Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

seveda imajo vsi, ki se po ustavi dovoljeno tam zbirajo, tudi pravico do tega, da jim policisti vsakič naredijo lepo tehnični pregled na motociklu in podobno... Upam, da se bo tudi to začelo. In da bo tam manj padcev in podobnih neumnosti...

Točno tako, zato pa se ni noben bunil, pa pizdil, pa kregal, ampak smo se lepo usedli na motorje in šli na OMV v Postojno na eno pijačo. Čeprav vem, da sem moral neupravičeno zapustit ride se ne mislim kregat s policistom, ki mi je to zapovedal, ker bo slej ko prej situacija ko se bom peljal z zadnjo gumo tik pred menjavo in zaradi pametovanja fasal kazen, ki je mogoče drugače ne bi.. Sem zgolj povedal, da naveden razlod, da se tam NE SMEMO zbirat po zakonu, ne drži.

jaz sem zadnjič šu pogledat mal, pozdravt pa to, da ne bo kdo rekel, da se sam za tipkovnico slinim... ok, k sm parkiru, naredu neumnost in takoj iz ovinka levo parkiral, bi me hmali en snel ...

pol mi pa začne en mlad fant tam prat možgane "Boš vidu, ko bo DeX pršu, on je car kle, si je motor čist predelal, pa tačke dvignu pa vse ... " ... no, medtem zvedu, da se je par mitu pred tem osa rider tam mal ulegu na ovinku, še dobr, da mu nič ni blo.... upam, da se je kej nauču ...

sej lepo in prav, lahk ma vsak svoje idole, vzornike, vsak svoje carje... ampak ... tale fama teh Rid je mal too much...

Na to, kaj drugi pravijo o meni, nimam nekega velikega vpliva.. Vem le, da je miljon folka, ki ride odpelje hitreje, bolj po tleh in bolj atraktivno od mene.. Mogoče pa tako fajn zgeldam, pa so si me zapomnili :) Je pa res, da sem večkrat gor, ker sem pač blizu doma. Dex je pa motor predelal zgolj zato, ker mu je to hobi in veselje in rad šraufa že od malih nog, tace dvignu pa z namenom obiska Marofa in Mobikroga.. Obstoj ali ne obstoj celotnih rid nima popolnoma nič zveze s tem kakšen motor DeX vozi, pa to ne pišem samo tebi v odgovor, ampak tudi vsem ostalim, ki bi oziroma so mogoče napačno interpretirali, da jaz nekaj predelujem in dodeljujem zato, da se bom lahko vozil po ridah.. Na klepet lahko pridem tudi z biciklom konec koncev, pa ne mislit da nisem še nikoli :)

Glede fame mi je pa čisto vseeno, jaz in tudi ostali, ki se tam dobimo pridemo na ride z drugimi nameni. Glej spodaj.

to je bilo z moje strani "konstruktivno", kot mi je pač očital PikiJapok, da nisem konstruktiven v mojem kritiziranju Rid... tako sem tudi jaz s tem, ko sem se tam zmenil, poskbrel za to, da je potem šlo cirka 10-15 mandeljcev v Portusa - če ne bi šli, bi se pa po ridah ganjali al pa vzpodbujali s svojo prisotnostjo druge ;)

brez skrbi - ne bom letos več tam na ridah postaval ... razen, če mi benza zmanjka al pa če kdo prileti vame po moji strani al pa če bom komu mogu pomagat motor pobirat ...

Jaz mislim, da je prav lepo, da si prišel pogledat. Spoštujem tvoje neodobravanje zbiranja na ridah, ampak vseeno je bilo spoznat novega motosvetovca in it z njim na pijačo, čeprav nisva imela priložnosti ravno veliko spregovorit zaradi razporeditve miz.

Vsekakor pa si vedno dobrodošel, da kakšno rečemo in gremo nekaj spit, če se ti slučajno zazdi.

se mi zdi da vsi samo gobcate kako ste skos gor, se vozte, kako je fajn in vse..

smo se učer ob šestih peljal čez ride..trije so sedel na tistem ovinku kot klošarji, vozu se ni noben, policaja nobenga..

u glavnem nč se ni dogajal..

se bom raj na morje vozu mal deklce pogledat.. :whistle:

No sedaj pa še obljubljene forke od "namišljenega druženja" :)

In ja, bilo je super včeraj, kot vedno.

