Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

vsaka guma gre do roba..vsaj zadnja..pri prvi dam mal lufta...

to je pa lepa buča...kolk km maš za sabo pa pokurjenih gum?

Poznam VSAJ en model, k ji ne prideš do roba na "smrtnikom dosegljivih" cestakih, kaj šele na ostalih plužnah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa lepa buča...kolk km maš za sabo pa pokurjenih gum?

Poznam VSAJ en model, k ji ne prideš do roba na "smrtnikom dosegljivih" cestakih, kaj šele na ostalih plužnah...

imenuj..do sedaj še vse..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metzeler rensport RS2

trenutno mam gor metzeler recetec slick..medium če te še zanima..pa je šla do roba brez problema..če je pa una tolk drgačna pa res ne vem..ampak mislim da ni..aja..180/55 velikost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiR... okoli 17,15 grem iz LJ ... če nauš prehitr vozu, greva lahko skup .)

prov, tokrat bom vozu pod 200 km/h ves cajt... . kje se dobeva? pavilizilijon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo vidno:

Kaj potem rečemo, da je zbor okoli 7-ih zvečer v Portusu (na terasi)?

Razpoznavni znak: čebela v zobeh. :devil:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal smo :topic: ampak jest sm tud že jedu v Portusu...nazadnej u pondelk...sem bil še cel tork sit HAAHAA sam ena velikost pice...DARN 1 pica za 2 drgac ne gre pa se to sm se nažru ko pes :D Kok was bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno mam gor metzeler recetec slick..medium če te še zanima..pa je šla do roba brez problema..če je pa una tolk drgačna pa res ne vem..ampak mislim da ni..aja..180/55 velikost..

ma nevem lej, 180/55 17 na feltni 5,5 ni prišla do roba, na CBR 600RR, niti na R6. Na Apriliji mille RR 2006 je bla tudi dimenzija 180 nevem pa širine fetne, pa tudi ni pršla na rob. Spredi so ble pa povsod 120/60 in ne 70 gume. Edin če je to scena, ma pomojem nima veze višina sprednje, kar se zadnje gume tiče in njenega roba. Ne pa jemat za besedo, če imaš ti kako SS special edition mašino. Napisal sem da na " motorjih za smrtnike", to se pravi street legal mopedi ne dirkalne specialke. Tam se pride okrog in okrog gume :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nevem lej, 180/55 17 na feltni 5,5 ni prišla do roba, na CBR 600RR, niti na R6. Na Apriliji mille RR 2006 je bla tudi dimenzija 180 nevem pa širine fetne, pa tudi ni pršla na rob. Spredi so ble pa povsod 120/60 in ne 70 gume. Edin če je to scena, ma pomojem nima veze višina sprednje, kar se zadnje gume tiče in njenega roba. Ne pa jemat za besedo, če imaš ti kako SS special edition mašino. Napisal sem da na " motorjih za smrtnike", to se pravi street legal mopedi ne dirkalne specialke. Tam se pride okrog in okrog gume :rolleyes:

tut na mile pride kolega do roba..sicer pirelli sam je ista guma..

nimam nč specialnega razen drugih plastik pa mal dodatkov..

pa kot sem rekel..vozim z rezervo..se pravi da je rob posnet in ne zradiran..

če je spredej guma 60 prideš hitro do roba..na 70 pa že malo težje..je pa razlika samo da gre hitreje v zavoj..je pa tudi bolj nemirno in s tem malo manj varno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa razlika samo da gre hitreje v zavoj..je pa tudi bolj nemirno in s tem malo manj varno..

vem kaj je guma 60... zato jih pa imamo :rolleyes: :naughty:

ok, pol prou. Pr nas je drsala štapca potleh, guma pa je mela še slab mm do roba, očitno so ciklistike mopedov precej drugačne. Medtem ko M pilot power so ble zgulene čez rob, oz po tistem pravokotnem robčku na straneh. So super gume, sam hitro na robu.

Zdej sva še midva :topic: konc, sam da se fura, po robu al pa ne.

uživajte po ridah in na pijači. Ekrat uletim vas pozdravt z gizmomobilom... za po cesti nimam druzga :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov, tokrat bom vozu pod 200 km/h ves cajt... . kje se dobeva? pavilizilijon?

