastojn priročnik, "Kako polagati čez ride" :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zraven priročnika tudi dobi kako svečo rdečo, mogoče kar v obliki čelade ali pa ročice za gas ali mogoče stopalke?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zraven priročnika tudi dobi kako svečo rdečo, mogoče kar v obliki čelade ali pa ročice za gas ali mogoče stopalke?

...

Mr.S, ne bodi morbiden..

lahko živiš z zavestjo da si poizkusil z vsemi možnimi oblikami dobronamernega prepričevanja za večjo varnost ..pa ni šlo..

poizkusil si s hecom, resno, argumetirano debato, ironijo in sarkazmom...in ne gre...

pusti jih na miru.

trda glava je pač trda glava...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride so že fajn..sam učer se je spet en mal sesul..tko da riskirejte tistih par evrov pa pejte na dirkališče..boste mel kej od tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!