Motosvet smo zastopali: DeX, Snoopy, flejm, condor in Tony, pridružilo se nam je pa še par ostalih kolegov.

Zbor na parkirišču pod the ovinkom ob 13h. Nismo hotli drezat in se dobit na the ovinku, po priporočilu policajev dan prej, da ne bit tam.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se pripeljeva na ride, parkiram da malo pocijem in glej, prletijo 3 mulci, zacenjo gledat motor in zacnejo da se zgleda hudo vozim ker imam posvaljkane gume in oh in sploh, ce se bom sel kaj vozit po ridah...

Za njimi se pripeljeta dva "loleka" na eni starji yamahi FZR 600 Genesis, napol naga, ko parkirata zacneta takoj kje je kdo in kako prletu v ovink, pa kje je kdo padu pa razletu se , pa oh in sploh heroja.....

Lp,Rock

Sam to je pa res kr neki..... lani sem celo videla, kako so za domov pobrali svoje deklice, katere so bile oblečene po zadnji modi ......:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me rač zafrkava, pa nisem mogel prej naložit fotk..

In ja, bilo je super včeraj, kot vedno.

Motosvet smo zastopali: DeX, Snoopy, flejm, condor in Tony, pridružilo se nam je pa še par ostalih kolegov.

Zbor na parkirišču pod the ovinkom ob 13h. Nismo hotli drezat in se dobit na the ovinku, po priporočilu policajev dan prej, da ne bit tam.

post-1190-1182861354_thumb.jpg

Prihod v Rakitno na pijačo in pašo oči:

post-1190-1182861374_thumb.jpg

Namišljene zadnjice dveh brhkih mladenk :naughty:

post-1190-1182861507_thumb.jpg

Srečali smo tudi Mausa, ki se je vračal z morja :)

post-1190-1182861651_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postanek na ridah ob vrnitvi iz Rakitne. Lepo postrojeni motorji so posledica družbe dveh letečih policajev :) :

post-1190-1182861882_thumb.jpg

Prihod v Ankaran v že okrnjenem številu:

post-1190-1182861989_thumb.jpg

DeX polaga :)

post-1190-1182862094_thumb.jpg

Zaključek ture in hkrati tretji postanek na ridah:

post-1190-1182862150_thumb.jpg

Nepredviden podaljšek ture, ko smo se vsi skupaj zapeljali do Unca, kjer smo pomagali razložit razsuto CBRko motorista, ki se je vračal iz morja in padel na "the ovinku". Motor so menda še isti dan prišli izkat s kombijem in je že doma na gorenjskem:

post-1190-1182862212_thumb.jpg

Ostale fotke pa kmalu v albumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj, se mi niti ne da vec brat pod tele Ride, ampak vedno znova ko se tam ustavim moram napisat kaj, ker mi grejo kar kocine pokonc...

Primer vceraj.

Se pripeljeva na ride, parkiram da malo pocijem in glej, prletijo 3 mulci, zacenjo gledat motor in zacnejo da se zgleda hudo vozim ker imam posvaljkane gume in oh in sploh, ce se bom sel kaj vozit po ridah...

Za njimi se pripeljeta dva "loleka" na eni starji yamahi FZR 600 Genesis, napol naga, ko parkirata zacneta takoj kje je kdo in kako prletu v ovink, pa kje je kdo padu pa razletu se , pa oh in sploh heroja ki jih tezko najdes da se kdo boljse pelje od njih dveh. In valda , se usedeta na skale in zacneta kritizirat vsakega ki se je pripeljal mimo....

Skratka nisem sedel niti 5 min, pa sem raje sel, ker je mal prevec "prepotentnih" pametnjakovicov tam gor, al pa zmeri jaz pridem tja ko ni taprave druzbe da bi res eno rekli....mogoce samo smola zame :whistle:

Skratka, ride se ratale en sekret....