Oki... 10 minut gor ali dol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, če še nista opaz'la, je debate o gumah kon'c... Trenutno teče debata o drevišnji pijači in jedači... :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, če še nista opaz'la, je debate o gumah kon'c... Trenutno teče debata o drevišnji pijači in jedači... :whistle:

maš res..jest se vam pridružim v drugi polovici naslednjega meseca..če boste pustl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res..jest se vam pridružim v drugi polovici naslednjega meseca..če boste pustl :whistle:

Nč ne bomo pust'l... Takrat bomo svežo naroč'l, a ne... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki... 10 minut gor ali dol :naughty:

prov ... bom dal dons bolj kratke prenose v mašino ... da te bom lohk dohaju pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov ... bom dal dons bolj kratke prenose v mašino ... da te bom lohk dohaju pa to

Pa glej da boš spred' vozil, če se bo slučajno odločil kaj pozdravljat... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glej da boš spred' vozil, če se bo slučajno odločil kaj pozdravljat... :lol1: :lol1: :lol1:

...ker lahko rata topljeni SiR... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qua ste pametni ... :headbang: .. a k pa za kakšnim kadečim dizlom vozte al pa smrdečim katalizatorjem je pa v redu :evilgrin:

Js mam vsaj vonj po naravi ... no sj.. bomo dons vidl kdo je junak in me pozdravi... pa še SiR-a bom zravn meu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qua ste pametni ... :headbang: .. a k pa za kakšnim kadečim dizlom vozte al pa smrdečim katalizatorjem je pa v redu :evilgrin:

Js mam vsaj vonj po naravi ... no sj.. bomo dons vidl kdo je junak in me pozdravi... pa še SiR-a bom zravn meu :naughty:

Jap... 'maš prav. Se posipam s pepelom. 'maš "ta zreuga" v dobrem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... 'maš prav. Se posipam s pepelom. 'maš "ta zreuga" v dobrem... :whistle:

Kej Maus, a ti piješ "ta zreuga" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam de se slučajno ne spomniš še mene obrit :headbang:

ma kaj si mona da se nate spravm rabm pol dneva

Pa s'j sem ti mahu... še odzdrawla si... :headbang:

hehe jz sm pozdravlala oso pa condorja,k smo šli skup iz rid,verjemi če bi te vidla bi se ustavla

jst

piki, ne tako govorit, ker boš na naslednjem pikniku sam ...

se ni za bat

Dons je velika verjetnost, da Valentino Maussi pride na OMV na kufetek :whistle:

obstaja možnost da se videsva

Jap, zna bit' zajeban... Sploh, če se nimaš kam zasidrat... :slap:

Hja... S'j ni važ'n... Sam da je dost mast'n... :lol1: :kva2: :lol1:

Lahk si daš pa kak bonbon v usta, pa ločiš po barvi... :lol1: :lol1: :lol1:

zanimivo

Dajte se zdaj raj zjasnit, ali bo pijača v EPICENTRU (Hard Rock Caffe), na OMV-ju (smrdi po benzu) al' v PORTUSU (pa lahk še kaki kalamari, al' pa mega-pizza padejo)!!! :beer2:

če že nej bo v portusu al pa na omw

so lignji tudi v družinskem paketu? :D

PS: pridem okol 18h ... če ne bo dž.

tud tud pa dežja ne bo

hmmm... si bom od sande đipies sposodu :whistle:

se pravi boš najprej prišel k meni domov čak mal ga nesem kuj u spalnco :whistle:

mal smo :topic: ampak jest sm tud že jedu v Portusu...nazadnej u pondelk...sem bil še cel tork sit HAAHAA sam ena velikost pice...DARN 1 pica za 2 drgac ne gre pa se to sm se nažru ko pes :D Kok was bo?

ja ti pa s model jz pa 7minut peš stran žvim pa ne da bi poklicov da t pomagam pospravt.

ne vem sm mislila jit mal na morje dns sam glede na to da bojo v moji okolici same fajne osebe,me je kr minilu

a se ne bi najprej na ridah dubli pa šli pol skup u portusa

še najbl se pa veselim SiRa videt,ga bom kr mal objela upam da maus ne bo lubosumen :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še najbl se pa veselim SiRa videt,ga bom kr mal objela upam da maus ne bo lubosumen :winkiss:

hmmmm... da nau pokal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!