Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sam Klajbo sm pogrešal, mam neki zanga :naughty:

lp

:headbang: :headbang: :headbang: mater ja, sva se mogla za mal zgrešit, a je možno, da sva se srečala, ko sem šel proti Logatcu ob ene 18 45. Drgač pa pozdravil :worship: starega asa, spoznal dva mlada asa :worship: , bilo je lepo, bilo je veliko zanimivega za :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tkole,..bila sem tud jaz, sem spoznala Klajbo, zgoraj vse naštete, tud Dexa sem spremljala, kako se je gonu gor in dol, sam roke mu pa nisem dala prva.

Sej ste fejst fantje, sam na žalost zdejle ne vem več kdo gre pod kater nick. Tko da že naprej sorry, če koga ne bom spoznala.

PikiJapok, tebe sem pogrešala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PikiJapok, tebe sem pogrešala.

Renca, sej se vam bo pokazal, sam prvo mora mal doma pokolenčkat, mor tla pomit :naughty: , sam nevem :hmm: kako se pri njem pomiva? A on s cunjo, al pa žena z njim :lol1: :lol1: . Ma jaz sem ga čist pozabu poklicat :xx: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji SMS ko se odloč'te. Hvala vnaprej.

...

PikiJapok, tebe sem pogrešala.

PikiJapok je včeraj popoldne obležal zaradi utrujenosti... Pa ga ni nihče zbudil... Nobenega klica, nobenega SMS-a, nič... Ob osmih sem se zbudil in šel čistit moped... Zraven pa srebal čaj z ženko in debatiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa dobr de sn sfaliv, k te nisn paklicov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A "jadransko magistralo" od Rijeke do Splita ste že stejstal? Odlična cesta za zalagat do tačk! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tkole,..bila sem tud jaz, sem spoznala Klajbo, zgoraj vse naštete, tud Dexa sem spremljala, kako se je gonu gor in dol, sam roke mu pa nisem dala prva.

Sej ste fejst fantje, sam na žalost zdejle ne vem več kdo gre pod kater nick. Tko da že naprej sorry, če koga ne bom spoznala.

PikiJapok, tebe sem pogrešala.

A tko renca... zdj si me pa že varat začela na ridah.. že prau :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No or Rijeke do Splita ni glih najbolj.

Rijeka-Novi vinodolski :yawn:

Novi vinodolski-Zadar :naughty: :worship:

Zadar- Šibenik :yawn:

Pol je pa dobr prbližn tko da je vsake tol cajta kakšn ovink za odpeljat.

Je pa fina cesta ni kaj.

Testiramo vsako pomlad in jesen Ljubljana Dubrovnik (mogoče bomo zdej hodil zmeri čez Sarajevo ČEVAPIINBUREKPRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A "jadransko magistralo" od Rijeke do Splita ste že stejstal? Odlična cesta za zalagat do tačk! :worship:

že 5x letos :worship: :naughty:

škoda k nisem bla na ridah, da bi renco spoznala in seveda ostali folk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, condor... Ko smo startali domov ti prvih 200m ni svetla zadnja pozicijska, nato se je vzgala. You might wanna check that...

Hvala, bom malo pogledal ob priliki zakaj se gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj fantič... Saj načeloma je v tvojem pisanju nekaj resnice, pa vendar se je vseeno potrebno obregniti obenj, ...

Repliko pa moram dat.

1. tista FANTIČ -fotr ti bi lahko bil 100%

2. kot (frišen) motorist ne jemlji vsega osebno

3. post je bil predvsem namenjen nemotoristom ki prebirajo forum in pišejo notri .....

4. v ride hodim že 20+ let-res zadnje čase manj(Čas me jebe)

5. pečat v skalah imam na žalost tudi jaz

6. preberi post še enkrat (probaj med vrsticami kaj piše)

7. RIDE so ZAKON asfaltu se da pa prilagodit

Scer se pa dobro poznava in ko boš zvedel kdo sem se bomo pa malo smejali pa kakšen pirček popili, ma sva skoraj sodelavca. :yea1: :yea1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa je speljal z ugasnenimi lučmi

pa jih je šele po 200m užgal,se zgodi

:hmm: Pri FZ6 se luči prižgejo same, samo dolga/kratka je ročno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tkole,..bila sem tud jaz, sem spoznala Klajbo, zgoraj vse naštete, tud Dexa sem spremljala, kako se je gonu gor in dol, sam roke mu pa nisem dala prva.

Sej ste fejst fantje, sam na žalost zdejle ne vem več kdo gre pod kater nick. Tko da že naprej sorry, če koga ne bom spoznala.

PikiJapok, tebe sem pogrešala.

A ti si bila tisto :) Se pridem drugič predstavit, včeraj sem se zaklepetal z originalnim in Klajbo, potem si pa kar naenkrat že bila na motorju na poti domov :)

PikiJapok je včeraj popoldne obležal zaradi utrujenosti... Pa ga ni nihče zbudil... Nobenega klica, nobenega SMS-a, nič... Ob osmih sem se zbudil in šel čistit moped... Zraven pa srebal čaj z ženko in debatiral.

Včeraj nismo nikamor šli, smo kar potegnili na ridah, potem pa direkt domov :) Drugače bi zagotovo prejel klic, brez skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. tista FANTIČ -fotr ti bi lahko bil 100%

2. kot (frišen) motorist ne jemlji vsega osebno

3. post je bil predvsem namenjen nemotoristom ki prebirajo forum in pišejo notri .....

4. v ride hodim že 20+ let-res zadnje čase manj(Čas me jebe)

5. pečat v skalah imam na žalost tudi jaz

6. preberi post še enkrat (probaj med vrsticami kaj piše)

7. RIDE so ZAKON asfaltu se da pa prilagodit

Scer se pa dobro poznava in ko boš zvedel kdo sem se bomo pa malo smejali pa kakšen pirček popili, ma sva skoraj sodelavca. :yea1: :yea1: :kva2: :kva1:

Sj s mi je zdilu. FJR 1300... Pa TC Motoshop. :slap: :headbang: Ma je biu vseenu tak post dubr za zlit mal žlehnabe na forum. :lol1: Adiye - se ga vidma. :P

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so "nagajal" :whistle: ...

le kdo je ta, le kdo :hmm: :whistle: , he he :worship: , zna nagajat, mene je pa navdihnu :naughty:, že pred ˝eine yahre˝, pa presenetu tud...

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Včeraj nismo nikamor šli, smo kar potegnili na ridah, potem pa direkt domov :) Drugače bi zagotovo prejel klic, brez skrbi :D

Uf... škoda... bi lahk' spet kake ćevape spek'l... J's s'm se pa zbudu lač'n kot volk. :yawn: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj s mi je zdilu. FJR 1300... Pa TC Motoshop. :slap: :headbang: Ma je biu vseenu tak post dubr za zlit mal žlehnabe na forum. :lol1: Adiye - se ga vidma. :P

AJD se ga vidmo :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJD se ga vidmo :yea1: :yea1:

Ma dijo bono, ker ata si ti :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dijo bono, ker ata si ti :hmm: ...

ma kaku ne že sinek po ridah nori :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dijo bono, ker ata si ti :hmm: ...

Ata , nono, kaj spremeni...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dijo bono, ker ata si ti :hmm: ...

Taki črn u zelen hal... ana stavba nprej ad mene. ;) Pa ful 'ma dob'r moped. J's bi mu ga kr sunu!!! :P

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!