Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

dex sej sem ti rekla da ne jit še domov

a lohk u nasledno prnesem sabo gillete mach3 turbo :winkiss:

Z veseljem bi še ostal, ampak sem rekel grem itak samo obrnit za 5min, pa se je vse skupaj zavleklo na uro in pol :rolleyes: So me doma čakali še opravki..

Mach3 turbo ni pa več v modi, sedaj je Gillette fusion :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bi še ostal, ampak sem rekel grem itak samo obrnit za 5min, pa se je vse skupaj zavleklo na uro in pol :rolleyes: So me doma čakali še opravki..

Mach3 turbo ni pa več v modi, sedaj je Gillette fusion :)

To ni cool, WD40 pa vžigalnik je hitrej :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš jz sm bl na staro navajena

se težko prvadim na neki novga

uglavno to mam,če hočeš povej

drgač pa s fusion lohk ti ordiniraš :winkiss:

aja pa tati nam je mahala ko je šla mim matr ropotajo njeni leoti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je blo kr fajn dns na ridah, sam pol k smo šli še u portisa na pijačo me je opa osa rider poliu z jabiučnikam po kombinezonu, sm se kr prlimou na zic.

Taprvo sm ga mogu jt fajn spucat .)

ej stari sory za tist pripetljaj v portusu se ti odkupim z pijaco ob priliki,skratka nc hugda itak si ga morau prebrisati ker ti ga je tisti twingo na the ovinku zaprasil!!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa pa spet z energy drinki, ni kej, dec ve kaj se prileže ob tko vročem dnevu :OK:

Spoznal pa tudi gandija, ki je prišel dopolnit galerijo. :)

stari ma ni blema!!naslednic dobis normalen red bull ne pa v obliki tusa!!(sej ves kaj mislim)

p.s.tisti cd ki ti ga je zapeku condor na ridah k je snemouin ce slucajno obstaja moj posnetek prihoda na ride z dostavo red bull-ou bi te prosu da mi zapeces eno kopijo in mi jo prineses na ride ob priliki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ma ni blema!!naslednic dobis normalen red bull ne pa v obliki tusa!!(sej ves kaj mislim)

p.s.tisti cd ki ti ga je zapeku condor na ridah k je snemouin ce slucajno obstaja moj posnetek prihoda na ride z dostavo red bull-ou bi te prosu da mi zapeces eno kopijo in mi jo prineses na ride ob priliki!

Je bil vseeno dober in osvežujoč :D Drugače pa bo počasi čas, da ti od mene dobiš kakšnega :D

Tistih posnetkov pa tudi jaz še nisem videl, ko dobim ti naredim kopijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k me ni blo :headbang: :headbang: :headbang:

Škoda..

Jaz sem kar naprej gor, pa te še nisem imel priložnosti spoznat :)

Pa drugič, bomo še gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nama pa sploh gor ni treba, da vas (vsaj večino) srečava... :whistle:

Cof, hvala za pijačo! :worship:

Sanda pa se mi vedno izmuzne...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam de se slučajno ne spomniš še mene obrit :headbang:

Boš že vidu, ko te bo Maus pozdrau z burnoutom, te bo zasmodl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti šment kaj sm jz vedla da sta vi2 tam :headbang:

drgač bi prbremzala tud jaz

Pa s'j sem ti mahu... še odzdrawla si... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se prenekateri vozijo po kolenu na ridah, dokazuje, da je očitno na ridah dober ( grob ) asfalt, ki ga v SLO primanjkuje ( ker imamo tako veliko število dirkališč ). Pomeni tudi to, da poznajo določen odcek ceste, tehniko vožnje, svoj motor, pnevmatike... Pomeni pa tudi to, da imajo izostren občutek za vožnjo in feedback ceste na telo preko motorja, katerega pa ne boš nikdar občutil, če imaš do roba gume še 1 cm nezvožene površine. V kritičnih primerih je treba tudi založit motor, za kar je pa potrebna praksa in seveda, predrznost. Te prakse pa se ne pridobi z normalno vožnjo po cestah. Da kolenčkanje in tako prakticiranje je nevarno in predrzno ter ogrožujoče za druge udeležence v prometu.

