Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

...

JA, rada bi se ustavila, malo pozdravila vas, prijetne fante in dekleta, se spoznala z vami in šla tudi na kakšno pijačko.

...

Če greš skozi Logatec, te z veseljem pogostiva s kako kavico in/ali pijačko... Lahko pa gremo skupaj tudi na ride kakega prižgat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vedno pogledam, če je kdo tam, a na žalost, v soboto, ko sva šla na morje ob 17 ih, ni bilo nobenega, pa včeraj, malo čez 20, tudi ne.

JA, rada bi se ustavila, malo pozdravila vas, prijetne fante in dekleta, se spoznala z vami in šla tudi na kakšno pijačko.

AVE renca.

Drugič predhodno tu notri napiši, kdaj boš gor, in kar na enkrat boš imela več možnosti, da boš koga spoznala od teh fantov in deklet. Ko pa jih boš nekaj spoznala, boš pa začela uporabljati PM, ker...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja .), sem pa punčka.

Ne moraliziram, ne pridigam in probam ne dajat nasvetov :) in mi je čisto vseeno kaj, s kom in zakaj počenjate kar počenjate :rolleyes: . Ko pa nekdo v iskanju svoje optimalne linije začne ogrožati mene in posledično mojo družino takrat pa to postane tudi moj problem. In ponavadi se to dogaja v bližini the ovinka ob spremljavi the publike ..... pač sem se pridružila mnenju Rocka 46 :) in se zato raje svalkam po cesti Postojna - Unec :winkiss: .

Kat za predsednico :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj... ni črno-bel.

Po napisanem sem očitno nastopač ( usnjen kombinezon ), divjak ( SS motor ), drekač, osebek za odstranitev ker ogrožam druge ( koliko nesreč se je že pripetilo, kjer sta udeležena dva nasproti si vozeča motorista )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po napisanem sem očitno nastopač ( usnjen kombinezon ), divjak ( SS motor ), drekač, osebek za odstranitev ker ogrožam druge ( koliko nesreč se je že pripetilo, kjer sta udeležena dva nasproti si vozeča motorista )...

Ti pa sploh... zato ker te ni bilo niti na piknik, niti v Portusa. :whistle: Pa še jagod ne nabiraš!!!

Mislim, da je čas, da gremo spet na eno drinko... Pa še @renca se nam lahk' pridruži...

Si že pogledal slik'ce z najine zadnje poti ? Kak komentar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po napisanem sem očitno nastopač ( usnjen kombinezon ), divjak ( SS motor ), drekač, osebek za odstranitev ker ogrožam druge ( koliko nesreč se je že pripetilo, kjer sta udeležena dva nasproti si vozeča motorista )...

Super...da nism edini ;) :evilgrin:

kdaj boš gor??boš ti prnesu fotoaparat?a lčm kr reporterje poklicat? :lol1:

PS:si motor mimogrede že porihtal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa sploh... zato ker te ni bilo niti na piknik, niti v Portusa. :whistle: Pa še jagod ne nabiraš!!!

Mislim, da je čas, da gremo spet na eno drinko... Pa še @renca se nam lahk' pridruži...

Si že pogledal slik'ce z najine zadnje poti ? Kak komentar?

Jst sm dal en komentar...kratek in jedrnat...

ampak ga boš moral najdit...

(zbogseksapress)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dal en komentar...kratek in jedrnat...

ampak ga boš moral najdit...

(zbogseksapress)

;)

Najdu in odgovoru. :yea2: Kdaj pade :beer2: ? Ej, a se dobimo d'n's na eni pijači, k' je glih tak dan?

Sreda namreč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdu in odgovoru. :yea2: Kdaj pade :beer2: ? Ej, a se dobimo d'n's na eni pijači, k' je glih tak dan?

Sreda namreč...

