Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

LP vsem skupaj!

Jah nisem več zdržal da nekaj ne napišem tko da... mislim da vam je znano zakaj :rolleyes:

Kakor obrnete, všeč ali ne so ride prvi odsek kjer je kolenček podrsal po tleh tko da... večno ostali bodo v spominu garant... :naughty:

Sam tko... tisti ki ne upate oziroma se ne počutite po kolenu... čist O.K., lohk pa pustite ostale pri miru, da uživajo al pa se izživljajo kakor pač že... moje mnenje glede rid... če že je treba kdaj po tleh rajši pr 60-70 km/h kot pa 150+

Res da je lepše pr 190 po kolenu... ampak se mi zdi da je dosti bolj zdravo (čir pa to) u ridah telebnit kot pa marsikje drugje...

Ajde zdej pa komentirat ku vem da vas že srbi... :naughty:

Uživajte kjerkoli in kakorkoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem skupaj!

Jah nisem več zdržal da nekaj ne napišem tko da... mislim da vam je znano zakaj :rolleyes:

Kakor obrnete, všeč ali ne so ride prvi odsek kjer je kolenček podrsal po tleh tko da... večno ostali bodo v spominu garant... :naughty:

Sam tko... tisti ki ne upate oziroma se ne počutite po kolenu... čist O.K., lohk pa pustite ostale pri miru, da uživajo al pa se izživljajo kakor pač že... moje mnenje glede rid... če že je treba kdaj po tleh rajši pr 60-70 km/h kot pa 150+

Res da je lepše pr 190 po kolenu... ampak se mi zdi da je dosti bolj zdravo (čir pa to) u ridah telebnit kot pa marsikje drugje...

Ajde zdej pa komentirat ku vem da vas že srbi... :naughty:

Uživajte kjerkoli in kakorkoli...

se podpišem..še bistveno bolš bi pa blo da bi naredl dirkališča..mala ne prehitra...al pa da bi vsaj dal zeleno luč da bi se ga dal narest..mislim da "vlagateljev" bi bilo dovolj, prometa in s tem dobička pa tudi..pa še država bi mela kej od tega..ddv pa to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo folk!

Jst sm doma, brez večjih poškodb, mal me koleno boli pa glava, ampak ni panike.

Motor kolkr sm uspeu vidt ni neke panike, se bo zrihtal.

Vsem udeleženim bi se rad zahvalil za pomoč, pa upam da se čimprej vidmo.

lp,

codnor <dejan>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se mau pofočku na ridah :rolleyes:

Condor... pocajti se čimprej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo folk!

Jst sm doma, brez večjih poškodb, mal me koleno boli pa glava, ampak ni panike.

Motor kolkr sm uspeu vidt ni neke panike, se bo zrihtal.

Vsem udeleženim bi se rad zahvalil za pomoč, pa upam da se čimprej vidmo.

lp,

codnor <dejan>

Welcome back condor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en je spet sliku neki odspod... :whistle: --- pa nism biu pripraulen :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo folk!

Jst sm doma, brez večjih poškodb, mal me koleno boli pa glava, ampak ni panike.

Motor kolkr sm uspeu vidt ni neke panike, se bo zrihtal.

Vsem udeleženim bi se rad zahvalil za pomoč, pa upam da se čimprej vidmo.

lp,

codnor <dejan>

Sam da si doma pa da si OK!!.

se vidmo kj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en je spet sliku neki odspod... :whistle: --- pa nism biu pripraulen :closedeyes:

Ne vem no, poglej v album, mogoče si kje gor. Ena Yamaha vem da je bla, sam čelada mi ne gre skup s tisto iz tvojga profila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, poglej v album, mogoče si kje gor. Ena Yamaha vem da je bla, sam čelada mi ne gre skup s tisto iz tvojga profila ;)

ja jest ne vem kaj ti slikaš..nas ni gor..pa tko smo se smejal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, poglej v album, mogoče si kje gor. Ena Yamaha vem da je bla, sam čelada mi ne gre skup s tisto iz tvojga profila ;)

Mam novo :whistle: ... una Yamaha je moja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok frajarji, kdo je nazadnje Ride odpeljal po ušesu?