Lp,Rock

zdej pa tko ti rock-46!kot vidim ti prideš na ride sam naslajat se če gdo pade in kritizirat kakšen je kdo pršu na ride!pripombe ki so letele,če slučajno nisi opazil,ker dvomim da si,ker si svojeglav tip in si jih razlagaš kokr koli,me nezanima!če še vedno ne ločiš druženja in heca pol pa mož stabo je hudo nekaj narobe,drugič če me vidiš na ridah bi te prosu da prideš do mene in reci jst sm ta pa ta,ker prou rad bi te spoznal in mal bl pokomentiral in pogovoru stabo!to da se zbiramo na ridah jaz osebno vidim kod druženje in spoznavanje folka ki nas veseli ista strast:motorji!na ridah se nezbiramo da bi dirkali če pa komu že paše pa o.k!sam sem tud pretiraval,pregrel gumo in padu!hvala bogu brez posledic!pa nerečem da sem zdej nevem kaj sej konec koncov to se lahko zgodi vsakemu od nas!sam tud sm bil dosti krat na ridah pa nisem noru ali pa se postavlu še nasprotno če je publika pol normalno da 99% voznikov popusti plin in odpelje mimo publike normalno!v tem vidim prednost ker sam sm naganjal motor glih takrat ko ni bilo publike in sem zagotovo pretiraval,rezultat je padec!skratka se zbiramo da se družimo in pogovarjamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka se zbiramo da se družimo in pogovarjamo!

ejga pol je pa use kul stari ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj, se mi niti ne da vec brat pod tele Ride, ampak vedno znova ko se tam ustavim moram napisat kaj, ker mi grejo kar kocine pokonc...

Primer vceraj.

Se pripeljeva na ride, parkiram da malo pocijem in glej, prletijo 3 mulci, zacenjo gledat motor in zacnejo da se zgleda hudo vozim ker imam posvaljkane gume in oh in sploh, ce se bom sel kaj vozit po ridah...

Za njimi se pripeljeta dva "loleka" na eni starji yamahi FZR 600 Genesis, napol naga, ko parkirata zacneta takoj kje je kdo in kako prletu v ovink, pa kje je kdo padu pa razletu se , pa oh in sploh heroja ki jih tezko najdes da se kdo boljse pelje od njih dveh. In valda , se usedeta na skale in zacneta kritizirat vsakega ki se je pripeljal mimo....

Skratka nisem sedel niti 5 min, pa sem raje sel, ker je mal prevec "prepotentnih" pametnjakovicov tam gor, al pa zmeri jaz pridem tja ko ni taprave druzbe da bi res eno rekli....mogoce samo smola zame :whistle:

Skratka, ride se ratale en sekret....

Lp,Rock

Se strinjam, zato se jih med vikendom, kar se da izogibam :BUA: in upam da bodo lokalni matadorji kmalu našli drug prostor za druženje :rolleyes: svoje strasti pa izživljali na pistah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, zato se jih med vikendom, kar se da izogibam :BUA: in upam da bodo lokalni matadorji kmalu našli drug prostor za druženje :rolleyes: svoje strasti pa izživljali na pistah :yea1:

ko boš na ridah me poišči in vprašaj koga po osi,k se boš mal pomenu z mano upam da me boš vidu v drugi luči ti in rck-46!bi me pa res veselilo da se spoznamo in mal podebatiramo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš na ridah me poišči in vprašaj koga po osi,k se boš mal pomenu z mano upam da me boš vidu v drugi luči ti in rck-46!bi me pa res veselilo da se spoznamo in mal podebatiramo!

Sm vidu ja, včer na chatu. Prvo kar je blo si ropotal da je bil na ridah spektakel, tvoj odgovor na vprašanje kak spektakel je bil da se je en z cbr razsul. Super ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

"Kacje ride II, zakaj?...zbog seksa,ce vas ravno zanima"

Že miljonkrat je bilo povedano, da tema ni namenjena moraliziranju in podobnim scenam. Če koga moti, naj jo ne bere, simple as that.

Če kdo napiše kdaj bo gor, s kom bo gor, koga je na ridah spoznal, kaj je z njim debatiral, pripopa kakšno slikco, super. Prav tako je dobrodošlo tudi vse nabijanje v prazno v stilu kdo je gor brez hlač, kdo bo koga (bril, ipd.. :D ) in vse podobne neumnosti - "zbog seksa". Vse ostalo sodi v druge teme. Tako težko razumet?

Sicer pa kaj se sploh ubadam s tem.. Tisti ki se dobimo gor, da kakšno rečemo in se nato skupaj zapeljemo kakšen krog (kam dlje ali pa samo do OMVja na pijačo..) se bomo od sedaj naprej zmenili na MSNju ali po tel. pa bo najbolj mir. Itak se vsi poznamo tudi drugače.. To temo se lahko pa zaradi mene tudi zbriše ali premakne v kr neki, ker je to tudi postala.

