Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

:baa: Berem post Kačje Ride in si mislim Kačje ride gor, Kačje ride dol,po kolenu gor, po zobeh dol, žurka vsak dan,pivo teče v galonih, cvet motosvetovcev se tam zbira, slike lima ah in oh,v travi poležuje itd.Postajam ljubosumen na te Ride,Ride preidejov legendo, kaj so drugi bolj da tako uživajo in pravim, jebi plažo in spelji se na Ride.Pripravim svojo kobilico(nekateri jim pravijo tudi drek pumpe) v bisage naložim nekaj tekočega hmelja v hladilne torbe(kaj vse ne dobiš da bi hmelj prodali) naložim nekaj domačega kozoroga nekaj tujega zvarka ala Stella Artois,Dreher, Tuborg in gasa da se pir ne segreje.Ok čez Portorož itak gužva sonce piči, Črni Kal no problem in skoraj prijaham do Pastujne.Tu mi srček že začne delat tika takkka, pir še vedno primerno ohlajen Ride takoj za ovinkom .Tu me preplavijo spomini, tu nisem bil še od časov ko smo na šolsjkem izletu skupinsko kozlali na busu.Olla že takoj me preseneti model na kobilci- stoječki (najprej pomislim, da je kak motosvetovc ki je prebral post v"bratski pozdrav "kjer smo nakladali - predlagali nove pozdrave,pričakujem ,da bo tako stoječ razširil roke in si bova zapeljala v objem )jok odpelje dalje.Za vsakim ovinkom pričakujem hromečo konjenico ki se pripelje po kolenčku, skoraj po ušesu proti meni.Nč, spuščava se sama s kobilico po ridah navzdol,skoraj panoramska vožnja, da nebi nehote spregledal motosvetovce v travi.Olla nekje pred Planino pripelje koljeg motorist čoperist in si dvigneva roko v pozdrav,takoj za njim naslednji z nekaj velikega(Honda Gold W.ali Harley kdo bi vedel) sem vs nestrpen gledal kako se bova "bratski rokovala". :? .In tako pripeljem skozi Planino in naprej do spodnjega križišča.Finish Rida road.Ustavim, mal presenečen, ura 16,30 nč.Ok pa grem še eno panoramsko po Ridah gor.Ovinek levo,ovinek desno,...traktorist...zadaj v kasonu kaka teta Ančka kaže da je naprej fraj in poženem mimo (verjetno niso bili domačini, ti so zlobni,polivajo olje po Ridah, pa pesek nasujejo pa ...z vilami okol letajo).Pa ti tako prispem do vrha Rid sam samcat. :hmm: :eek: Nekaj ne štima, posumim da nisem na pravih Ridah.Ker sem bolj z morja doma pa na tramontane navajen ko usekajo mi oblaki nad mano sprožijo domotožje( no ja malo strahu).Počakam malo, pa še malo ura cca 17 odtočim, spijem en pir, mimo prideta dva(2) letečmana, teh nisem na obali srečal že cel teden.Ne pozdravim, da me ne vprašata za prvo pomoč( še nisem kupil nove odkar je odkorakala iz mojih bisag) in se odpeljem proti Obali.Od Pastujne naprej se fijakava skupaj z koljegom na čoperju(Honda? GO registracije).Dečko malo pomanjkljivo oblečen(kratka majica, kratke hlače,natikači, ledvični pas!!!zato pa ful kul čelada).In tako zapuščam Ride.Pir se je ogrel na neužitnih cca 25 stopinj,zato pa furca domov prav lepa.

Zaključek

Izbral napačen dan,napačen kraj? ale kukulele pa bo za kdaj drugič. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja... Ob 19-ih je bilo v Portusu vsaj 15 ljudi (zasedli smo 3 za velke mize), ki so prišli z rid... Kdaj so šli gor pa pojma nimam... Zgleda, da si imel presneto smolo. Če bi bil kasnejši, bi videl še spektakularen padec Osa_Riderja, ki se je na srečo končal brez težjih posledic... Pizza in kalamari so tako teknili... Pijače je pa tudi kar nekaj steklo.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi zbral niti napačnega dneva niti napačnega kraja.. Samo malce prezgodnjo uro.. Pol ucre kasneje so bile ride polne :) Iz motosveta smo bili, DeX, Condor, Osa rider, Sanda7, Maus, SiR, Cof in še par ostalih.. Malo smo poklepetali in se odpravili v portusa na pijačo in večerjo :D Fotke sledijo..