Point mojega posta je bil v tem, da vedno več mladih -neizkušenih ravno na osnovi vaših prepucavanj

kdo koliko ,kako ,spravi svojo plastiko na koleno to poiskuša sama.In ne mi filozofirat pri tem nimam nč če ne obvlada.Zgradite nek mit o Ridah, folk spravite gor, ko se pa usuje, pa v stilu, :whistle: :wallbash: :slap: :004 :yea1: :OK: :worship: izražate iskrene želje po ozdravitvi in vrnitvi na Ride.Bolano,zasrano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in pol mam jst filing da moram it vsak ovink s taco po tleh, ker ne vem če me kdo gleda :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna napačna trditev.. Večina folka, ki je imela največ za povedat čez kolenčkanje, vključno s tabo pa naj bo to v tej temi al pa v temi o kolenčkanju tega še ni počela.. Na zadnjem zicu, pri stilu "štil od metle", al pa na "drek pumpi" bolj težko kolenčkaš se strinjaš?

Ne bluzi.

Ja, dojemi že in ne teži več. Smo pač tako neumni in nam ni pomoči. Jebiga si probal rešit svet, pa nam kot kaže nič ne zaleže.

Dej nehi že nakladat. To je open forum in vsak lahko načeloma piše po svoji presoji. Ensotavno - you can't stop me.

A si nepismen. Folk ga bolj žge, ko so tribune prazne. Kolikokrat še treba napisat? Bom pa ja vedel, saj sem "domačin" in obiskovalec rid že več kot 5 let.

Lahko razložiš, kako veš, kako drugi vozijo, ko tebe (ali tvojih frendov, ki bi ti poročali) ni tam, da bi to videli?

Kr neki... Na konc boš trdil še, da ste zagovorniki in čuvaji varuhi the ovinka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehi že nakladat. To je open forum in vsak lahko načeloma piše po svoji presoji. Ensotavno - you can't stop me.

Samo zakaj vedno delaš zdraho??

Sj vem...maš ego...sam...kolkr sm lsišal si tut ti že ležal po rideh...se motim?? :blink:

Lahko razložiš, kako veš, kako drugi vozijo, ko tebe (ali tvojih frendov, ki bi ti poročali) ni tam, da bi to videli?

Kr neki... Na konc boš trdil še, da ste zagovorniki in čuvaji varuhi the ovinka ...

Ne bluzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa...izogibaj se slikanju tablc ;)

:lol1:

Jih bom drugič zakril, tiste k so v prekršku :naughty:

Pa prosim izogibaj se temu, da bi fotkal mene slučajno... se ti lahko kmalu zabliska pred očmi ...

Lahko razložiš, kako veš, kako drugi vozijo, ko tebe (ali tvojih frendov, ki bi ti poročali) ni tam, da bi to videli?

Kr neki... Na konc boš trdil še, da ste zagovorniki in čuvaji varuhi the ovinka ...

Krepko besedilo sem tipkal nekoliko prehitro.

Na koncu boš trdil še, da ste zagovorniki čimbolj varne vožnje in čuvaji reda in varnosti na območju the ovinka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak uni Italijani so pa odfukjeni, ki so dons se gonil gor pa dol :headbang:

sm hotu komu dat moje drsnike, da bom mau bolj divji s porasanimi zgledu, ne pa tak pussy k mam čist cele, pa ni nuben hotu :kva2:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si bli spet tisti (en model s črno ninjo ki ubistvu ni italjan pa še en z črno-srebrno cbr-ko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si bli spet tisti (en model s črno ninjo ki ubistvu ni italjan pa še en z črno-srebrno cbr-ko)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učasih je biu še en z suzukijam z njimi sam pol se je na ridah razbiu (mislm motor je razbiu totalka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo folk!

Jst sm doma, brez večjih poškodb, mal me koleno boli pa glava, ampak ni panike.

Motor kolkr sm uspeu vidt ni neke panike, se bo zrihtal.

Vsem udeleženim bi se rad zahvalil za pomoč, pa upam da se čimprej vidmo.

lp,

codnor <dejan>

No samo da si doma cel :) Glede pomoči pa ni problema, vedno in povsod :)

Ne bluzi.

Ti to men :lol1: Kar preberi za nazaj poste, kdo je imel največ za povedat čez..

Dej nehi že nakladat. To je open forum in vsak lahko načeloma piše po svoji presoji. Ensotavno - you can't stop me.