DeX out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vidu ja, včer na chatu. Prvo kar je blo si ropotal da je bil na ridah spektakel, tvoj odgovor na vprašanje kak spektakel je bil da se je en z cbr razsul. Super ane.

če že bereš pol beri po vrsti in ne spuščaj besed in branje med vrsticami me jezi!!!!!!!če mal bolš prebereš in če se nemotim sem napisal žalost,žalost žalost ali pa žal,žal!!!!!!če nerazumeš kaj ta beseda pomeni pol vprašaj koga pa ti bo z veseljem razložil!če kdo pade zgleda super samo tebi,meni pa nikoli ni bilo super in tud nobenmu neprivoščim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že bereš pol beri po vrsti in ne spuščaj besed in branje med vrsticami me jezi!!!!!!!če mal bolš prebereš in če se nemotim sem napisal žalost,žalost žalost ali pa žal,žal!!!!!!če nerazumeš kaj ta beseda pomeni pol vprašaj koga pa ti bo z veseljem razložil!če kdo pade zgleda super samo tebi,meni pa nikoli ni bilo super in tud nobenmu neprivoščim!

Kofi pa basta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

"Kacje ride II, zakaj?...zbog seksa,ce vas ravno zanima"

Že miljonkrat je bilo povedano, da tema ni namenjena moraliziranju in podobnim scenam. Če koga moti, naj jo ne bere, simple as that.

Če kdo napiše kdaj bo gor, s kom bo gor, koga je na ridah spoznal, kaj je z njim debatiral, pripopa kakšno slikco, super. Prav tako je dobrodošlo tudi vse nabijanje v prazno v stilu kdo je gor brez hlač, kdo bo koga (bril, ipd.. :D ) in vse podobne neumnosti - "zbog seksa". Vse ostalo sodi v druge teme. Tako težko razumet?

Sicer pa kaj se sploh ubadam s tem.. Tisti ki se dobimo gor, da kakšno rečemo in se nato skupaj zapeljemo kakšen krog (kam dlje ali pa samo do OMVja na pijačo. .) se bomo od sedaj naprej zmenili na MSNju ali po tel. pa bo najbolj mir. Itak se vsi poznamo tudi drugače.. To temo se lahko pa zaradi mene tudi zbriše ali premakne v kr neki, ker je to tudi postala.

DeX out

dex!imaš popolnoma prou,odneham!sej veš kako rečejo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dejta no fanta...če se nekateri tako zelo izogibajo ridam bi se lahko tudi tej temi...če bi jih res tako zelo motila. očitno pa eni radi povejo svoje mišljenje...drugi svoje...tretji pa se priključijo debati samo zato da delajo dodatno zdraho....

Kakorkoli že...tisti ki hodmo na ride...vemo zakaj.

tisti ki ne hodte...tut veste...

pri tem naj ostane in je stvar rešena...

mi ne silmo nikogar naj pride gor...vam ni treba moralizerat da mormo dol...

mimogrede...jutri se zna zgodit da bom mogoče celo lahko pršu pogledat...bo kdo gor??

@Dex..slikce so zakon :OK:

@comdor...kje pa maš svoje?s tvojim rašpetinom znajo tut kr "solidne" ratat(ritke pa to... ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli že...tisti ki hodmo na ride...vemo zakaj.

tisti ki ne hodte...tut veste...

pri tem naj ostane in je stvar rešena...

mi ne silmo nikogar naj pride gor...vam ni treba moralizerat da mormo dol...

zakaj pa nam ne bi blo treba moralizirat? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa nam ne bi blo treba moralizirat? ...

Ker se nas trdoglavcev to ne prime...ker radi hodmo na ride...iz tega ali onega razloga...

ker je res brez haska...brez veze...se ti ne zdi??

in predvsem zato ker tema ni temu namenjena...

itak pa nekateri divjajo povsod, nesreče se dogajajo povsod, idioti s(m)o povsod...

in kot sem že napisal...noben te ne sili da se voziš čez ride oz. da prihajaš tam mimo...

in sploh ne vem zakaj se mora taka debata pojavljat v tej temi vsakih10 strani... :headbang: :headbang: :headbang:

PS:so ride edino meste kjer se motoristi zbiramo?Kjer se "dirka"???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...skratka se zbiramo da se družimo in pogovarjamo!

