Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sam da je s tabo vse v redu, a boš dons gor?

stari nevem roka in rame mal boli!drgač pa bi sigurno pršu sam problem je ta da nemorem stskati sklopke!tko da nevem bom vidu!če dobim prevoz sigurno uletim!letos pač gre use narobe auto sem rasu maja zdej pa še motor!jebat ga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari nevem roka in rame mal boli!drgač pa bi sigurno pršu sam problem je ta da nemorem stskati sklopke!tko da nevem bom vidu!če dobim prevoz sigurno uletim!letos pač gre use narobe auto sem rasu maja zdej pa še motor!jebat ga!

Rec ane pa pridem spotoma in te poberem, kkšn kilometer gor al pa dol he he he :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mona gor mona dol, kako si točna če napišeš da boš ob 18 h gor, prideš pa ob 17 h :P

Še danes se ne morem potolažit, da ste me pustili samega.V bodoče pridem samo še na pisno vabilo podpisano od vsaj 10 tih motosvetovcev,5 motosvetovk. :whistle: :whistle:

a si se me spravu mal zigizagi

jz sm bla ob 18h gor če sem pa ob 17h vmes mal telovadla gore dole pa tko ni važno.

pa ne se tok sekirat k škodi lepoti sej si pa vsaj furco naredu,pa na piru pršparov :winkiss:

dejte že une fotke gor predn se zgubim do pondelka zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se me spravu mal zigizagi

jz sm bla ob 18h gor če sem pa ob 17h vmes mal telovadla gore dole pa tko ni važno.

pa ne se tok sekirat k škodi lepoti sej si pa vsaj furco naredu,pa na piru pršparov :winkiss:

dejte že une fotke gor predn se zgubim do pondelka zvečer

Nč pršparu, od tuge popil vse.Sorčy nisem zigizagi.Lepoti pa ne pride nč do živega. :friend2:

(Klinikakolomban press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva da ne napišem modela,ampak fanta,možakarja karkoli, sta se vozila po ridah zihr eno uro gor in dol nonstop

s fejzerkami in registrskimi oznakami KK,svaka jima čast da se jima je ljubilo :worship:

...priznam,da me je pa kar odng razganjalo kaj se jima je tako dopadlo drajsat LT stil

pomislila sem celo na opcijo da nabirata kakšne kilometre za prvi servis,sicer bi blo mal čudno za o4 ali 05 letnik

..skratka če to bereta,se drugič lahko tud ustavta da kakšno čveknemo

En je cist frisn na motorju ( ~2500 km vsega skup) in sva sla na planino, da sva mal osnov dala skoz, jaz (modr fazer) pa se privajam do tacke znagnit in.. pac malo uskladit zadeve. Glede na frisnost in to da sem bil sele tretjic na planini z namenom da se mal gor pa dol furam, mamo eni se mal vec veselja drclat kilometre gor pa dol  :rolleyes:

Kasn je pa LT stil?

lp,

Sasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka fanta dobrodošla na ridah

sem prejle srečala cofa,dexa in condorja so žgal proti planini :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je cist frisn na motorju ( ~2500 km vsega skup) in sva sla na planino, da sva mal osnov dala skoz, jaz (modr fazer) pa se privajam do tacke znagnit in.. pac malo uskladit zadeve. Glede na frisnost in to da sem bil sele tretjic na planini z namenom da se mal gor pa dol furam, mamo eni se mal vec veselja drclat kilometre gor pa dol  :rolleyes:

Kasn je pa LT stil?

lp,

Sasa

Tole sta bla vidva, ane?

http://www.motosvet.com/album/images/2007/...42_PICT3054.JPG

http://www.motosvet.com/album/images/2007/...40_PICT3053.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je cist frisn na motorju ( ~2500 km vsega skup) in sva sla na planino, da sva mal osnov dala skoz, jaz (modr fazer) pa se privajam do tacke znagnit in.. pac malo uskladit zadeve. Glede na frisnost in to da sem bil sele tretjic na planini z namenom da se mal gor pa dol furam, mamo eni se mal vec veselja drclat kilometre gor pa dol  :rolleyes:

Kasn je pa LT stil?

lp,

Sasa

ni se trba glih silt nagnt do tčke, ker bo to prišlo enkrat samo od sebo. (če slučajno še ni)

ti kar nabiraj kilometre in spoznavaj svoj motor lepo počas in previdno pa po par 10000km bo tud tačka načeta :yea2:

seveda dobrodošla na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od mene dobrodošlica :) Počasi se daleč pride, imejta to v mislih. Z izkušnjami bodo tudi tačke pele, pretiravat pa silit pa vsekakor nima smisla .)

cof & Osa, hvala za energy drink :) Prišel še kako prav :D

Drugače pa danes spet lušno. Okoli 17 smo se zbrali Jaz, Condor in cof, šli do rid, pobrali še dva in se odpravili proti meji z namenom, da gremo do Gerovga. Potem pa smo nekje vmes ugotovili, da nimamo vsi sabo osebnih izkaznic za čez mejo.. No nič ne de, nekateri so nadaljevali pot po Hrvaškem, drugi smo se pa obrnili in pičili nazaj do Planine :D

Tam že čakal Osa s škatlo energy drinkov, katere je potalal vsam prisotnim. Malo debate, pa je bila ura 8 :D in čas za odhod domov :)

Sem pa na črpalki v Starem trgu spoznal tudi enega Motosvetovca - frankie, ki je bil namenjen v isto smer kot mi in se je preostanku klape pridružil na poti na Hrvaško. Me je prepoznal po motorju in se predstavil :OK:

Aja Osa rider, fajn bi bilo, če bi pripopal v to temo še nekaj ostalih fotk od včeraj, ko smo bili vsi lepo zbrani v Portusu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo portus turca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex,evo še!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa,še!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še naš kuhar z taboljšo polovico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex car v družbi motosvetovcev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql fotke :OK:

Skratka kar lepo št. predstavnikov Motosveta se nas je zbralo, :OK: :OK: Pikiju za pobudo, bo treba kdaj ponovit :)

Na fotkah drugače, Osa rider, Condor, cof, DeX, Sanda7, SiR, PikiJapok, Suzy, Maus + par nemotosvetovcev :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res zakon :OK: , seveda obvezno še kdaj ponovimo, vendar brez kakih incidentov na ridah. :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štovani, koji je Maus na slici? da se lahko pripravim , na njegov pozdrav.čeprav negira, so njegovi pozdravi smrtno nevarni. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štovani, koji je Maus na slici? da se lahko pripravim , na njegov pozdrav.čeprav negira, so njegovi pozdravi smrtno nevarni. :naughty:

Maus je edini, ki ima solo raiders majico.

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus je edini, ki ima solo raiders majico.

Maus da ne boš majice menjaval,zavarivanje neprijatelja ne velja. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ma prva dva sta pa založla ejga... :naughty:

Kdaj boš pa ti kj zalagat začela??men je že zmankal sveže zmlete kave... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!