Ja vsak lahko načeloma piše po svoji presoji to je res, ni pa nobene potrebe, da se vtakneš čisto v vsakogar v vsaki temi. Nikjer ne piše, da ne smeš, ampak da se ti da ej, da se ti da. Sploh ko vidiš, da se nas bedakov nikjer nič ne prime :)

Lahko razložiš, kako veš, kako drugi vozijo, ko tebe (ali tvojih frendov, ki bi ti poročali) ni tam, da bi to videli?

Če je na ovinku en motorist, jaz to ne smatram kot polne tribune, mi je prav žal. Sem se pa že zelo velikokrat ustavil tam sam, ko sem šel slučajno mimo, ali pa ko sem namenoma prišel, pa ni bilo nobenga. In sem ponavadi videl hujše žganje mimoidočih kot kadar so ride polne. To sem hotel povedat.

Kr neki... Na konc boš trdil še, da ste zagovorniki in čuvaji varuhi the ovinka ...

Ne vem od kje ti to in zakaj bi to trdil.. :headbang: Vsak pelje kot se mu zdi in kot sam hoče.

Drugače pa danes dobra druščina gor :) Prišel okoli pol 5 se zaparkiral in bil do mraka. Vozil se nisem čisto nič, ampak nima veze, vseeno bilo fajn podebatirat in spet videt zanane obraze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

…Ko bojo pa odgovorni pogruntal da bi tri ali štiri dirkališča ala mobikrog posejana po sloveniji vse to preprečila bo pa nesreč, smrtnih žrtev in padcev veliko manj…

Zelo res. Ljubitelji česarkoli smo v Sloveniji zapostavljeni. Jaz recimo precej rad sexam. Ne trdim, da to počnem pogosto, niti ne posebno virtuozno, vsekakor pa od časa do časa zapaše. Storim lahko naslednje:

1. poskrbim za primeren »poligon«. Z izletnimi conami, če v ljubezenskem raptusu slučajno padem s postelje. Najbolje na domačem terenu. Lahko pa se denimo odpeljem v Pecs na Mađarskem, kjer slučajno vem za gostoljubno ustanovo tega tipa, namenjeno tako tehničarjem kot bliskovitežem. Iz LJ do Pecsa je cca 400 km, nazaj ravno toliko, tarif se pa trenutno ne spomnim. Slišim pa, da povsem spodoben poligon obratuje tudi na Krasu, če se komu ne da kotaliti predaleč.

2. nergam na motomarsu, kakšne svinje da so »odgovorni«, ker ne zrihtajo poceni bordela v vsaki slovenski vasi. Če je vas malo bolj razpotegnjena, pa smejo zrihtati celo 2. Po 5 € na uro. Vmes si pa krajšam čas s tem, da se denimo plazim po kolenih po Tromostovju in mimogrede otipavam podvozja mimoidočih gospodičen. Če kateri (ali njenemu zaročencu) kaj ne paše, naj pač ne miglja tam okoli, as simple as that.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo res. Ljubitelji česarkoli smo v Sloveniji zapostavljeni. Jaz recimo precej rad sexam. Ne trdim, da to počnem pogosto, niti ne posebno virtuozno, vsekakor pa od časa do časa zapaše. Storim lahko naslednje:

1. poskrbim za primeren »poligon«. Z izletnimi conami, če v ljubezenskem raptusu slučajno padem s postelje. Najbolje na domačem terenu. Lahko pa se denimo odpeljem v Pecs na Mađarskem, kjer slučajno vem za gostoljubno ustanovo tega tipa, namenjeno tako tehničarjem kot bliskovitežem. Iz LJ do Pecsa je cca 400 km, nazaj ravno toliko, tarif se pa trenutno ne spomnim. Slišim pa, da povsem spodoben poligon obratuje tudi na Krasu, če se komu ne da kotaliti predaleč.

2. nergam na motomarsu, kakšne svinje da so »odgovorni«, ker ne zrihtajo poceni bordela v vsaki slovenski vasi. Če je vas malo bolj razpotegnjena, pa smejo zrihtati celo 2. Po 5 € na uro. Vmes si pa krajšam čas s tem, da se denimo plazim po kolenih po Tromostovju in mimogrede otipavam podvozja mimoidočih gospodičen. Če kateri (ali njenemu zaročencu) kaj ne paše, naj pač ne miglja tam okoli, as simple as that.

salomon odpri pa si jo domov naroči..in ja..skoraj v vsaki vasi jo dobiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!