Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Če te d'n's ne bo v Portusa, te bom res označil za pozerja! :lol1:

...in splet okoliščin me je res označil za pozerja :unsure: ... Piki poglej skozi okno, če si v službi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in splet okoliščin me je res označil za pozerja :unsure: ... Piki poglej skozi okno, če si v službi?

'mam rolete dol... ne me j***. J's s'm z mopedom na šiht... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'mam rolete dol... ne me j***. J's s'm z mopedom na šiht... :(

Ou, tega ti pa ne privoščim, pa zgleda da se nekaj časa še ne bo zlilo, je okoli in okoli zaprto z tačrnimi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride skrivnostni MS-ovec z rumeno pilo... Ker sam ne more napisati tega sporočila, me je po telefonu prosil, naj napišem namesto njega. A kdo je? :naughty: Prid'te pogledat! :whistle:

popravek!!!!!!!modro,plavo pilo!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikijapok, Klajba, pridem enkrat, sam ne dons, ker dežuje.

Čez Logatec se zmeri peljeva al pa sama, če je moj v službi. PikiJapok, lohk gremo na pijačko, na čikpavzo ne, ti pa kar, pa tud pico mam zlo rada, samo se bojim, da tud če greva z mojim, jo bo men ostal 3/4, ker Matjaž ni picafun.

Pa fotke so super. Kolk km pa sta to naredila? Pa to zdaj, čez vikend?

Klajba, ko se midva odpraviva na morje že mal prej ugasnem PC, tko da ne morem lih povedat, kdaj bova gor. In pol lih nobenga ni.

Pa tud če bi za povratek povedala sva en dan podaljšala, k se je zajla od sklopke strgala in sva mogla ostat na HR do včeraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikijapok, Klajba, pridem enkrat, sam ne dons, ker dežuje.

Čez Logatec se zmeri peljeva al pa sama, če je moj v službi. PikiJapok, lohk gremo na pijačko, na čikpavzo ne, ti pa kar, pa tud pico mam zlo rada, samo se bojim, da tud če greva z mojim, jo bo men ostal 3/4, ker Matjaž ni picafun.

Pa fotke so super. Kolk km pa sta to naredila? Pa to zdaj, čez vikend?

Klajba, ko se midva odpraviva na morje že mal prej ugasnem PC, tko da ne morem lih povedat, kdaj bova gor. In pol lih nobenga ni.

Pa tud če bi za povratek povedala sva en dan podaljšala, k se je zajla od sklopke strgala in sva mogla ostat na HR do včeraj.

No... vidva se kar oglasita. GSM sem dal na PM.

:topic:

Glede fur'ce pa tako...

V soboto sva šla iz Logatca ob prbl. 8:30. Od Kranja do Villacha naju je pralo, potem pa se je proti Spittalu počasi jasnilo. Na Grossglocknerhochalpenstrasse naju je pričakala megla (oblaki) in nad 2000 metri tudi sneg. Temperatura -3 stopinje. Plugi so bili že pripravljeni za akcijo, cesta pa dokaj spolzka. Kljub temu sva srečala lepo število motoristov. Na drugi strani je bilo vreme bolše in v Fusch-u je bil že rahel sonček. Nadaljevala sva po stari cesti do Werfna, nato po AC mimo Salzburga do Chiem See-ja, kjer naju je že grel popoldanski sonček. Po AC-ju sva šla mimo Rosenheima in Muenchna do Ingolstadta, kjer sem soprogi pokazal Audi AG (lani sem tam tri mesece delal linijo za novi A5). Po večerji sva šla počasi spat. Za nama je bilo cca. 650 km-jev.

V nedeljo sva šla po stari cesti do Regensburga, pa mimo Bayern Walda (naravni park) proti Passau, nato pa po AC mimo Linza in direkt v središče Dunaja. Dve kavi v italijanski kavarni v središču Dunaja sta naju koštali neverjetnih 5,40 €!!! Po ogledu Dunaja sva nadaljevala v Bratislavo, kamor sva prispele nekje pred 23-o zvečer. Prenočila sva v hotelu Dunabe (4 zvezdice) v samem središču mesta. Se sicer da dobiti prenočišče za cca. tretjino te cene, a je šlo za osebni gušt. ;) Ta dan sva prevozila cca. 550 km-jev.