Edini grenak priokus je bil padec Osa riderja.. Je rekel da bo postal fotke s posledicami. Se je pa k sreči dobro končalo, on cel, par prask, motor pa tudi ni kritičen. Skratka sreča v nesreči.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal si izbral napačno uro :headbang:

sicer točno ob 17 sem se sama zapeljala dvakrat gore dole potem pa sem šla še na giro do 18h takrat pa je bilo že nekaj druščine nekaj pa se je nabralo še v naslednjih 20minutah.

ja škoda k si bil mal prezgoden v naslednje veš da se dobivamo gor ko vročina malo popusti se pravi nekje ob 18h

in bilo je prav prijetno cof nas je osvežil s sharkom osa riders nas je malo razžalostil ampak vseno zaključek današnjega rida mitinga ki smo ga nadaljevali v Portusu na uncu ob dišavah kalamarov in dveh velikih picah je bilo enkratno.

celo sam car motosveta SiR me je presenetil pa ne s prijemom za rit pač pa s svojo prisotnostjo,sem bila prav zadovoljna da nas je zajebal in se narisal gor pa mislim da mu ni bilo žal če že zarad druzga ne zarad kalamarov in salamce :winkiss: na mausa tud ne smem pozabt sva se vsaj mal poklunčkala me pa je razžalostilo ko ga nisem našla doma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor lepo, da je SiR držal besedo in res prišel :) Sem ga končno imel priložnost spoznat, enako velja za Mausa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK!!!!!!GLIH KAR SI RAZKUŽUJEM BOJNE RANE!PEČČČČEEEEEE!FOTKE BOM DAL GOR TAKOJ KO MI SOSED VRNE FOTIČ!KLJUB PADCU SEM SE MEL FAJN SUPER KER SMO SLI SKUPINSKO NA PIJAČO IN NEKAJ POJEST! DANES SEM JO POCENI ODNESU,DVE ODRGNINI IN MAL BOLEČIN V RAMENU IN LEVEM ZAPESTJU!SKRATKA SREČA V NESREČI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX!DOBIŠ TUD OSTALO SAM DA SI RASKUŽIM BOJNE RANE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater...kaj vse zamudim...vedno :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Snoopy treba mal na motor, ni druge :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy treba mal na motor, ni druge :worship:

sj vem...pa kaj k mam "šiht" vsak popoldan...no...sj pa za vikende uživam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater...kaj vse zamudim...vedno :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

tolažba...

nisi edini :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolažba...

nisi edini :headbang: :headbang:

A še nimaš mlinčka??kaj bo povrgu pr mehaniku al kaj?? :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še nimaš mlinčka??kaj bo povrgu pr mehaniku al kaj?? :headbang: :headbang:

ne ne mislm d mi novga dela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne mislm d mi novga dela :whistle:

Mater si zahtevna....

se pravi smo hlačmani še neki cajta lahko brez skri :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil kasnejši, bi videl še spektakularen padec Osa_Riderja, ki se je na srečo končal brez težjih posledic...

FOLK!!!!!!GLIH KAR SI RAZKUŽUJEM BOJNE RANE!PEČČČČEEEEEE!FOTKE BOM DAL GOR TAKOJ KO MI SOSED VRNE FOTIČ!KLJUB PADCU SEM SE MEL FAJN SUPER KER SMO SLI SKUPINSKO NA PIJAČO IN NEKAJ POJEST! DANES SEM JO POCENI ODNESU,DVE ODRGNINI IN MAL BOLEČIN V RAMENU IN LEVEM ZAPESTJU!SKRATKA SREČA V NESREČI!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:angry: :angry: :fight1:

Tko! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E riti motosvetovske, zdaj pa sem prezgodnji bil.Pa niti en model ,da bi se tam prikazal.Sanda 7 ti pa itak vedno zamujaš.No vsaj glede pira se je isteklo OK.Zopet primerno ohlajen in delno konzumiran.Če prav razumem tisti oblaki niso nosili mokrota?mona sem mislil da bo tramontana udarla :rolleyes:

Ma še nekaj ne kužim... kalamari se ja konzumirajo pri nas na Obali.Pizza ok, to dela že vsak koljeg zraven bureka.Bo treba na morje prit, pa kalamarčke papat.

Me veseli da se nezgoda ni končala huje.Saj pravim po Ridah panoramsko,levo, desno, no problem.Rossi Valentino, pa je itak samo eden, pa še ta si rito ne bi upal na Ride spravit.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pofočku sm se na ridah... vožnja do ...kam že ???... in potem čez laze nazaj... zanimiva cestica :naughty:

Vse punce in fantje s tam so fejst :worship: .. pa še neki... prznajte, da nism biu js kriu ker sem pozdravlju, to se je zgodilo še preden sem gor pršu... kajne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pofočku sm se na ridah... vožnja do ...kam že ???... in potem čez laze nazaj... zanimiva cestica :naughty:

Vse punce in fantje s tam so fejst :worship: .. pa še neki... prznajte, da nism biu js kriu ker sem pozdravlju, to se je zgodilo še preden sem gor pršu... kajne :whistle:

Ne zavajaj ,vse sem znanstveno razložil v "bratski pozdrav". :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater si zahtevna....

se pravi smo hlačmani še neki cajta lahko brez skri :yea1: :yea1:

ne nism...

nene bom kmal nazaj, k dam maturo čez... mu bom tuk težila d bo koj zrihtu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!