Super si :whistle:

Lp,Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa na ridah všeč, da se da kolenčkat, pa jagode nbirat... :whistle:

Sploh če sva sama gor. A zakaj? Ja zbog seksa, a ne... :headbang:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pomoč vsem tistim,ki so jim RIDE :headbang: :topic: jim pa rade volje pomagam z nasvetom , kako se pride na obalo mimo rid.Torej ko pridete na Planino, zavijte po bljižnici pa ne bo treba it mimo zbirnega ovinka in je stvar rešena. Pa tudi gume na strani bodo ostale cele, kajti najlepše na motorju je guma zlizana samo na sredini. :BUA: :BUA: Pa pi.. sedite v avto vžgite si klimo in uživajte, sploh ne vem kaj ste si kupili motorje če je vse nevarno pa glupo samomorilsko.......................................Pa ne sedaj reči, da zaradi gužve je veliko poti ki te pripeljejo na vse konce naše velike domovine.KDOR UŽIVA NAJ UŽIVA, kdor cvika za svojo rit pa naj se v avtu vozi, če misli da je bol varen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en kup istga sranja

Me zanima če bomo še kakšno roštiljado gor nardil

neki mi je na uho pršlo da je celo en kozliček oblublen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če se gremo o tem. kako se gume posmuka ni problema...

Moje so čist lepo posmukane pa tud slučajo ne iz rid :naughty: (preveč :whistle: )

Dejstvo pa je in ostaja, da so ride NEVARNE in da je asvalt KATASTROFALEN.

Je pa takšnih 80% cest v Sloveniji :unsure:

Komur se pa vseeno paše gor hodit vozit pa naj se, saj res nismo tu, da bomo komu govorili kaj lahko in kaj ne.

Mogoče bi nekateri radi samo opozorili, da divjanje v ridah ni najbolj pametno.

In ja nekateri se vozite lepo in uzivate nakateri pa tiščijo kot da je namesto skale 50m mehkega peska.

In ravno zaradi slednjih nastane problem.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pomoč vsem tistim,ki so jim RIDE :headbang: :topic: jim pa rade volje pomagam z nasvetom , kako se pride na obalo mimo rid.Torej ko pridete na Planino, zavijte po bljižnici pa ne bo treba it mimo zbirnega ovinka in je stvar rešena. Pa tudi gume na strani bodo ostale cele, kajti najlepše na motorju je guma zlizana samo na sredini. :BUA: :BUA: Pa pi.. sedite v avto vžgite si klimo in uživajte, sploh ne vem kaj ste si kupili motorje če je vse nevarno pa glupo samomorilsko.......................................Pa ne sedaj reči, da zaradi gužve je veliko poti ki te pripeljejo na vse konce naše velike domovine.KDOR UŽIVA NAJ UŽIVA, kdor cvika za svojo rit pa naj se v avtu vozi, če misli da je bol varen.

Poslušaj fantič... Saj načeloma je v tvojem pisanju nekaj resnice, pa vendar se je vseeno potrebno obregniti obenj, saj je suma sumarum vseeno bedasto. Prvo naj te opozorim, da inačenje varnosti/nevarnosti in avtomobilizma/motociklizma je popolni nesmisel. Drugo kar pa je naravnost bedasto pa je domneva, da se je z motociklom potrebno voziti nevarno.

Stvar je namreč takšna. Ride gor ali dol... Če meni paše se nekje ustavit, se bom tam ustavil. Pa če je to na ridah ali kje drugje. Pri tem pa bom pazil, da s tem ne oviram drugih udeležencev v prometu. To je to. Vendar zadnja omemba velja tudi za vožnjo. Tudi med vožnjo se moram prilagajati, da s svojim načinom vožnje ne ogrožam drugih udeležencev v prometu (in seveda sebe). Slednje pa se na ridah žal prevečkrat pozablja.

Na ride pogosto pridejo divjaki/postavljači, zato da bi jih drugi videli, občudovali itd., kako so oni ohinsplohtanrtabulš. Taisti objestneži pogosto tudi skozi samo vas (Planino) demonstrirajo svoje vozniške sposobnosti in še z večjim veseljem grmenje izpušnega sistema domorodcem. Slednji seveda nad tem početjem niso ravno navdušeni, zaradi česar včasih kako "ušpičijo", kar pa ima lahko za posledico, da posledice tega "ušpičenja" pokasira nekdo drug, npr. motorist z belgijsko registersko oznako, ki za ride nikoli ni slišal, a zapelje na olni madež v ovinku in ... je na tleh.