V nedeljo zjutraj sva se odpravila proti Budimpešti, kjer naju je pričakala druga skrajnost: +38 stopinj. Mesto se je meni zdelo celo lepše kot Dunaj, ampak to je čisto stvar osebnega okusa.Pot sva popoldne nadaljevala proti Blatnemu jezeru in zvečer proti domu. Domov sva prišla okrog 1-ih zjutraj, ta dan sva pa prevozila dobrih 700 km-jev.

Vse skupaj je zneslo natanko 1921 km, KLE pa je popapcal 106,5 l. Cena goriva je v Avstriji cca. 1,2 €, v Nemčiji pa cca. 1,4 €, na Madžarskem pa skoraj 1,5 € za liter. Avstrijska vinjeta je 10-dnevna in stane 7,6 €, Madžarska pa 4-dnevna in stane cca. 5 €. Sprejemljiva cena hotela v Nemčiji je cca. 60 € za sbo, na Slovaškem in Madžarskem pa cca. 35 € na sobo.

Tako na hitro... več pa če koga zanima naj vpraša...

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa planiraš bit gor?

ja bom nekje ob 17.00 do 18.00..če bo pa kej zanimivga, pa da bomo še kako pametno rekl sm pa lahk tut do xx.xx gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom nekje ob 17.00 do 18.00..če bo pa kej zanimivga, pa da bomo še kako pametno rekl sm pa lahk tut do xx.xx gor..

A mama dovolijo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje šarki je dubu svojo kosilnico iz servisa :naughty: tako da se vam danes pridružim na ridah :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustajenje se je le pričelo,

na ridah spet bo dons grmelo,

sami asi se gor bojo zbrali,

o, bojo spet asfalt kresali.

Pa bojo eni spet pisal,

kolk so druge spet ogrožal,

a kaj ko to so le zijala,

ki tega no´vjo nikdar znala.

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene nau... ker pol morm drsnike vsakič zamenjat... do kala preko rid in nazaj.. pa so drsniki fuč.. eni grejo manjkrat tankat, kot js zamenat drsnike :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljaba

A ti je dolgcajt na šihtu :naughty: :P si pa pesniško nadarjen :whistle:

Bom se nekrat še jest prpelu mimo da vas malo spoznam.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba, dobra pesmca :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tk je če ni kej počet,

mlinčk na servisu še vedno je objet,

in polej douhcajt gonmo tko,

da klobasamo rime kr tako...

malo tukaj, malo tam,

pa je pouno novih san...

sam d mlinček bo doma,

bom skos tih na cesti bla.

kaj pa zj nej še povem,

ride, kmal bom spt na nem,

the ovink u mislih je,

kmalu spet naj vidimo se :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljaba

A ti je dolgcajt na šihtu :naughty: :P si pa pesniško nadarjen :whistle:

Bom se nekrat še jest prpelu mimo da vas malo spoznam.

Ma me je rimanje spet nekak prjel,

pridi danes, da se bomo res spoznal.

Sam upam de se nou spet uscal,

ka mi bo spet dan za...al.

Pa vidn de sn dobu konkurenco,

brez mlinčka mlado motoristko,

na servisu jo nategujejo,

ker ga ji tok tolg popravljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet po ridah boste poziral,

se na nobenga ne boste oziral,

namest da bi poleg v travci

veselje privoščil ta spodnji glavci.

Ah pa kaj bi pamet vam solil,

saj itak pomagalo nič ne bo,

raje z vami bom vedril,

če na drinko se bo šlo.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet po ridah boste poziral,

sam de Piko za drinko nam bo dal.

;)

Piko, a si tud dns z motorino na šihtu, uzign roulete, pa paglej :unsure: ...

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!