Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Alo svetovci, iz postov razberem, da ste na ridah več ali manj cestaki.Pol z drek pumparco gor nimam kaj iskat,razen kak pir spit? pa ste gor dnevno ,verjetno popoldan?

:hmm: prva pomoč misteriozno odkorakala iz mojih bisag.Kakšna je kaj kazen? če me dobijo preden nabavim nov komplet?

Tukej si oglej, kaj vse je gor...

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=341

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda zato, ker sem organiziral piknik in zato vsaj 10 ljudi ni drvelo gor in dol, ampak je delilo izkušnje in se ob tem in nekaj čevapčičih zabavalo?

ja, pa prav zato ...je bila tudi bolj tišina in vaščani so lahko le veseli, da niste ropotali gor-dol, a ne?

tudi okoljevarstveniki ste, saj ste v tistem času imeli zmajšan izpust emisij ...

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi okoljevarstveniki ste, saj ste v tistem času imeli zmajšan izpust emisij ...

To so dosegli že s tem, da tebe ni bilo v bližini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa prav zato ...je bila tudi bolj tišina in vaščani so lahko le veseli, da niste ropotali gor-dol, a ne?

tudi okoljevarstveniki ste, saj ste v tistem času imeli zmajšan izpust emisij ...

Veliko kokodakanja in malo jajc. Ko boš naredil nekaj pozitivnega, bodi prepričan, da te bom pohvalil. Do takrat pa... :whistle:

Mimogrede... sam se ne uvrščam med tiste, ki "trenirajo" na ridah... nasprotno. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko kokodakanja in malo jajc. Ko boš naredil nekaj pozitivnega, bodi prepričan, da te bom pohvalil. Do takrat pa... :whistle:

Mimogrede... sam se ne uvrščam med tiste, ki "trenirajo" na ridah... nasprotno. ;)

saj veš tisto o tem, kako vaščanom gre na jetra motoristično drajsanje gor-dol in zbiranje tam in ropotanje itd.. posledično - domnevno naj bi nekdo iz vasi polival olje po cestišču, če se prav spomnim. torej - si naredil res nekaj pozitivnega? ... ... ...

no, ne da se mi več, res. asj kul, da se mate fajn, ampak ne si metat peska v oči... ride so prav zaradi tega statusa "zbirne točke" taka septična jama slovenskega cestnega prometa / motorizma ...

Kokodakanja je pa v tej temi res veliko, ja.

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo svetovci, iz postov razberem, da ste na ridah več ali manj cestaki.Pol z drek pumparco gor nimam kaj iskat,razen kak pir spit? pa ste gor dnevno ,verjetno popoldan?

:hmm: prva pomoč misteriozno odkorakala iz mojih bisag.Kakšna je kaj kazen? če me dobijo preden nabavim nov komplet?

kot je že bilo povedano...važno je druženje...ne pa kaj voziš :D Skratka odgovoril bi pa ti, da čim prej nabavi 1. pomoč saj stane le 20 eur...kazen če je nimaš je pa 150eur...za kar pa če sem prow zračunal jih dobiš ene 7,5 :D hehe ka sm jest en hood matematik :D Tko da le v nabavo....jest sm jo včeraj kupil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

si naredil res nekaj pozitivnega? ... ... ...

...

ampak ne si metat peska v oči... ride so prav zaradi tega statusa "zbirne točke" taka septična jama slovenskega cestnega prometa / motorizma ...

...

Da, naredil sem nekaj pozitivnega. Metanje peska v oči je, da so ride zloglasne zaradi zbiranja... Ride so postale zloglasne zaradi dirkačev, ki so se podili gor in dol po ridah ... Pa morda niti ni bilo tako moteče "ridanj", kakor nepotrebno razkazovanje zvočnih efektov jeklenih konjičkov skozi samo vas. In to je še danes pogost pojav. Da bi koga motilo, da bi se kdo tam ustavljal pa še nisem slišal. Nasprotno. Tam so celo (sicer ne tako zelo dobro) urejena parkirišča, da si popotniki lahko (po želji) odpočijejo. Zatorej... Preden začneš naslednjič trobezljati bedarije, samo zato, da lahko vsevprek pljuvaš po nekom, premisli o argumentih... ;)

Sicer pa kot sem že rekel... Če imaš dobro idejo, verjemi da nas je dosti, ki bi te bilo pripravljenih podpreti... Zatorej,... Kaj čakaš?

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo dons na ridah okol 2eh?

jst oriđinal pa gizmo pridemo mal se furat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zatorej... Preden začneš naslednjič trobezljati bedarije, samo zato, da lahko vsevprek pljuvaš po nekom, premisli o argumentih... ;)

Sicer pa kot sem že rekel... Če imaš dobro idejo, verjemi da nas je dosti, ki bi te bilo pripravljenih podpreti... Zatorej,... Kaj čakaš?

Dobra ideja - a ridah se začne voziti normalno, neha se zbirati tam (kar vzpodbuja dirkače-postavljače in jih tudi privablja) in tako se stanje nekoliko bolj normalizira.

Preden začneš ti naslednjič trobezljati bedarije, premisli. Lahko se tudi dodatno informiraš. Lahko ti tudi uredim informativne pogovore na raznih inštancah, da boš dobil bolj celovito sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: moje nerganje leti seveda na zbiranje neposredno ob cesti... če se zavlečete kilometer noter od ceste, na piknik, mi to popolnoma dol visi. Tole z tribuno ob cesti je pa jeba, ker se večina od nas občasno tam pelje skozi in vsako leto tam vidim več mimoletečih nagnjenih projektilov... in te pojave tesno povezujem.

