Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

dns bom probal skočit mal gor...ampak verjetno bom bl pozn...po 8 uri...tko da...ne prehitr dam it :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka pa ne gre. Dunlopko 208rr ali Qualifier 160 na Cometu ne boš nikoli zvozil, ker jo feltna malce bolj stisne in je lok pri strani skoraj pod 90°.. Tudi na pisti ne gre.. Pilot Power istih dimenzij, pa brez večjih težavi. To je čisto odvisno od gume.. :)

to jep a tvoj motor kriv... jst sm jih na drugačnih motorjih komot do roba zvrnil :) čez pa nikoli

@SiR

Ne bo sam na pikniku, brez skrbi, Piki je faca in lepo, da se zavzema za bolj umirjeno vožnjo.. Predvsem pa to počne bolj konstruktivno kot "nekateri"

nekateri smo nekoč začeli z dobrohotnimi zgolj občasnimi pripombami, pa so se razvile iz tega potem "svete vojne" in negativizem je najprej izviral s strani tistih, ki so zagovarjali ostro vožnjo ... in glej ga zlomka, eden prvih protiargumentov je bil vedno "kaj težiš, verjetno zato, ker sam ne znaš tako peljat"...

no, pol sem pa postal rahlo bolj hladnokrvno zoprn. čeprav s tem nabiram negativne točke pri "večini populacije" pa grem vseeno zadovoljen spat... verjamem, da je vsaj ena oseba imela od mojga teženja korist (pa ne mislim samo sam sebe) in s tem opravičim svojo tečnost.

in ne - nisem svetnik, ne mesija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm jest tut pristaš varne vožnje..predvsem na cesti..pa tudi na dirkališču..sej nismo rossiji in podobni da bi s tem služili denar..

pa vseeno nisem ves čas pripravljen na morebitno potencialno nevarno situacijo..dejmo temu rečt skoncentriran na dogajanje okoli..

To je problem, s katerim se srečujemo vsi, da nismo skoncentrirani na vožnjo in vozimo s podzavestjo. In tudi zato se dogajajo nesreče. Jaz zase vem, da če vozim z hitrostjo omejitev+30 po regionalni cesti, imam veliko bolj izostren vid na dogajanje okoli sebe. Seveda v solo vožnji. Ko pa se vozimo v skupini, mi pa že prilagajanje skupini odvzame del koncentracije, predvsem pa vidnega polja, saj ne morem videti okoli sebe, ker s pogledom izvajam vektorski nadzor nad trenutno situacijo motoristov in prometa pred sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je velika verjetnost, da Valentino Maussi pride na OMV na kufetek :whistle:

Takoj se morte vsi obrit, pa ne sam po bradi, po telesu, de vas nou zasmodu z burnoutom :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je problem, s katerim se srečujemo vsi, da nismo skoncentrirani na vožnjo in vozimo s podzavestjo. In tudi zato se dogajajo nesreče. Jaz zase vem, da če vozim z hitrostjo omejitev+30 po regionalni cesti, imam veliko bolj izostren vid na dogajanje okoli sebe. Seveda v solo vožnji. Ko pa se vozimo v skupini, mi pa že prilagajanje skupini odvzame del koncentracije, predvsem pa vidnega polja, saj ne morem videti okoli sebe, ker s pogledom izvajam vektorski nadzor nad trenutno situacijo motoristov in prometa pred sabo.

preveč vektorsko nadzoruješ :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jep a tvoj motor kriv... jst sm jih na drugačnih motorjih komot do roba zvrnil :) čez pa nikoli

Deloma so krivi tudi inženirji ki so kontruirali Husota ja, ampak sem tudi že pri nekatrih drugih videl pnevmatike s takim lokom, ki se ga ne bi dalo nikoli zvozit..

nekateri smo nekoč začeli z dobrohotnimi zgolj občasnimi pripombami, pa so se razvile iz tega potem "svete vojne" in negativizem je najprej izviral s strani tistih, ki so zagovarjali ostro vožnjo ... in glej ga zlomka, eden prvih protiargumentov je bil vedno "kaj težiš, verjetno zato, ker sam ne znaš tako peljat"...

no, pol sem pa postal rahlo bolj hladnokrvno zoprn. čeprav s tem nabiram negativne točke pri "večini populacije" pa grem vseeno zadovoljen spat... verjamem, da je vsaj ena oseba imela od mojga teženja korist (pa ne mislim samo sam sebe) in s tem opravičim svojo tečnost.

in ne - nisem svetnik, ne mesija...

Ena stvar je , če zagovarjaš defenzivno vožnjo in ne podpiraš ostre, druga stvar pa je, če pametuješ o neki tehniki vožnje kako pa kaj, čeprav je sam nisi nikoli probal in ne veš kakšna je situacija v realnem stanju. Drugače ti pa kljub vsemu dam tudi prav, javne ceste primarno niso mišljene za hitro vožnjo, zato tudi obstajajo zakonske omejitve le te.. Idealno bi bilo, če bi se vsi tega držali, ampak svet ni popoln, tako kot tudi mi ne.

Sicer pa glavno da greš zadovoljen spat, jaz grem tudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole ko plujemo eden proti drugemu je pa kar zajeban. Sploh neveš več ker plunk si kasiral, njegovga al pa svojga, če sta se eden od drugega zaletela.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvar je , če zagovarjaš defenzivno vožnjo in ne podpiraš ostre, druga stvar pa je, če pametuješ o neki tehniki vožnje kako pa kaj, čeprav je sam nisi nikoli probal in ne veš kakšna je situacija v realnem stanju.

Za koga sedaj trdiš, da nekaj ni sam nikoli probal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole ko plujemo eden proti drugemu je pa kar zajeban.

