Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

E riti motosvetovske, zdaj pa sem prezgodnji bil.Pa niti en model ,da bi se tam prikazal.Sanda 7 ti pa itak vedno zamujaš.No vsaj glede pira se je isteklo OK.Zopet primerno ohlajen in delno konzumiran.Če prav razumem tisti oblaki niso nosili mokrota?mona sem mislil da bo tramontana udarla :rolleyes:

Ma še nekaj ne kužim... kalamari se ja konzumirajo pri nas na Obali.Pizza ok, to dela že vsak koljeg zraven bureka.Bo treba na morje prit, pa kalamarčke papat.

Me veseli da se nezgoda ni končala huje.Saj pravim po Ridah panoramsko,levo, desno, no problem.Rossi Valentino, pa je itak samo eden, pa še ta si rito ne bi upal na Ride spravit.

Lp

kaj ga serješ mona jz sm vedno točna sm napisala da bom ob 18h tam in sem bila že ob 17h pa ni blo res nobenga pa sem prišla nazaj ob 18h :naughty:

fotk še kr ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo treba začet pisat seznam poljuba z asfaltom v kačjih ridah.Verjetno bo bol dolg kot pa same ride.Je... ga je pa fajn sam da ni kej hujšga, ostalo se pa že porihta.aja jast bom tut gor, sm odbil tako skalo da so jo jedva dva ornh deca dala s ceste dol,se prav neč resnejšega čene nebi zdej pisu.MALO BOLI PUNO KOŠTA, AMPAKLI JE LEPO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism...

nene bom kmal nazaj, k dam maturo čez... mu bom tuk težila d bo koj zrihtu :whistle:

nnnneeeeeeeeee :unsure: :unsure:

:kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nnnneeeeeeeeee :unsure: :unsure:

:kva2: B)

Zgleda da imajo ta domači veze pr mehankarju :naughty: Menda so zrihtal da je podru mlinčk, :hmm: sestavu ga bo pa ko bo matura mim,ker čene ne bi bla nikol narjena. :slap: Bi cajta zmankovalo za bukve, zdej ga je pa dost :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da imajo ta domači veze pr mehankarju :naughty: Menda so zrihtal da je podru mlinčk, :hmm: sestavu ga bo pa ko bo matura mim,ker čene ne bi bla nikol narjena. :slap: Bi cajta zmankovalo za bukve, zdej ga je pa dost :kva2:

:kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dobr da moji niso mel takih vez...pol še zdj ne bi mel motorja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš u ride se na d'' ovink pride :whistle:

ja učir pa nismo bli glih dougo gor.

pa še dve piksni kisline sti ostali.

ja no bo pa za dns :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa žal, da se nisem uspel rokovati z dvema (neznanima) sokrajanoma... En (rumeno-srebrn) BMW pa en (črn) KTM... Pa drugič... Sicer pa, če se vid'mo kje v domači vasi, bom pa probal izkoristit pril'ko... Pričakujem enako. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem Dejan (črn KTM) večkrat pride na ride, tako da bo še priložnost :) Ni pa noben aktiven član motosveta, sta pa fajn fanta :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle bil na ridah...sam...pa še neki se mi je odšraufal...sm mogu pod nujno it domov zašraufat nazaj :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle bil na ridah...sam...pa še neki se mi je odšraufal...sm mogu pod nujno it domov zašraufat nazaj :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Se ti je susko začel razpadat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti je susko začel razpadat :lol1:

Ma ne...sm pozabu glavo doma...sm jo snel pa dal čelado na ramena :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to se ti je že večkrat zgodl.. da brezglavo voziš po ridah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to se ti je že večkrat zgodl.. da brezglavo voziš po ridah :lol1:

Glavo špara za ženske - na ridah jo ne rab'... :evilgrin:

ta spodno misl'm, da ne bo pomote... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to se ti je že večkrat zgodl.. da brezglavo voziš po ridah :lol1:

Ja se dogaja...pa sj mam dve glavi...važn da je vsaj ena pr seb :lol1:

Glavo špara za ženske - na ridah jo ne rab'... :evilgrin:

ta spodno misl'm, da ne bo pomote... :lol1:

Ti pa.... :beer2:

mal se umer dj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk evo neki obljubljenih fotk pa brez zamere uceri so me bojne rane prevec pekle pa se mi ni dalo ukvarjat se s compmom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk evo neki obljubljenih fotk pa brez zamere uceri so me bojne rane prevec pekle pa se mi ni dalo ukvarjat se s compmom!

dobr si odnesu..še pozdrav se hitr pa nazaj na the ovink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk evo neki obljubljenih fotk pa brez zamere uceri so me bojne rane prevec pekle pa se mi ni dalo ukvarjat se s compmom!

Ni sile..

na prvi pogled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk evo neki obljubljenih fotk pa brez zamere uceri so me bojne rane prevec pekle pa se mi ni dalo ukvarjat se s compmom!

Sam da je s tabo vse v redu, a boš dons gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa prid z minimoto mal obrnt.

gandi bomo najbrž pa ostali kej bli.

Pol pridem tud jst, sam da pol ne bom sam tm u travci sedu;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ga serješ mona jz sm vedno točna sm napisala da bom ob 18h tam in sem bila že ob 17h pa ni blo res nobenga pa sem prišla nazaj ob 18h :naughty:

fotk še kr ni :whistle:

Mona gor mona dol, kako si točna če napišeš da boš ob 18 h gor, prideš pa ob 17 h :P

Še danes se ne morem potolažit, da ste me pustili samega.V bodoče pridem samo še na pisno vabilo podpisano od vsaj 10 tih motosvetovcev,5 motosvetovk. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si odnesu..še pozdrav se hitr pa nazaj na the ovink

sam da popravim motor,in da mi oplahnejo otekline zapestaj!dns sm klicu v yamaha servis in baje da me bo popravilo koštalo 150 euro-v!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!