Žal pa nimam kak izvršne moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja - a ridah se začne voziti normalno, neha se zbirati tam (kar vzpodbuja dirkače-postavljače in jih tudi privablja) in tako se stanje nekoliko bolj normalizira.

Preden začneš ti naslednjič trobezljati bedarije, premisli. Lahko se tudi dodatno informiraš. Lahko ti tudi uredim informativne pogovore na raznih inštancah, da boš dobil bolj celovito sliko.

Kot "lokalec" sem si oblikoval precej dobro sliko... In to "on-the-field". Zatorej pustimo inštance klobasati dalje in raje naredimo kaj konkretnega. Lahko pa prideš k meni na pijačo, pa ti bom predstavil še nekaj lokalnih policistov, ki na ridah izvajajo nadzor in ti bom predstavil še njihovo zgodbo. Lahko pa te odpeljem še do kakega krajana Planine, pa ti še ti povejo svojo plat medalje. Brez inštanc... neposredno iz prve roke. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: moje nerganje leti seveda na zbiranje neposredno ob cesti... če se zavlečete kilometer noter od ceste, na piknik, mi to popolnoma dol visi. Tole z tribuno ob cesti je pa jeba, ker se večina od nas občasno tam pelje skozi in vsako leto tam vidim več mimoletečih nagnjenih projektilov... in te pojave tesno povezujem.

Žal pa nimam kak izvršne moči.

V tem delu pa se strinjam - popolnoma. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itaq da si me...še rekel sem ti, da pejt ti dol pihat (k si rekla, da bi rada pihala k mas vso opremo), mi bomo pa ta cajt mim pelala LOL :D Takoj za GSX-R jem sem stal s katerim v družbi si se pripeljala :D Med vajinim prihodom sem pa pridno tlačil travico s svojo nerodnjo ritjo :D HEHE

Aha, ti si bil tisto bistroumno motoristično bitje :D .....no, lepo te je blo spoznat, sicer malo z zamudo ;) . Je videt, brat :D , da kar pridno tlačite travico tam gor, pridem še kdaj malo pomagat, prvo pomoč imam, tako da ni panike zaradi tega itak :naughty: , samo na Yamahca bo treba malo počakat, je trenutno na "lepotni operaciji" :( , za lepoto pač treba potrpet :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za živo glavo se ne prikažem na Ridah.A ste zblojeni? mone šibate gor in dol ko muhe okoli g...a. :worship:

Pridem z bagerjem, mogoče se bom počutil bolj varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno se lahko ustavim,seveda če ne oviram nobenega kjer se hočem!+Z motorjem se pa lahko vozim tudi gor in dol en teden če se mi ljubi, prav nobenega nič ne briga, zato sem ga pa registriral in plačal vse dajatve,tako da ne vem kaj vas moti,če se peljejo tisti ki poznajo ta del malo bolj po kolenu. Še nisem videl motorista ki se bi peljal pokončno.Madona to bi pa ja morali vedeti,saj naj bi po postih vendar bili motoristi,ali kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ti si bil tisto bistroumno motoristično bitje :D .....no, lepo te je blo spoznat, sicer malo z zamudo ;) . Je videt, brat :D , da kar pridno tlačite travico tam gor, pridem še kdaj malo pomagat, prvo pomoč imam, tako da ni panike zaradi tega itak :naughty: , samo na Yamahca bo treba malo počakat, je trenutno na "lepotni operaciji" :( , za lepoto pač treba potrpet :naughty: .

hehe, ti sam sporoč, kdaj boš gor, da te slučajno ne zgrešim po pomoti LOL :whistle: Ja tud tebe je blo fajn spoznat :D ... kdo je pa Yamahec...ta ki je bil s tabo gor? al ? Jaz sem vceraj zbral pogum in šel nabavit +

Popravljeno . Popravil jny007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj bo mir al ne bo

ko sem pred leti odprla to temo ni bil namen kreganje in pretirano pametovanje

tko da mir

šele sedaj v filemčku vidim kako lepa je narava na ridah,prej se sploh nisem tolk zavedala kot sedaj

tale travca je prav mamljiva

tako da bo treba danes kaj zavit tja gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko ja beyba... mislm d bo treba kr uzrojt tle...

pa pravjo kake smo dečve... :headbang: mislm d moški spol kr prevladuje u kokodakanju... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne smeš sedet na travi dej ga no srat

no sej drgač pa se jz usedem v travo pa ti name :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jast bom v kombinezonu pa bojo zopet rekli "glej te motoriste-banda pokvarjena"Če bova pa v adamovem kostimu bo pa vse normalno,al pa celo"poglej golobčka kako sta luštkana" :kva2: :lol1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se brez problema u kombinezonu in čeladi uležem na The ovinku v trauco, seveda če je spodi Irenca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Včeraj sploh niso tolk letal piloti gor, seveda v času ko sem jih jaz ogledoval, razen treh izjem, pa nas je bilo kar 9 gor. Smo se po večini pogovarjal :whistle: . Sanda, hvala za včerajšno pomoč za telefonsko številko, smo potem uredili in rešili zadevo, tako da še enkrat hvala.

Condor, a vidva z DeX-om slučaj snemata Ride TT :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!