@Klajba, načeloma se sicer strinjam, mi pa nekaj "ne sede"... Jaz imam "1 cm do roba" manj zlizano gumo... Ko zapeljem v ovinek, vem, da imam še "cel cm rezerve", kaj pa ve tisti, ki ima zlizano do roba? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Klajba, načeloma se sicer strinjam, mi pa nekaj "ne sede"... Jaz imam "1 cm do roba" manj zlizano gumo... Ko zapeljem v ovinek, vem, da imam še "cel cm rezerve", kaj pa ve tisti, ki ima zlizano do roba? :naughty:

Nič ne ve, ker kombinacija adrenalina in endorfinov odklopi delovanje spomina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slabem tednu pridem do neta in na MS in kaj ugotovim...več al manj samo nabijanje kaki norci smo,neodgovorni....bla bla bla...najbolš da se zaležim doma na kavču...aja ne...pol bom pa lenuh :headbang:

opažam da nekaterim ni nič prov :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

drugač pa...ghandi-hvala za slikce :worship:

vsem ostalim...lepo pozdrav :beer2:

bo dns kdo gor??? :whistle: upam da mi rata pridit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slabem tednu pridem do neta in na MS in kaj ugotovim...več al manj samo nabijanje kaki norci smo,neodgovorni....bla bla bla...najbolš da se zaležim doma na kavču...aja ne...pol bom pa lenuh :headbang:

ah, ti kar gassa... novim nezgodam naproti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Klajba, načeloma se sicer strinjam, mi pa nekaj "ne sede"... Jaz imam "1 cm do roba" manj zlizano gumo... Ko zapeljem v ovinek, vem, da imam še "cel cm rezerve", kaj pa ve tisti, ki ima zlizano do roba? :naughty:

Da mora znižati tlak v pnevmatiki do cca okoli 2,2 do 2,4 bara, kar povzroči da se pnevmatika ´udaja´

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več al manj samo nabijanje kaki norci smo,neodgovorni....

ps: noben ni reku, da si/ste norci... vozi se kakr se hočeš, divjanje po odprtih in preglednih cestah ni problem... ampak na odsekih, kot so pofukane planinske ride, bi pa lahk veljal nek konsenz o nedivjanju itd ... ampak to enim pač ni jasno ... jebiga, spremenilo na bolje se itak ne bo ... ampak ... "nergal sem pa le".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne ve, ker kombinacija adrenalina in endorfinov odklopi delovanje spomina...

Mr. SiR Simon ( tvojega priimka žal nevem, kar pa bi se spodobilo, da ga nam poveš, če se že naslavljaš z poveličevanjem njenega veličanstva ) da to napisano poved podrobneje opišeš in razložiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. SiR Simon ( tvojega priimka žal nevem, kar pa bi se spodobilo, da ga nam poveš, če se že naslavljaš z poveličevanjem njenega veličanstva ) da to napisano poved podrobneje opišeš in razložiš.

No, lahko ti jaz... Efekt je podoben pri seksu, ali uživanju čokolade (pa tudi nekaterih opojnih substanc)... Gre za to, da se človek prepusti občutku ugodja in (za trenuteka ali več) preneha racionalno razmišljati... Nekateri ta trenutek opisujejo tudi z besedo ekstaza. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lahko ti jaz... Efekt je podoben pri seksu, ali uživanju čokolade (pa tudi nekaterih opojnih substanc)... Gre za to, da se človek prepusti občutku ugodja in (za trenuteka ali več) preneha racionalno razmišljati... Nekateri ta trenutek opisujejo tudi z besedo ekstaza. :naughty:

AAAAAAAAA za mene fatal morgana :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer sm bil 2x na ridah...pa je blo vse kar sm vidu, en revež tm sedel u šumi pa motor mel zaparkiran pa ogledoval promet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!