Da o policistih ne govorimo. Z divjanjem po ridah je postala normalna vožnja po ridah neznosna. Policisti seveda ne gledajo, kdo divja in kdo ne, pač pa ustavljajo v skladu z nekim svojim principom. Tudi, če je vse OK in ni nobene kazni, mi je odveč vsakodnevno ustavljati se, sneti rokavice in čelado in policistu izročiti na vpogled vozniško in prometno, ter odpreti kovček in mu pokazati prvo pomoč.

Nenazadnje pa je tu občutek ogroženosti. Kljub veliki večini normalnih "ridašev" se še vedno najde dovolj cepcev, ki na ridah mislijo, da so z nakupom mopeda prijeli boga za jajca in se obnašajo kot kamikaze. Vožnja po levi je vsakdanji pojav, ravno tako vožnja ob črti (guma na desni, glava na levi).

Preden se torej kdorkoli loti polemike o ridah, naj loči "ridaše" na vsaj dva razreda. Eden je tisti, ki predstavlja populacijo, ki pride na ride pač malo pogledat in kakega pokadit in morebiti potem s sokolegi odide na kako pijačo v Postojno/Unec/Planino. Sem bi uvrstil tudi tiste, ki na ride pridejo (v okviru svojih sposobnosti) na ride potrenirat vožnjo skozi ovinke.

Drugi pa so tisti, ki jemljejo ride kot dirkališče oz. pisto za poziranje. O teh pa ne bom izgubljal besed, saj gre v večini primerov za osebke, ki si zaslužijo odstranitev s ceste v dobrobit človeštva. Gre namreč za voznike motociklov, ki očitno nimajo razčiščenih pojmov o odgovornosti do drugih udeležencev v prometu oz. vsaj do kolegov motociklistov, ki jim zaradi svoje objestnosti grenijo življenje, saj s svojim početjem mečejo slabo luč na vse nas.

Obstaja pa še tretja skupina ridašev, v katero se uvrščam tudi sam... Gre za "slučajno mimovozeče lokalce", ki zaradi takšnih ali drugačnih obveznosti na relaciji Logatec - Postojna prečkamo tudi ride. Če opazim skupino motoristov se tudi sam ustavim, kakega prižgem in kdaj odidemo tudi kam na pijačo. Priznam pa, da ravno zaradi zgoraj naštetih razlogov dostikrat raje izberem tisto pot čez Unec in pod Kaličem...

OK, toliko za izhodišče... Svet na srečo ni črno-bel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš na ridah me poišči in vprašaj koga po osi,k se boš mal pomenu z mano upam da me boš vidu v drugi luči ti in rck-46!bi me pa res veselilo da se spoznamo in mal podebatiramo!

Velja .), sem pa punčka.

Ne moraliziram, ne pridigam in probam ne dajat nasvetov :) in mi je čisto vseeno kaj, s kom in zakaj počenjate kar počenjate :rolleyes: . Ko pa nekdo v iskanju svoje optimalne linije začne ogrožati mene in posledično mojo družino takrat pa to postane tudi moj problem. In ponavadi se to dogaja v bližini the ovinka ob spremljavi the publike ..... pač sem se pridružila mnenju Rocka 46 :) in se zato raje svalkam po cesti Postojna - Unec :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.....

....kot sem že pisala, sem se jih dolgo bala. Pa ne samo na motorju, tudi v avtu...zaradi grozne slabosti.

Zdaj se peljem čez, ko grem na morje. Silom prilike in so mi zelo všeč. Ne bojim se jih več.

Pa vedno pogledam, če je kdo tam, a na žalost, v soboto, ko sva šla na morje ob 17 ih, ni bilo nobenega, pa včeraj, malo čez 20, tudi ne.

JA, rada bi se ustavila, malo pozdravila vas, prijetne fante in dekleta, se spoznala z vami in šla tudi na kakšno pijačko.

BTW, bolj kot motoristi so mi šli včeraj na nerve kamioni in to šleperji, ki so vozili proti Postojni po stari cesti. In še proti Ljubljani sem naletela nanje in kar nekaj časa morala voziti za njimi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!