Se slišmo, zmenjen???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pomoč vsem tistim,ki so jim RIDE :headbang: :topic: jim pa rade volje pomagam z nasvetom , kako se pride na obalo mimo rid.Torej ko pridete na Planino, zavijte po bljižnici pa ne bo treba it mimo zbirnega ovinka in je stvar rešena. Pa tudi gume na strani bodo ostale cele, kajti najlepše na motorju je guma zlizana samo na sredini. :BUA: :BUA: Pa pi.. sedite v avto vžgite si klimo in uživajte, sploh ne vem kaj ste si kupili motorje če je vse nevarno pa glupo samomorilsko.......................................Pa ne sedaj reči, da zaradi gužve je veliko poti ki te pripeljejo na vse konce naše velike domovine.KDOR UŽIVA NAJ UŽIVA, kdor cvika za svojo rit pa naj se v avtu vozi, če misli da je bol varen.

hvala za nasvet, ampak ne pride v poštev... vseeno hvala za dobre namene in dobrohotnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa sploh... zato ker te ni bilo niti na piknik, niti v Portusa. :whistle: Pa še jagod ne nabiraš!!!

Mislim, da je čas, da gremo spet na eno drinko... Pa še @renca se nam lahk' pridruži...

Si že pogledal slik'ce z najine zadnje poti ? Kak komentar?

O ti p...., v Portusa me ni blo, ker sem delal do 19 08,...že dost druzga scanja pojem, pol pa da bi še jagode :krneki: ...

Ko se boste zmenili za drink, povejte, pridem, če bom imel čas..

Slike :worship: , tura :worship: , dobr ti tole...

Danes grem na Kozino na kafečk, če bo: vreme, nezaposljenost, dobro počutje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super...da nism edini ;) :evilgrin:

kdaj boš gor??boš ti prnesu fotoaparat?a lčm kr reporterje poklicat? :lol1:

PS:si motor mimogrede že porihtal??

1. A sej nas je velik, sm ostali ne upajo al pa nočejo, al pa trenutn ne vidje

2. Če bo prov po 17 00, digitalc ne, EUROSPORT :kva2: ;)

3.motor sem mal porihtov, pa spet poprau, sam drugje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride tragedija motosvetovcev.In asvalt je res ku...v.Upam da je vsaj pizza dobra v Pastujni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride tragedija motosvetovcev.In asvalt je res ku...v.Upam da je vsaj pizza dobra v Pastujni.

V Portusu je odlična!!! Sam' moraš pa vsaj v dvoje prit.

Če pa poveš da mene poznaš, pa lahk' še kaj ekstra gor dobiš... kuhar prjatu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Portusu je odlična!!! Sam' moraš pa vsaj v dvoje prit.

Če pa poveš da mene poznaš, pa lahk' še kaj ekstra gor dobiš... kuhar prjatu. ;)

:hmm: Vsaj v dvoje? e je kelnerca huda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pizza je huda... 50 cm premera, samo ena dimenzija...

Za tako pico jst rabm še dva pomagača zravn, 50 cm halooooooooooooo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Se pripeljeva na ride, parkiram da malo pocijem in glej, prletijo 3 mulci, zacenjo gledat motor in zacnejo da se zgleda hudo vozim ker imam posvaljkane gume in oh in sploh, ce se bom sel kaj vozit po ridah...

...

se ti je dober zdel ane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, navijaš za svoj okraj...tu v Portorožu se nekam čudno oblači pa prav iz vaših rovt prihaja.Danes rajši ne reskiram. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, navijaš za svoj okraj...tu v Portorožu se nekam čudno oblači pa prav iz vaših rovt prihaja.Danes rajši ne reskiram. :beer2:

Nope... živim 20 km na drugo stran. Ma mi je fuuul všeč ambijent... Pa Rakov škocjan je "en plunk" stran (dekcanje, kolenčkanje, ...). Pa Slivnica, pa Cerkniško jezero, ... Ti kar uleti... Vremenska napoved je kar OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride skrivnostni MS-ovec z rumeno pilo... Ker sam ne more napisati tega sporočila, me je po telefonu prosil, naj napišem namesto njega. A kdo je? :naughty: Prid'te pogledat! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prideš priletim :) Ampak imam čas samo tja do 18/19h.. Mogoče se vidimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!