Jap, zna bit' zajeban... Sploh, če se nimaš kam zasidrat... :slap:

Sploh neveš več ker plunk si kasiral, njegovga al pa svojga, če sta se eden od drugega zaletela.... :whistle:

Hja... S'j ni važ'n... Sam da je dost mast'n... :lol1: :kva2: :lol1:

Lahk si daš pa kak bonbon v usta, pa ločiš po barvi... :lol1: :lol1: :lol1:

Dajte se zdaj raj zjasnit, ali bo pijača v EPICENTRU (Hard Rock Caffe), na OMV-ju (smrdi po benzu) al' v PORTUSU (pa lahk še kaki kalamari, al' pa mega-pizza padejo)!!! :beer2:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole ko plujemo eden proti drugemu je pa kar zajeban. Sploh neveš več ker plunk si kasiral, njegovga al pa svojga, če sta se eden od drugega zaletela.... :whistle:

Jst svojih trditev, izjav in argumentov ne vidim kot pljuvanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk si daš pa kak bonbon v usta, pa ličiš po barvi... :lol1: :lol1: :lol1:

...in takoj ima neprijatelj drugačno barvo fasade :lol1: :lol1: :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst svojih trditev, izjav in argumentov ne vidim kot pljuvanje.

SiR, prispodobe, metafore :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga sedaj trdiš, da nekaj ni sam nikoli probal? :whistle:

Nanašalo se je na tole:

SiR, če se motorist pelje po kolenu še zdaleč ne pomeni, da se pelje na meji.

Pejt enkrat na dirkališče pa probaj malce tehniko vožnje po kolenu in boš presenečen ugotovil, da je taka vožnja bolj kontrolirana in varna, kot če ga založiš brez da bi se presedel in do kolena niti približno ne prideš. Sploh pa ko enkrat koleno zapne imaš še precej fore, da ga umikaš noter in zvečuješ nagib.. Sicer pa kaj bi govoril, pejt na pisto in poizkusi :)

blablabla... kolk hitro pa motor dvigneš, če ti kaj nasproti prleti? in mislim, da si na kolenu zelo blizu meji - če druzga ne, oprijema gume (ja, saj vem, če ne bi na kolen visel, bi pa moral še bolj nagnit:.. ).

skratka - bulšit, kakorkoli ga obrneš.

no, samo da uživate.

PS: hvala za nasvete, kaj naj probam...

Sam to mi povej? Si se sploh peljal kdaj po kolenu?

Drugače pa zasel lahko rečem, da sem sprobal defenzivno in ofenzivno vožnjo. Na cesti, na poligonu in na dirkališču. Sploh pa sem imel 3 leta 4t 125 choppercka, tam tudi če sem hotel it hitro, nisem mogel it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo vidno:

Dajte se zdaj raj zjasnit, ali bo pijača v EPICENTRU (Hard Rock Caffe), na OMV-ju (smrdi po benzu) al' v PORTUSU (pa lahk še kaki kalamari, al' pa mega-pizza padejo)!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za Epicenter, ker še nisem bil tam :)

Pa zadnjič sem slišal, da imajo parking kjer se da učit po zadnji furat :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za portus, k bom lačn.

Count me in... :worship:

Čeprav sva bila že včeraj tam.

EPICENTER je na drugi poziciji kar se mene tiče...

Zad'nč me je na unem parkingu ena kura skor zbila... V rikverc, pa gas. Dob'r, da je Suzy porajtala bele lampe in me stisnla s koleni, da sem opazil.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za portus, k bom lačn.

A sploh veš kok so tam velke pice?? Če pa tisto zmažeš pa vsaka ti čast :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno 50 premera. A sad računaj... Ampak men' je enkrat ratal, sam' mi jo je Štefan po mojem okusu naredil, pa lačen sem bil ravno prav, pa caaaajt sem 'mel. Sicer pa... ni pogojev... Dva eno gre nekako... Pa kalamari so tudi za dve osebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sploh veš kok so tam velke pice?? Če pa tisto zmažeš pa vsaka ti čast :D

so lignji tudi v družinskem paketu? :D

PS: pridem okol 18h ... če ne bo dž.

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem kafanski ćovek... kje je ta epicenter oziroma portus... :closedeyes:

SiR... okoli 17,15 grem iz LJ ... če nauš prehitr vozu, greva lahko skup .)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem kafanski ćovek... kje je ta epicenter oziroma portus... :closedeyes:

SiR... okoli 17,15 grem iz LJ ... če nauš prehitr vozu, greva lahko skup .)

Epicenter: Iz centra Postojne proti morju... mimo OMV, preko semaforja naravnost, v rondoju desno (obrtna cona) pa naravnost po cesti na parkplac, pa do konc parkplaca pa na levo okol stavbe pa še enkrat na levo in boš videl vrata (pa drug parkplac).

Portus: Iz LJ namest na ride zaviješ proti Rakeku... Ko prideš na Unec (prva vas za priključkom na AC) boš kmalu (100 -200 m) videl na desni gostilno (velik vrt).

OK?

Midva bova po moje okoli 7-ih v Portusu... Nekaj mi dišijo polnjeni kalamari s pršutom in tržaško omako...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... si bom od sande đipies sposodu :whistle:

He he... A ja zgolj v vednost... Zoprno zna bit... Vsaj meni je bilo. V Portusu NE JEMLJEJO KARTIC!!!

Je pa bankomat poleg.

Kaj potem rečemo, da je zbor okoli 7-ih zvečer v Portusu (na terasi)?

Razpoznavni znak: čebela v zobeh. :devil:

:beer2:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delaj, pol pa še trdeč pa Konečnik v glav, pa sn jest taprav :whistle: :

Gostilna, gostilna,

gostilna je moj dom,

v gostilni jaz sem srečen,

tam vedno srečen bom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!